Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janata Tomáš1996reg. muži 21-60 
2.Kouble Daniel1997reg. muži 21-60 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 21-60 
4.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
5.Skalský Milan1970reg. muži 21-60 
6.Klement Milan1982nez. muži  
Sokol Vesec, z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Martin1967reg. muži 21-60 
2.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
3.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
4.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
5.Šírek František1946reg. muži 61-100 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
7.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-130 
8.Macoun Michael1967nez.  
9.Jíra Jiří1959nez.  
10.Vele Martin1972nez.  
11.Kůtek Milan1978nez.  
12.Brziak Jozef1970nez.  
13.Macoun David1990nez.  
Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
2.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
3.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
4.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
5.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
6.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
2.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
3.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
4.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
5.Vondráčková Lucie2001reg. muži 61-100 
6.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
7.Brož Kryštof2005reg. muži 61-100Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Vladimír1960reg. muži 61 - 100 
2.Krejčí Josef1946reg. muži 61 - 100 
3.Kučera Michal1973reg. muži 61 - 100 
4.Tryzna Pavel1948reg. muži 61 - 100 
5.Zavoral Ivo1953reg. muži 101 - 130 
6.Šeda Zdeněk1952reg. muži 101 - 130 
Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
2.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
3.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
4.Král Libor1971reg. muži 101-130 
5.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
6.Kubík Tomáš1972reg. muži 131-153 
Orel Studenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Martin1997reg. muži 21-60 
2.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
3.Exner Tomáš2000reg. muži 21-60 
4.Kuřík František2001reg. muži 61-100 
5.Tesař Miloš1963reg. muži 21-60 
6.Vancl Jan1983nez. muži  
7.Suja Jan1960nez. muži  
8.Hylmar Pavel1982nez. muži  
9.Tichý Josef1971nez. muži  
10.Urban Šimon2004nez. muži  
11.Urban Václav1971nez. muži  
Sokol Bradlecká Lhota, z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Jaroslav ml.1972reg. muži 21-60 
3.Morávek Luděk1966reg. muži 101-130 
4.Jenček Radek1977reg. muži 101-130 
5.Hercik Jaroslav st.1945reg. muži 131-153 
6.Tominec Tomáš1971nez.  
7.Novák Petr1977nez.  
8.Hercík Michal1974nez.  
9.Hercík Jakub2000nez.  
Sokol Víchová n.J. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Miroslav1964reg. muži 21-60 
2.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 61-100 
3.Vejnar Josef1957reg. muži 61-100 
4.Jirouš Zbyněk1960reg. muži 101-130 
5.Hartig Petr1971reg. muži 101-130 
6.Návesník Stanislav1946reg. muži 101-130 
7.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 101-130 
8.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131-153 
9.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži nezař. 
Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
2.Flajšr Antonín1964reg. muži 21-60 
3.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
4.Ouhrabka Petr1971reg. muži 61-100 
5.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
6.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
7.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
8.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
9.Prášková Vlasta1959reg. muži 61-100 
10.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
Sokol Nová Ves n.P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
2.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
3.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
4.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
5.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
6.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
7.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
8.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
9.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
10.Podzimková Anna2006reg. muži 131-153 
11.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
12.Hegarová Monika1991reg. muži 154-168 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
14.Mizerová Viktorie2004reg. muži 154-168 
15.Podzimková Eliška2004reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
18.Zelenková Monika1994nez.  
19.Bláha David1987nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy