Soupisky
Okresní soutěž 5.třídy
Beskyd Líštná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marosz Ivo1975reg. muži 351-400 
2.Marosz Vít1998reg. muži 351-400 
3.Ponczová Adéla2004reg. dky 351-400 
4.Ponczová Silvie1974reg. ženy 401-450 
5.Gráf Roman1980reg. muži 401-450 
6.Maroszová Eva2000reg. ženy 401-450 
7.Mendreková Natálie2003reg. dky 401-450 
Sokol Metylovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Petr1955reg. muži 251-300 
2.Sasyn Jan1988reg. muži 301-350 
3.Vančura Mojmír1957reg. muži 301-350 
4.Karteczka Martin1970reg. muži 351-400 
5.Vráblík Josef1950reg. muži 351-400 
6.Schmidt René1972reg. muži 351-400 
7.Ledvoň Marián1967reg. muži 351-400 
8.Luňáček Zbyněk1967reg. muži 401-450 
9.Kvarda Ľuboš1958reg. muži nez. 
TTC Frýdlant F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vantuch Ivo1967reg. muži 251-300 
2.Stávek Jan2003reg. muži 301-350 
3.Kahánek Petr1960reg. muži 351-400 
4.Šimeček Samuel2010reg. muži 401-450 
5.Šimeček Petr2007reg. muži 401-450 
6.Šimeček Marija Jindřich2006reg. muži 401-450 
7.Kociánová Natálie2009reg. muži 401-450 
8.Chovanečková Soňa2009nez. muži  
9.Dudková Jana2007nez. muži  
10.Geldner Gabriel2011nez. muži  
Sokol Ropice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laušman Jiří1953reg. muži 301 - 350 
2.Skupin Jiří1951reg. muži 301 - 350 
3.Benesz Milan1978reg. muži 351 - 400 
4.Krucina David1975reg. muži 351 - 400 
5.Dulava Rudolf1950reg. muži 351 - 400 
6.Dóményová Klára2003reg. muži 401 - 450 
7.Dänemark Daniel1974nez. muži  
8.Šancer Jindřich1944nez. muži  
9.Šancer Matouš2009nez. muži  
10.Stavarský Jakub2006nez. muži  
11.Šancer Jindřich ml.1978nez. muži  
TTC Vendryně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedoba Richard1972reg. muži 301-350 
2.Vita Karel1962reg. muži 301-350 
3.Holeksa Jaromír1955nez. muži  
4.Šurík Miroslav1956nez. muži  
5.Štóc Martin1972nez. muži  
6.Byrtus Martin1972nez. muži  
7.Heczko Tomáš1974nez. muži  
8.Káňa Jiří1964nez. muži  
9.Stiksa Zdeněk1966nez. muži  
SK Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefek Dominik2002reg. muži 251-300 
2.Kotková Daniela2000reg. muži 251-300N 
3.Stramová Eliška2007reg. muži 301-350 
4.Blahuta Petr2006reg. muži 351-400 
5.Fuchsík Šimon2008reg. muži 401-450 
6.Novotný Michael2008reg. muži 401-450 
7.Michnová Marika2008reg. muži 401-450 
8.Papíková Irena Elizabeth2006reg. muži 401-450 
9.Rybák Tomáš2006reg. muži 401-450 
10.Rybák Jiří1975reg. muži nez 
11.Kaiser František2005reg. muži nez 
12.Babiak Ondřej2005reg. muži nez 
13.Horák Dominik2007reg. muži nez 
14.Blahuta Tomáš1961reg. muži nez 
15.Bezecný TOMÁŠ2001reg. muži nez 
Sokol Dobrá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Pavel1973reg. muži 301-350 
2.Lach Daniel1938reg. muži 351-400 
3.Bubík Libor1968reg. muži 351-400 
4.Kalenda Pavel1958reg. muži 351-400 
5.Skarka Jan1970reg. muži 351-400 
6.Bubík Lukáš2004reg. muži 401-450 
7.Lanc Petr1972nez. muži  
SK Návsí - Milíkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jiří1962reg. muži 251-300 
2.Sikora Dominik2005reg. dci 301-350 
3.Kluz Milan1961reg. muži 301-350 
4.Zvrtková Magdaléna2002reg. dky 351-400 
5.Majetný Jan2005reg. dci 401-450 
6.Ohnheiser Vojtěch2005nez. dci 401-450 
7.Čmiel Adam2004reg. dci 401-450 
8.Bolek Václav2004reg. dci 401-450 
9.Kulštejn Ondřej2005reg. dci 401-450 
10.Majetný Tomáš2008nez. sži  
11.Sikora Petr2006nez. sži  
SK Frýdlant D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somr Daniel2007reg. muži 401-450 
2.Ondračková Zuzana2011reg. muži 401-450 
3.Filip Matouš2010reg. muži 401-450 
4.Menšík Martin2010kraj. mži 74 
5.Somrová Barbora2012reg. muži nez 
6.Olejník Jiří2008reg. muži nez 
7.Ondračka Richard1974reg. muži nez 
8.Štefek Adam2011reg. muži nez 
9.Stodůlková Tereza2008reg. muži nez 
10.Gavel Lukáš2007reg. muži nez 
11.Terlecký Rostislav2007reg. muži nez 
12.Fuchsíková Hana2011reg. muži nez 
13.Vach Nicolas2010reg. muži nez 
TTC Frýdek-Místek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovská Ivana1980reg. muži 36-40 
2.Běčák Matěj2006reg. muži 351-400 
3.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400 
4.Svobodová Anna2006nez. muži 351-400 
5.Novák Petr2006reg. muži 401-450 
6.Tobola Kamil2003reg. muži 401-450 
TTC Frýdek-Místek C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Ondřej2006reg. muži 401-450 
2.Kopečný Adam2008reg. muži 401-450 
3.Fárek Vojtěch2006reg. muži 401-450 
4.Fárková Kateřina2006reg. muži 401-450 
5.Svoboda Vojtěch2006reg. muži 401-450 
6.Búlik Viktoria2015nez.  
7.Šimek Ondřej2003nez.  
8.Mokrošová Amanda2011nez.  
9.Kapolka Jan2011nez.  
10.Kaňák Adam2008nez.  
SC Smilovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eschner Martin1973reg. muži 301-350 
2.Matoušek Pavel1949reg. muži 301-350 
3.Dohnal Jiří1967reg. muži 301-350 
4.Chodura Roman1974reg. muži 351-400 
5.Šulgan Filip2004reg. muži 351-400 
6.Korta Pavel1966reg. muži 401-450 
7.Ježowicz Jan2005reg. muži 401-450 
8.Zientek Zbyněk1967nez. muži  
9.Potiorek Štěpán1988nez. muži  
10.Kubala David1995reg. muži 401-450 
11.Khudo Petro1987nez. muži  
Sokol Staré Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Roman1968reg. muži 251-300 
2.Turek Miroslav1946reg. muži 301-350 
3.Motyčka Ivo1978reg. muži 301-350 
4.Káňa Milan1944reg. muži nezařazen 
5.Richter Lubomír1952reg. muži nezařazen 
6.Čuraj Martin1973reg. muži nezařazen 
7.Konvička Vojtěch2000reg. muži nezařazen 
8.Možíš Martin1990reg. muži nezařazen 
TTC Bystřice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szymík Daniel1973reg. muži 351-400 
2.Blahoňovský Marek1975reg. muži 351-400 
3.Pail František1962reg. muži 351-400 
4.Šulák Jan2001reg. muži 351-400 
5.Marosz Daniel1997reg. muži 351-400 
6.Marosz Milan1966reg. muži 351-400 
7.Konderla Roman1968reg. ženy 351-400 
8.Cieslar Matěj2005reg. muži 401-450 
9.Horký David1969reg. muži 401-450 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy