Soupisky
Městský přebor 1.třídy
TTC ENFIREEX OSTRAVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1971ČR muži 56 
2.Delinčák Filip2003ČR muži 65Ncizinec 
3.Korbel Richard1977kraj. muži 21-40N 
4.Korbel Karol1948kraj. muži 141-180Ncizinec 
5.Cigánek Tomáš1979kraj. muži 221-260 
6.Szczurek Milan1968kraj. muži 221-260N 
7.Novák Miloš1965reg. muži 101-150 
8.Krupa Daniel1998reg. muži 101-150 
9.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
10.Demek Matyáš1999nez.  
11.Jiřík Marek1987nez.  
12.Benda Stanislav1947nez.  
TJ Sokol Klimkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Petr1984kraj. muži 181-220 
2.Juchelka Miroslav1954reg. muži 51-100 
3.Štelar Petr1981reg. muži 51-100 
4.Bartoš Jiří1977reg. muži 101-150 
5.Jankovič Jan1978reg. muži 101-150 
6.Merta Marek1969reg. muži 101-150 
7.Kotala Roman1973reg. muži 101-150 
8.Vilím Stanislav1954reg. muži 101-150 
9.Oswald Petr1973reg. muži 101-150N 
10.Bala Jiří1966reg. muži 201-250N 
11.Jahoda Dušan1966nez.  
TJ B. Š. Mariánské Hory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Tomáš1978reg. muži 75,5 
2.Mikula David1975reg. muži 125,5 
3.Václavík Tomáš1997reg. muži 125,5 
4.Mikula Libor1951kraj. muži 125,5 
5.Ryška Petr1946reg. muži 125,5 
6.Rybář Václav1954reg. muži 125,5 
7.Kočí David1968reg. muži 125,5 
8.Sladký Karel1971reg. muži 150,5 
9.Chodurek Jiří1965reg. muži 150,5 
10.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
11.Štolba Miroslav1957reg. muži 175,5 
12.Václavíková Anežka1996reg. muži 200,5 
13.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
14.Kuchař Andrej2004reg. muži 250,5Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
TJ Sokol Horní Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 200,5 
2.Adamčík Jiří1997kraj. muži 240,5 
3.Kursa Jiří1954reg. muži 125,5 
4.Hrbáč Roman1973reg. muži 175,5 
5.Velký Dalibor ml.1998reg. muži 125,5 
6.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
7.Bedry Jakub1972reg. muži 175,5 
8.Jurčík Petr1978reg. muži 175,5 
9.Jurčík Lukáš2005reg. muži 175,5 
10.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
11.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
TJ Sokol Polanka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Lumír1986reg. muži 101-150 
2.Buroň Jiří1976reg. muži 101-150 
3.Mihula Radim1962reg. muži 101-150N 
4.Folvarčný Petr1967reg. muži 151-200 
5.Stibor David1969reg. muži 151-200 
6.Vylegala Tomáš1997reg. muži 151-200 
7.Koňař David1965nez.  
SK Vřesina LT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájko Marian1964kraj. muži 160,5 
2.Zajac Radek1976kraj. muži 280,5 
3.Bzonek Martin1984reg. muži 75,5 
4.Demek Jakub1986reg. muži 125,5 
5.Plaček Lumír1976reg. muži 125,5 
6.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
7.Zbořil Michal1986reg. muži 150,5 
8.Ribka Bohuslav1952reg. muži 225,5 
9.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
10.Břečka David1975reg. muži 225,5 
11.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
12.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
13.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
TJ Sokol Hrabůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osvald Petr1967reg. muži 75,5 
2.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 75,5 
3.Trojek Ivo1963reg. muži 75,5 
4.Osvald David1990reg. muži 100,5 
5.Mončka Petr1962reg. muži 125,5 
6.Stempak Lukáš2001reg. muži 125,5 
7.Stempak Tomáš2001reg. muži 125,5 
8.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
9.Schneider Ondřej1997reg. muži 175,5 
10.Stempak Vasil1963reg. muži 175,5 
11.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
12.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
13.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
14.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
15.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
16.Molin Tomáš2007nez.  
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Tomáš1989kraj. muži 81-100 
2.Dostál Radim1965kraj. muži 181-220 
3.Fortunik Ferdinand1964reg. muži 51-100N 
4.Grispanis Antonis1960reg. muži 101-150 
5.Fabián Miloš1958reg. muži 101-150 
6.Pavelek Ondřej2004reg. muži 101-150 
7.Fabián Miloš ml.1978reg. muži 101-150 
8.Kučera Radek1975reg. muži 151-200 
9.Röder Jiří1977reg. muži 151-200 
10.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
11.Šimko Tomáš1984reg. muži 151-200 
12.Režný Tomáš1971reg. muži 251-300 
13.Fabián Tobiáš2011reg. muži 351-400Střídavý start z TTC Frýdek-Místek z.s.
TJ Sokol Radvanice-Bartovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rinka Alfred1959kraj. muži 160,5 
2.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 75,5 
3.Topinka Bohumír1951reg. muži 125,5 
4.Muroň David1970reg. muži 175,5 
5.Neuvirth Jan1953reg. muži 175,5 
6.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
7.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
8.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
9.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chobot Pavel1982kraj. muži 280,5 
2.Vicher Roman1976kraj. muži 300,5 
3.Chobot Miroslav1950reg. muži 100,5 
4.Lodňan Josef1959reg. muži 175,5 
5.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
6.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
7.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
8.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
9.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
10.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
11.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
VSK VŠB-TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 160,5 
2.Reška Vladislav ml.1994kraj. muži 280,5 
3.Staffin Petr1997reg. muži 125,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 150,5 
5.Václavík Vojtěch1978reg. muži 175,5 
6.Kurial Patrik1996reg. muži 175,5 
7.Dokoupil Jiří1984reg. muži 175,5 
8.Zíka Milan1976reg. muži 175,5 
9.Broskevič Jan1998reg. muži 225,5 
10.Zeman Tomáš2010ČR nži 71 
11.Mayrhofer Jindřich1989nez.  
SK - SVINOV E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978kraj. muži 221-260 
2.Kus Ondřej2000kraj. muži 261-300 
3.Oborný Dominik1999kraj. muži 261-300 
4.Milkov Tomáš2003reg. muži 101-150 
5.Lysek Tomáš2001reg. muži 101-150 
6.Mička Jaroslav1965reg. muži 101-150 
7.Barták Tomáš1973reg. muži 101-150 
8.Henžel Miroslav1968reg. muži 101-150 
9.Vereš Bohumil1967reg. muži 101-150N 
10.Polášek Petr1963reg. muži 151-200 
11.Bartoš Václav1965reg. muži 151-200 
SSVČ Don Bosco
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Pavel1997kraj. muži 181-220 
2.Bongilaj Tomáš1992kraj. muži 221-260N 
3.Bílý Michal1996reg. muži 51-100 
4.Ščuka Rostislav2001reg. muži 101-150 
5.Zapletal Jiří1956reg. muži 101-150 
6.Caha Jiří1967reg. muži 151-200 
7.Grundza Martin1996reg. muži 151-200 
8.Effenberger Jan1963reg. muži 151-200N 
9.Štec Alexander2005reg. muži 201-250 
10.Pawlas Nikolas2006reg. muži 251-300 
11.Pawlas Leon2005reg. muži 251-300 
12.Srněnský Alan1973reg. muži 251-300 
13.Miko David1996nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy