Soupisky
Okresní soutěž 3.třídy
Orel Paskov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
2.Michna Viktor2004reg. muži 201-250 
3.Janáček Marek1990reg. muži 201-250 
4.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
5.Růža Jiří st.1953reg. muži 201.250N 
6.Rundt Vladimír1968reg. muži 351-400 
7.Pohanka Marek2001reg. muži 351-400N 
8.Matěj Václav2004reg. muži 401-450N 
9.Šilák Ondřej2005reg. muži Nez 
10.Moravec Václav2008reg. muži nez 
11.Kovalčík Patrik2010reg. muži nez 
Sokol Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strakoš Roman1972reg. muži 201-250 
2.Fuchsík Lukéš1980reg. muži 251-300 
3.Solik Jaroslav1988reg. muži 301-350 
4.Zlý Radoslav1969reg. muži 301-350 
5.Slípek Ivan1981reg. muži 351-400 
6.Šrubař Miroslav1962nez. muži  
7.Fulnek Jaroslav1957nez. muži  
Sokol Staré Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvostek Karel1946reg. muži 201-250 
2.Typovský Václav1951reg. muži 201-250 
3.Kaňok Jaromír1970reg. muži 251-300 
4.Priesol Stanislav1954reg. muži 301-350 
5.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
6.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
7.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
TTC Vendryně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stonavský Luděk1965nez. muži 181-200 
2.Wojnar Daniel1973reg. muži 251-300 
3.Ondraszek Bohdan1961nez. muži 251-300 
4.Kotajny Jakub2003reg. muži 251-300 
5.Niedoba Richard1972reg. muži 301-350 
6.Vita Karel1962reg. muži 301-350 
7.Holeksa Jaromír1955reg. muži 301-350 
KST Dolní Lomná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Josef1948reg. muži 201-250 
2.Ramšák Milan1957reg. muži 201-250 
3.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201-250 nez. 
4.Pawlowski Roman1947reg. muži 251-300 
5.Lisztwan Karel1952reg. muži 351 - 400 
6.Kantor Miroslav1963reg. muži 351 - 400 
7.Martynek Filip2003reg. muži 401 - 450 
8.Chovanec Václav1964reg. muži Nez. 
9.Klus David2004reg. muži Nez. 
10.Kohut Petr2003reg. muži Nez. 
SK Návsí - Milíkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Di Giusto Roman1970reg. muži 201-250 
2.Samiec Filip1989reg. muži 201-250 
3.Samiec Jan1964reg. muži 251-300 
4.Staněk Radomír1969reg. muži 251-300 
5.Kuchař Jiří1962reg. muži 251-300 
6.Ohnheiser Vojtěch2005nez. dci 401-450 
7.Kulštejn Ondřej2005reg. dci 401-450 
SK Návsí - Milíkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rykala Tomáš1972reg. muži 201-250 
2.Bojko Lukáš1998reg. muži 251-300 
3.Cieslar Ondřej1998nez. muži 251-300 
4.Heczko David2007reg. sži 301-350 
5.Sikora Dominik2005reg. dci 301-350 
6.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
7.Majetný Jan2005reg. dci 401-450 
8.Čmiel Adam2004reg. dci 401-450 
9.Bolek Václav2004reg. dci 401-450 
10.Zvrtková Magdaléna2002reg. dky 351-400 
KST Písek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Petr1977reg. muži 181-200 
2.Suszka Jiří1959reg. muži 201-250 
3.Sikora František1952reg. muži 201-250 
4.Motyka Libor1972reg. muži 201-250 
5.Slowik Miroslav1972reg. muži 251-300 
6.Pyszko Jan1951reg. muži 251-300 
7.Bojko Jan1967reg. muži 301-350 
8.Haratyk Miroslav1966reg. muži 301-350 
9.Chrascina Jiří1989reg. muži 301-350 
10.Krop Tomáš1988reg. muži 351-400 
11.Milata Lukáš1980reg. muži 401-450 
Sokol Ropice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodura Václav1970reg. muži 201 - 250 
2.Boszczyk Petr1954reg. muži 201 - 250 
3.Krucina Vojtěch2005reg. muži 201 - 250 
4.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 251 - 300 
5.Kovařík Josef1950reg. muži 201 - 250 
6.Pilarz Konrád1969reg. muži 251 - 300 
7.Zelenický Vít1966reg. muži 251 - 300 
8.Foltýn Jan1950reg. muži 301 - 350 
9.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
10.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
11.Benesz Milan1978reg. muži 351 - 400 
12.Krucina David1975reg. muži 351 - 400 
Sokol Krmelín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širan Jozef1962reg. muži 181 
2.Palmi Ivo1956reg. muži 201 
3.Miklosz Adolf1964reg. muži 251 
4.Adámek Ladislav1963reg. muži 251 
5.Jamroz Ladislav1964reg. muži 301 
6.Miklosz Adolf ml.1991reg. muži 401 
TTC Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulawa Lubomír1966reg. muži 201-250 
2.Wawrosz Lukáš1985reg. muži 201-250 
3.Wawrosz Miloš1962reg. muži 251-300 
4.Polák Roman1965reg. muži 251-300 
5.Widenka Pavel1948reg. muži 251-300 
6.Guzdek Miroslav1953reg. muži 301-350 
7.Petřík Petr1961reg. muži NEZ 
8.Starzyk Roman1965reg. muži NEZ 
Sokol Palkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Petr1982ČR muži 201-250 
2.Opěla Radomír1976ČR muži 251-300 
3.Weigert Miloslav1959ČR muži 251-300 
4.Menšík Vladimír1975ČR muži 301-350 
5.Pohludka Stanislav1944ČR muži 351-400 
6.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.
7.Novák Petr2006reg. muži 401-450Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy