Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor II. třídy
TJ Frenštát pod Radhoštěm E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Ivo1959reg. muži 71-80 
2.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
3.Král Zdeněk1966reg. muži 121-130 
4.Pargač Jakub2004reg. muži 141-150 
5.Sedlář Dominik2006reg. muži 141-150 
6.Tichavský Milan1977reg. muži 161-170 
7.Tichavský Vojtěch2007reg. muži 161-170 
8.Sedlář Kryštof2009reg. muži 171-180 
9.Pargač Adam2007reg. muži 191-200 
TJ Frenštát pod Radhoštěm F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Radek2002reg. muži 91-100 
2.Sobota Martin2004reg. muži 111-120 
3.Mezerová Andrea1973reg. muži 131-140 
4.Bílková Martina1976reg. muži 151-160 
5.Milata David2006reg. muži 181-190 
6.Michna Matyáš2004reg. muži 181-190 
7.Káňa Štěpán2008reg. muži 191-200 
8.Kaduch Tomáš2007reg. muži N 
TJ Mořkov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselý Štěpán2004reg. dci 131-140 
2.Štěpán Jaromír1961reg. muži 141-150 
3.Kyselý Ondřej2007reg. sži 151-160 
4.Jurišinec Ladislav2003reg. dci 161-170 
5.Macíček Jan2004reg. dci 171-180 
6.Kudělka Adam2006reg. sži 171-180 
7.Volek Ondřej2005reg. dci 191-197 
TJ ODRY, z.s. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolek Šimon2007reg. muži 121-130 
2.Hendrych Radek1970reg. muži 131-140 
3.Hendrych Pavel2007reg. muži 131-140 
4.Tashev Michail2007reg. muži 161-170 
5.Hura Tomáš2004reg. muži 171-180 
6.Demel Patrik2007reg. muži 171-180 
7.Pohludková Anna2009reg. muži 181-190 
8.Kadlecová Natálie2006reg. muži 191-197 
9.Botek Josef2007nez. muži  
TJ ODRY, z.s. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lev Jindřich1953reg. muži 91-100 
2.Jakubec Vladimír1962reg. muži 91-100 
3.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
4.Barša Milan1950reg. muži 91-100 
5.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 121-130 
6.Bláha Jan2004reg. muži 141-150 
7.Ronge Jiří1971reg. muži 151-160 
8.Krahulík Jaroslav1966reg. muži 151-160 
9.Urbánek Vít2000reg. muži 161-170 
10.Mikoška Ivo1974reg. muži 171-180 
11.Gajdičiarová Markéta1988reg. muži 191-197 
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Alois1948reg. muži 81-90 
2.Kučera Martin1979reg. muži 81-90 
3.Pařil Zdeněk1976reg. muži 141-150 
4.Kurta Michael1987reg. muži 151-160 
5.Bajer Šimon2004reg. muži 151-160 
6.Studený Josef2009reg. muži 171-180 
7.Pařilová Marie2001reg. muži 171-180 
8.Barvík Matěj2004reg. muži 181-190 
9.Šátková Agáta2006nez.  
Tělocvičná jednota Sokol Příbor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peichel Stanislav1978reg. muži 91-100 
2.Pařil Stanislav1971reg. muži 111-120 
3.Jachym Zdeněk2001reg. muži 111-120 
4.Polášek Bohuslav1956reg. muži 121-130 
5.Krompolc Jiří1972reg. muži 141-150 
6.Hýl Jiří1979reg. muži 141-150 
7.Kypr Tomáš1989nez. muži  
TJ MSV STUDÉNKA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěšek Martin1980reg. muži 121-130 
2.Vodný Stanislav1958reg. muži 131-140 
3.Hrstka David1980reg. muži 161-170 
4.Vavřík Lukáš2004reg. muži 171-180 
5.Žigmund Daniel2005reg. muži 181-190 
6.Olajoš Patrik2007reg. muži 181-190 
7.Vlk David2008reg. muži 181-190 
KST NOVÝ JIČÍN E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
2.Černý Luboš1961reg. muži 91-100 
3.Randýsek Patrik1992reg. muži 91-100 
4.Beier David2000reg. muži 101-110 
5.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 
6.Prejda Tomáš2002reg. muži 121-130 
7.Hrdina Ondřej2004reg. muži 141-150 
8.Toman Milan1962reg. muži 151-160 
9.Liška Jan2002reg. muži 161-170 
10.Kozák Alexandr2005reg. muži 161-170 
11.Lišková Tereza2009reg. muži 181-190 
12.Knopová Natálie2009reg. muži 191-197 
13.Toman Ladislav1960nez. muži  
14.Jakubec Michal2010nez. nži  
15.Jiřík Filip2006nez. sži  
16.Orlita Matyáš2005nez. dci  
17.Tončík Oliver2005nez. dci  
18.Bilíček Dan2010reg. nži - 
19.Bilíček David2008reg. mži - 
20.Dorotíková Julie2010reg. nžy - 
21.Fojtík Robin2009reg. mži - 
22.Chowaniec Jan2005reg. dci - 
23.Halaštová Adéla2007reg. sžy - 
24.Holiš Ondřej2009reg. mži - 
25.Kalíšek Jaromír2006reg. sži - 
26.Hrdina Šimon2009reg. mži - 
27.Liška Matěj2007reg. sži - 
28.Máček Matyáš2008reg. mži - 
Orel Veřovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soušková Silvie1975reg. muži 71-80 
2.Tobiáš Jiří1963reg. muži 101-110 
3.Štefánik Vladimír1962reg. muži 111-120 
4.Kuboš Daniel1969reg. muži 111-120 
5.Janda Miroslav1954reg. muži 151-160 
6.Křivánek Bohumil1958reg. muži N 
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivka Patrik2000reg. muži 81-90 
2.Vařák Luděk1960reg. muži 101-110 
3.Málek Martin2003reg. mži 111-120 
4.Andree Jan1946reg. muži 131-140 
5.Longin Milan1968reg. mži 131-140 
6.John Filip2002reg. muži 141-150 
7.Vavroš Štěpán2002reg. muži 141-150 
8.Pustowková Zuzana2004nez. muži 161-170 
9.Šimeček Jakub2007reg. muži 171-180 
10.Bilíčková Nora1976nez. muži 191-197 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy