Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Městský přebor 5.třídy
TTC ENFIREEX OSTRAVA C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Daniel1998reg. muži 101-150 
2.Bělík Petr1973reg. muži 101-150N 
3.Demek Matyáš1999nez.  
4.Jiřík Marek1987nez.  
5.Bělík Jonáš2011nez.  
6.Bodinger Tadeáš2004nez.  
7.Pápay Lukáš2010nez.  
8.Václavík Jiří2008nez.  
9.Borik Jan2007nez.  
10.Chalupa Dominik2006nez.  
11.Cigánek Adam2012nez.  
12.Richter Dominik2006nez.  
13.Sikora Radim2006nez.  
TJ Sokol Horní Lhota E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáč Dominik1997reg. muži 250,5 
2.Válek Pavel1957reg. muži 275,5 
3.Lazecký Karel1964reg. muži 275,5 
4.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
5.Kupková Petra1989reg. muži 307,5 
6.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
7.Papayova Pavla1974nez.  
8.Chrobák Rudolf1946nez.  
9.Vojtášek Matyáš2007nez.  
10.Hořín Viktor2007nez.  
11.Říman Lukáš2006nez.  
12.Krátký Šimon2007nez.  
TJ Sokol Proskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Vít1975reg. muži 200,5 
2.Knop Jakub2006reg. muži 275,5 
3.Vidlička Jan2007reg. muži 275,5 
4.Adámková Markéta2004reg. muži 275,5 
5.Kunz Lukáš2002reg. muži 300,5 
6.Pustková Karolína2006reg. muži 350,5 
7.Adámek Vojtěch1999nez.  
8.Kunz Michal1991nez.  
9.Urbánek David1971nez.  
SK Vřesina LT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1972reg. muži 275,5 
2.Pleva Jiří1954reg. muži 275,5 
3.Paleta Petr1972reg. muži 275,5 
4.Mentznerová Beáta1989reg. muži 275,5 
5.Ševěček Jiří1969reg. muži 300,5 
6.Řezníček Marcel1967reg. muži 300,5 
7.Lazar Jiří1978reg. muži 307,5 
8.Lazar Tomáš2006reg. muži 307,5 
9.Hora Antonín1962reg. muži 350,5 
SK Vřesina LT E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skyba Radek1978reg. muži 275,5 
2.Břečka Václav2006reg. muži 275,5 
3.Dubnová Tereza2005reg. muži 275,5 
4.Kozelský Martin1975reg. muži 275,5 
5.Lotrek Radomil1960reg. muži 275,5 
6.Duben Jiří2008reg. muži 307,5 
7.Skyba Petr1954reg. muži 350,5 
8.Kozelský Štěpán2005reg. muži 350,5 
9.Heroldová Karolína2009reg. muži 350,5 
10.Jarolímová Mária1961nez.  
11.Kopeň Jiří1953nez.  
Orel Třebovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broskevič Lumír1957kraj. muži 201-250 
2.Pajurek Josef1953reg. muži 201-250 
3.Trojek Ondřej2003reg. muži 201-250 
4.Zavadinka Ludevít1944reg. muži 201-250 
5.Dobřanský Václav ml.1966reg. muži 201-250N 
6.Štulík Michal1949reg. muži 251-300 
7.Sokol Jiří1941reg. muži 251-300 
8.Šimoňák Jindřich1956nez. muži  
9.Procházka Ondřej1982nez. muži  
TJ Sokol Hrabůvka F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teufel Reinhold1952reg. muži 225,5 
2.Zavřelová Miroslava1951reg. muži 250,5 
3.Pilch Daniel2007reg. muži 275,5 
4.Plachý Lukáš2004reg. muži 275,5 
5.Tylšar Jan2003reg. muži 275,5 
6.Polauf Jiří1955reg. muži 275,5 
7.Štefek Daniel2005reg. muži 300,5 
8.Vavrečka Jiří2006reg. muži 350,5 
9.Osvaldová Kateřina2004reg. muži 350,5 
10.Kypr Lukáš1986nez.  
11.Pařízková Kateřina1974nez.  
12.Molin Tomáš2007nez.  
13.Vevjorka Jakub2006nez.  
14.Nguyen Van An2006nez.  
15.Válek Štěpán2005nez.  
16.Hájek Vít2009nez.  
Orel Stará Bělá E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolačko Libor1968reg. muži 251-300 
2.Szarowski Daniel1965reg. muži 251-300N 
3.Šlachta Kamil1963reg. muži 251-300N 
4.Kožušník Jiří1946reg. muži 251-300N 
5.Hricenko Jan2007reg. muži 251-300NHostování z Škola ping-pongu, z. s.
6.Čajčík Michal1978reg. muži 301-350N 
7.Kratoš Adam1998nez.  
8.Pšenica Vladislav1948nez.  
9.Darin Kyryl1977nez. cizinec 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jaromír1947reg. muži 175,5 
2.Hrbáček Josef1960reg. muži 225,5 
3.Šustek Antonín1957reg. muži 225,5 
4.Kupec Rostislav1962reg. muži 275,5 
5.Krkoška Matyáš2004reg. muži 275,5 
6.Kučera Pavel1959reg. muži 275,5 
7.Menkina Bohuslav1933reg. muži 275,5 
8.Ogrodník Matěj2004reg. muži 275,5 
9.Pavlínek Ivo1934reg. muži 300,5 
10.Hřivnová Anežka2006reg. muži 307,5 
11.Gregor Dominik2010nez.  
12.Tanistra Martin1963nez.  
SSVČ Don Bosco D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefela Jakub1988reg. muži 251-300 
2.Kotlár Robin2003reg. muži 251-300 
3.Czina Pavel2005reg. muži 251-300 
4.Horváthová Eva2001reg. muži 301-350 
5.Štecová Miroslava2004reg. muži 301-350 
6.Baláž Jakub2008reg. muži 301-350N 
7.Štecová Andrea2008nez.  
KST Zengrovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Zdeněk1962reg. muži 275,5 
2.Řežáb Tomáš1963nez.  
3.Pelíšek Tomáš1970nez.  
4.Andrejko Jaroslav1961nez.  
5.Múdrik Matěj2001nez.  
6.Romba Petr1968nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy