Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Městský přebor 4.třídy
TTC TJ Baník Rychvald
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patoraj Miroslav1968reg. muži 201-250 
2.Jurdin Tomáš1972reg. muži 201-250 
3.Čáslava Petr1968reg. muži 251-300 
4.Crha Břetislav1958nez.  
5.Bolek Lubomír1953nez.  
6.Kaliničenko Roman1990nez.  
7.Krobot Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Horní Lhota D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velký Dalibor1961reg. muži 225,5 
2.Kučera Jiří1964reg. muži 225,5 
3.Mrázek Zdeněk1959reg. muži 225,5 
4.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
5.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
6.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
7.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
8.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
9.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
10.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
11.Chrobák Rudolf1946nez.  
12.Hořín Viktor2007nez.  
13.Říman Lukáš2006nez.  
14.Vojtášek Matyáš2007nez.  
TJ B. Š.Mariánské Hory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokojský Čestmír1949reg. muži 175,5 
2.Chaleplis Christos1955reg. muži 225,5 
3.Teichmann Pavel1952reg. muži 225,5 
4.Kludka Jiří1938reg. muži 225,5 
5.Makovička Vladimír1951reg. muži 275,5 
6.Hejtmánek Adolf1934reg. muži 300,5 
7.Zdobinský Zdeněk1952reg. muži 300,5 
8.Vyrva Miroslav1938reg. muži 300,5 
9.Janoušek Vojtěch1974nez.  
10.Kuchař Jiří1948nez.  
11.Rusňák Peter1951nez.  
SK Vřesina LT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gronych Jiří1963reg. muži 225,5 
2.Břečka David1975reg. muži 225,5 
3.Cikryt Michal1980reg. muži 225,5 
4.Velký Ivo1966reg. muži 250,5 
5.Lotrek Kryštof1996reg. muži 250,5 
6.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
7.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
8.Adámek Aleš1972reg. muži 275,5 
9.Dubnová Tereza2005reg. muži 275,5 
10.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
11.Lotrek Radomil1960reg. muži 275,5 
12.Mentznerová Beáta1989reg. muži 275,5 
13.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
14.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
15.Ševěček Jiří1969reg. muži 300,5 
16.Řezníček Marcel1967reg. muži 300,5 
17.Duben Jiří2008reg. muži 307,5 
18.Lazar Jiří st.1978reg. muži 307,5 
19.Lazar Tomáš2006reg. muži 307,5 
20.Hora Antonín1962reg. muži 350,5 
21.Kozelský Štěpán2005reg. muži 350,5 
22.Skyba Petr1954reg. muži 350,5 
23.Heroldová Karolína2009reg. muži 350,5 
24.Jarolímová Mária1961nez.  
25.Kopeň Jiří1953nez.  
TJ Sokol Hrabůvka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittalová Kateřina1981reg. muži 225,5 
2.Moldřík Milan1946reg. muži 225,5 
3.Návrat Tomáš1983reg. muži 225,5 
4.Vavřač Petr1960reg. muži 225,5 
5.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
6.Brázdil Roman1965reg. muži 250,5 
7.Brumla David1974reg. muži 250,5 
8.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
9.Janeček Roman1996reg. muži 250,5 
10.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
11.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
12.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
13.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
14.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
15.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
16.Kypr Lukáš1986nez.  
17.Pařízková Kateřina1974nez.  
Orel Stará Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Tomáš2002reg. muži 201-250N 
2.Řepka Miroslav1975reg. muži 251-300 
3.Šustek Marek1988reg. muži 251-300 
4.Kobolka Dan2004reg. muži 251-300Hostování z Škola ping-pongu, z. s.
5.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
6.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
7.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
8.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
9.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
10.Kratoš Adam1998nez.  
11.Pšenica Vladislav1948nez.  
12.Šlachta Kamil1963nez.  
13.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Výškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drozd Alan1975reg. muži 151-200 
2.Knápek Vladimír1953reg. muži 201-250 
3.Lébl Zdeněk1954reg. muži 201-250 
4.Kokeš Martin1970reg. muži 201-250N 
5.Bala Jiří1950reg. muži 251-300 
6.Mroz Jaroslav1970nez.  
SSVČ Don Bosco C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štec Alexander2005reg. muži 201-250 
2.Pawlas Nikolas2006reg. muži 251-300 
3.Pawlas Leon2005reg. muži 251-300 
4.Srněnský Alan1973reg. muži 251-300 
5.Kotlár Robin2003reg. muži 251-300 
6.Czina Pavel2005reg. muži 251-300 
7.Štefela Jakub1988reg. muži 251-300 
8.Horváthová Eva2001reg. muži 301-350 
9.Štecová Miroslava2004reg. muži 301-350 
10.Baláž Jakub2008reg. muži 301-350N 
11.Miko David1996nez.  
12.Štecová Andrea2008nez.  
SK - SVINOV H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Luděk1965reg. muži 151-200 
2.Skulina Bohumil1961reg. muži 201-250 
3.Kaštovský Petr1960reg. muži 201-250 
4.Beňuš Martin1957reg. muži 201-250 
5.Martinko Martin1963reg. muži 201-250N 
6.Chovancová Markéta1971reg. muži 251-300 
7.Kozar Petr1966nez.  
8.Volný Jakub2007nez.  
9.Lysek Jakub2007nez.  
10.Hamrský Petr1954nez.  
TJ Sokol Krásné Pole C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Greško Martin1965reg. muži 225.5 
2.Herold Jiří1967reg. muži 225.5 
3.Prokop Radomír1969reg. muži 225.5 
4.Kozelský Vladimír1953reg. muži 275.5 
5.Kuchta Miroslav1969reg. muži 275.5 
6.Ulmann Roman1970reg. muži 275.5 
TJ Sokol Krásné Pole D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pandularis Jan1979reg. muži 275.5 
2.Hlista Martin1980reg. muži 275.5 
3.Herman Petr1956reg. muži 275.5 
4.Plhák Jiří1943reg. muži 275.5 
5.Vojkůvka Rostislav1970reg. muži 275.5 
6.Tomalová Jana1960reg. muži 307.5 
Ostrava Zábřeh
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Lukáš1991reg. muži 151-200 
2.Levický Jakub1992reg. muži 201-250 
3.Štefek Martin2000reg. muži 201-250 
4.Vedmoch Michal1994reg. muži 201-250 
5.Fojtík Nikolas2003nez.  
6.Plátek Tomáš2001nez.  
7.Linka Vitězslav1984nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy