Soupisky
Okresní přebor
TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mitrenga Josef1986kraj. muži 181-220N 
2.Makara Nico2000kraj. muži 261-300N 
3.Cieslar Radek1967reg. mži 41-45N 
4.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
5.Lachowicz Jiří1957reg. muži 91-100 
6.Mitrega Roman1990reg. muži 121-140 
7.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
8.Weber Milan1956reg. muži 161-180 
9.Drong Jan1958reg. muži 181-200 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
11.Delina Jan1953reg. muži 251-300 
12.Urbanczyk Jiří1965nez. muži  
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růža Jiří ml.1981kraj. muži 261-300 
2.Němčík Pavel1976kraj. muži 261-300 
3.Michna Petr1975kraj. muži 261-300 
4.Taichman Ivo1960kraj. muži 261-300N 
5.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
6.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
7.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
8.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
9.Růža Jiří st.1953reg. muži 201.250N 
10.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
11.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400N 
12.Matěj Václav2004reg. muži 401-450N 
Sokol Brušperk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Jakub1984kraj. muži 261-300 
2.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
3.Vantuch Tomáš1962reg. muži 101-120 
4.Humplík David1976reg. muži 121-140 
5.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
6.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
7.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
8.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
9.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 201-250 
10.Rychlík Josef1944reg. muži 201-250 
11.Bavlšík Štefan1956reg. muži 251-300 
12.Šubert Břetislav1962reg. muži 251-300 
13.Janečka Jiří1975reg. muži 301-350 
Sokol Metylovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šigut Tomáš1977reg. muži 31-35 
2.Bezecný Petr1956reg. muži 51-60 
3.Kelecseny Michal1984reg. muži 61-70 
4.Kuběna Aleš1978reg. muži 71-80 
5.Šigut Matěj2003reg. muži 121-140 
6.Kraut Lumír1978reg. muži 141-160 
7.Vrba Jaroslav1986reg. muži 181-200 
8.Foldyna Vlastislav1965reg. muži 181-200 
9.Foltýnek Jiří1955reg. muži 251-300 
10.Kubalák Milan1969reg. muži 251-300 
11.Barabáš Ladislav1989reg. muži 251-300 
12.Liberda Jiří1956reg. muži 301-350 
13.Kahánek Ivo1979reg. muži 301-350 
SSK Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návrat Lubomír1953kraj. muži 221-260 
2.Kroupa Pavel1992kraj. muži 221-260 
3.Galuszka Weronika1992kraj. muži 221-260 Ncizinec 
4.Nikl Zdeněk1948reg. muži 101-120 
5.Pagáč Zbyněk1975reg. muži 61-70 N 
6.Čech Jiří1951reg. muži 121-140 
7.Galmus Libor1963reg. muži 141-160 N 
8.Chylek Rostislav1970reg. muži 161-180 
9.Čečotka Dušan1978reg. muži 161-180 
10.Rada Zdeněk1955reg. muži 161-180 
11.Novák Petr1993reg. muži 181-200 
12.Georgiadis Petros1982reg. muži 181-200 
Sokol Staré Město
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaliáš Petr1977reg. muži 26-30 
2.Zahradník Stanislav1971reg. muži 121-140 
3.Raška Michal1999reg. muži 141-160 
4.Peter Ivo1956reg. muži 201-250 
5.Typovský Václav1951reg. muži 201-250 
6.Chvostek Karel1946reg. muži 201-250 
7.Kaňok Jaromír1970reg. muži 251-300 
8.Priesol Stanislav1954reg. muži 301-350 
9.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
10.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
11.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
SK Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981reg. muži 36-40 
2.Ondračka Pavel1950reg. muži 121-140 
3.Žáčiková Petra1975reg. muži 121-140 
4.Vacula Petr1970reg. muži 181-200 
5.Kurajská Tereza2001reg. muži 201-250 
6.Vacula Lubomír1972reg. muži 201-250 
7.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300 
8.Kotková Daniela2000reg. muži 251-300N 
9.Blahuta Petr2006reg. muži 351-400 
10.Fuchsík Šimon2008reg. muži 401-450 
11.Somr Daniel2007reg. muži 401-450 
12.Michnová Marika2008reg. muži 401-450 
13.Ondračková Zuzana2011reg. muži 401-450 
14.Filip Matouš2010reg. muži 401-450 
15.Menšík Martin2010kraj. mži 74 
16.Hofman Adrian2001reg. muži nez 
17.Vacula Jakub2000reg. muži nez 
18.Chlebcová Lucie1986reg. muži nez 
SK Návsí - Milíkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Vlastimil1976reg. muži 91-100 
2.Zvrtek Jan2004reg. ženy 91-100 
3.Sikora Jan1997reg. muži 101-110 
4.Byrtek Zbigniew1977reg. muži 141-160cizinec 
5.Heczko Marcel1974reg. muži 101-120 
6.Walek Adrian2005reg. dci 161-180 
7.Dytko Zbigniew1961reg. muži 181-200cizinec 
8.Byrtus Samuel2003reg. dci 201-250 
9.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
10.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
11.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
12.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
13.Staněk Radomír1969reg. muži 251-300 
14.Heczko David2007reg. sži 301-350 
15.Samiec Jan1964reg. muži 251-300 
Slezan Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Radek1971reg. muži 12 
2.Šimonovský Pavel1955reg. muži 41-45 
3.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 61-70 
4.Chvostek Jakub1974reg. muži 81-90 
5.Hrabec Tomáš1978reg. muži 101-120 
6.Ďurník Pavel1955reg. muži 121-140 
7.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 141- 160 
8.Žvak Radomír1971reg. muži 141- 160 
9.Klišová Alena1956reg. muži 161-180 
10.Járová Dana1958reg. muži 201-250 
11.Blana Jakub1997reg. muži 251-300 
ST Kozlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustka Mikuláš1994kraj. muži 261-300 
2.Blabla Ladislav1962reg. muži 101-120 
3.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
4.Polášek Pavel1969kraj. muži 141-160 
5.Tofel Antonín1964reg. muži 101-120 
6.Pustka Filip1993reg. muži 141-160 
7.Stempěn Svatoslav1970reg. muži 141-160 
8.Jirousek Miroslav1954reg. muži 161-180 
9.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
10.Trubák Vojtěch1996reg. muži 181-200 
11.Jalůvka Jiří1958reg. muži 181-200 
12.Nevlud Radek1969reg. muži 201-250 
Sokol Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979reg. muži 26-30 
2.Tobola Jiří1981reg. muži 71-80 
3.Petruška Jiří1974reg. muži 101-120 
4.Tobola Martin1981reg. muži 121-140 
5.Kabuďa Tomáš1977reg. muži 161-180 
6.Beneš Milan1959reg. muži 161-180 
7.Valenta Karel1974reg. muži 201-250 
8.Smažák Pavel1962reg. muži 301-350 
9.Šuta Petr1982reg. muži 401-450 
10.Kolář Michal1988nez. muži  
Spartak Jablunkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glos Tomáš1996reg. muži 51-60 
2.Glos Michal1999reg. muži 61-70 
3.Niedoba Vilém1963reg. muži 81-90 
4.Kufa Radek2002reg. muži 201-220 
5.Kukuczka Jan1967reg. muži 201-220 
6.Kluz Jan1962reg. muži 251-300 
TTC Bystřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamczyk Martin1972reg. muži 81-90 
2.Matloch Tadeusz1967reg. muži 101-120 
3.Palarczyk Petr1967reg. muži 101-120 
4.Šedivý Radek1996reg. muži 101-120 
5.Šedivý Milan1968reg. muži 141-160 
6.Bruk Tomáš1976reg. muži 161-180 
7.Kolodziej Česlav1961reg. muži 161-180 
8.Szopa Richard1975reg. muži 251-300 
9.Chrapek Jan1946reg. muži 301-350 
10.Buda Boleslav1957reg. muži 301-350 
11.Lisztwan Leszek1964reg. muži 351-400 
Sokol Palkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Lukáš1970ČR muži 46-50 
2.Blažek Lukáš1994ČR muži 121-140 
3.Chlebek Vladimír1978ČR muži 121-140 
4.Lukšík Roman1970ČR muži 161-180 
5.Adámek Petr1982ČR muži 201-250 
6.Opěla Radomír1976ČR muži 251-300 
7.Weigert Miloslav1959ČR muži 251-300 
8.Menšík Vladimír1975ČR muži 301-350 
9.Pohludka Stanislav1944ČR muži 351-400 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy