Soupisky
ČP M 1.větev
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
13.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
15.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
16.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
17.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
18.Potměšil Pavel1962nez. muži  
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
11.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
12.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
13.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
14.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
15.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
16.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
17.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
18.Oroš Karel1961nez.  
TJ Šanov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986kraj. muži nezařazen 
6.Cafourek Jan1988reg. muži nezařazen 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121-140 
4.Topič Erik2003kraj. muži 141-170 
5.Tecl Tomáš2001kraj. muži 141-170 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Karel Martin1975kraj. muži 201-250 
8.Kubíček Jan1972kraj. muži 274 
9.Dvořák Petr2003reg. muži 31-60 
10.Karel Martin ml.2002reg. muži 91-120 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 91-120 
12.Ptáčník Daniel2004reg. muži 121-150 
13.Hart Luboš1962nez.  
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
3.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
4.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
5.Jamrich Robert1979kraj. muži 100. N 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
8.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
2.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
5.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
9.Koval Jan1993kraj. muži 151 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
9.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
11.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
12.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
13.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
14.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 10 
2.Novák Libor1977kraj. muži 19 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 31-40 
2.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
5.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
6.Kuba Miloslav1973kraj. muži 41-60 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
10.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
11.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
12.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
5.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
6.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
7.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
8.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
9.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
7.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
8.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
KST Blansko, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
7.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
TJ Tatran KRPA Hostinné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 12. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15. 
4.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
5.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
6.Schwab Richard1974kraj. muži 17. 
7.Valeš Jakub2003kraj. muži 20. 
8.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
9.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
10.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
11.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
12.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
13.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
14.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
15.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
KST Blansko B, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
7.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
8.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
9.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
10.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
11.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 31.-35. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60. 
3.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
4.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120. 
5.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
9.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
14.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
15.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
16.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
17.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
18.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
19.Trajhan Miroslav1985kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 21 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 28 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 29 
4.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
5.Brož Petr1996kraj. muži N70 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
7.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
8.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
9.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
11.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
12.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži 3N 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 6 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Szotkowski Jan2003kraj. mži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
9.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 44 
2.Čamr František2000ČR muži 93 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 18 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
9.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
10.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
15.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
16.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
17.Vajbar Michal1982kraj. muži 100N 
18.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
19.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
20.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
21.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
ST AMON Kunovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 61-70 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
8.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 6 
2.Dostál Jan2002kraj. muži 9Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň
3.Hodas David1990kraj. muži 13 
4.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
6.Marel David1999kraj. muži 41-50 
7.Karcol Martin1992kraj. muži 72-80 
8.Daneš Filip1980nez.  
TTC Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
6.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
TJ Sokol Brušperk, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-60N 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-60N 
3.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
4.Herold Jan2002kraj. muži 101-140 
5.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
6.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
7.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
8.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
9.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
10.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260 
11.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
12.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
13.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
5.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
6.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
3.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
4.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
8.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
9.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
10.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
11.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
12.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
KST DRAGON Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201-210 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241-250 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261-270 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
TJ Sokol Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
10.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peko Štefan2000ČR muži 60 Ncizinec 
2.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
3.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
6.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy