Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Městský přebor 3.třídy
TJ Ostrava KST G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajgerová Kristýna2003reg. muži 125,5 
2.Kubas Marcel1973reg. muži 125,5 
3.Bajger Zbyněk1948reg. muži 200,5 
4.Havrlantová Klára2007reg. muži 225,5 
5.Herman Ondřej2008reg. muži 225,5 
6.Levický Matěj2003reg. muži 225,5 
7.Vavřinová Petra2004reg. muži 250,5 
8.Procházka Adam2006reg. muži 300,5 
9.Koláček Dušan1955nez. - 
TJ Sokol Horní Lhota C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folwarczny Jan1973reg. muži 175,5 
2.Peřina Jan1977reg. muži 175,5 
3.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
4.Černý Zdeněk1975reg. muži 225,5 
5.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
6.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
7.Kučera Jiří1964reg. muži 225,5 
8.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
9.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
10.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
11.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
12.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
13.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
TJ B. Š. Mariánské Hory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodurek Jiří1965reg. muži 150,5 
2.Kožušník Milan1952reg. muži 175,5 
3.Štolba Miroslav1957reg. muži 175,5 
4.Václavíková Anežka1996reg. muži 200,5 
5.Pokojský Čestmír1949reg. muži 175,5 
6.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
7.Chaleplis Christos1955reg. muži 225,5 
8.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
9.Kuchař Andrej2004reg. muži 250,5Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
10.Makovička Vladimír1951reg. muži 275,5 
11.Vyrva Miroslav1938reg. muži 300,5 
12.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 300,5 
13.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 300,5 
14.Janoušek Vojtěch1974nez.  
15.Kuchař Jiří1948nez.  
16.Rusňák Peter1951nez.  
SK Vřesina LT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Lumír1976reg. muži 125,5 
2.Fabián Miroslav1958reg. muži 125,5 
3.Zbořil Michal1986reg. muži 150,5 
4.Ribka Bohuslav1952reg. muži 225,5 
5.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
6.Břečka David1975reg. muži 225,5 
7.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
8.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
9.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
10.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
11.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
12.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
13.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
14.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
15.Lazar Jiří1978reg. muži 307,5 
Orel Třebovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukša Zdeněk1963reg. muži 151-200 
2.Lochman Ondřej1995reg. muži 151-200 
3.Kronberg Alfréd1948reg. muži 201-250 
4.Novák Václav1942reg. muži 201-250 
5.Broskevič Lumír1957kraj. muži 201-250 
6.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
7.Trojek Ondřej2003reg. muži 201-250 
8.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 201-250 
9.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250N 
10.Štulík Michal1949reg. muži 251-300 
11.Sokol Jiří1941reg. muži 251-300 
12.Šimoňák Jindřich1956nez.  
13.Procházka Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Hrabůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyba Daniel1973reg. muži 175,5 
2.Mališ Petr1958reg. muži 175,5 
3.Schneider Ondřej1997reg. muži 175,5 
4.Smieško Tomáš1975reg. muži 225,5 
5.Moldřík Milan1946reg. muži 225,5 
6.Bittalová Kateřina1981reg. muži 225,5 
7.Návrat Tomáš1983reg. muži 225,5 
8.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
9.Vavřač Petr1960reg. muži 225,5 
10.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
11.Brázdil Roman1965reg. muži 250,5 
12.Brumla David1974reg. muži 250,5 
13.Janeček Roman1996reg. muži 250,5 
14.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
15.Kypr Lukáš1986nez.  
Orel Stará Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejneš Jan1981reg. muži 151-200 
2.Röder Jiří1977reg. muži 151-200 
3.Šimko Tomáš1984reg. muži 151-200 
4.Režný Tomáš1971reg. muži 251-300 
5.Pražák Tomáš2002reg. muži 201-250N 
6.Řepka Miroslav1975reg. muži 251-300 
7.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
8.Šustek Marek1988reg. muži 251-300 
9.Kobolka Dan2004reg. muži 251-300Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
10.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
11.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
12.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
13.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
14.Kratoš Adam1998nez.  
15.Pšenica Vladislav1948nez.  
16.Šlachta Kamil1963nez.  
17.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 125,5 
2.Kožušník Jiří1952reg. muži 175,5 
3.Neuvirth Jan1953reg. muži 175,5 
4.Hečko Jiří1958reg. muži 175,5 
5.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
6.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
7.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
8.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
9.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
10.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
11.Menkina Bohuslav1933reg. muži 275,5 
12.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
13.Pavlínek Ivo1934reg. muži 300,5 
14.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
SK - SVINOV G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henžel Miroslav1968reg. muži 101-150 
2.Vereš Bohumil1967reg. muži 101-150N 
3.Polášek Petr1963reg. muži 151-200 
4.Bartoš Václav1965reg. muži 151-200 
5.Cabiš Luděk1965reg. muži 151-200 
6.Skulina Bohumil1961reg. muži 201-250 
7.Kaštovský Petr1960reg. muži 201-250 
8.Beňuš Martin1957reg. muži 201-250 
9.Martinko Martin1963reg. muži 201-250N 
10.Chovancová Markéta1971reg. muži 251-300 
11.Hamrský Petr1954nez.  
12.Kozar Petr1966nez.  
13.Volný Jakub2007nez.  
14.Lysek Jakub2007nez.  
TJ Sokol Krásné Pole B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plhák Ondřej1968reg. muži 175.5 
2.Havrlant Tomáš1968reg. muži 225.5 
3.Černý Jiří1952reg. muži 225.5 
4.Seget Viktor1947reg. muži 225.5 
5.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
6.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
7.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
8.Herman Petr1956reg. muži 275.5 
9.Hlista Martin1980reg. muži 275.5 
10.Kozelský Vladimír1953reg. muži 275.5 
11.Kuchta Miroslav1969reg. muži 275.5 
12.Pandularis Jan1979reg. muži 275.5 
13.Plhák Jiří1943reg. muži 275.5 
14.Ulmann Roman1970reg. muži 275.5 
15.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 275.5 
16.Tomalová Jana1960reg. muži 307.5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy