Soupisky
Regionální přebor muži 3
SK Miletín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecháč Roman1988reg. muži 131 
2.Rais Roman1975reg. muži 138 
3.Balihar Jan1972reg. muži 185 
4.Fof Ladislav1983reg. muži 189 
5.Hátle Jan1989reg. muži 241 
6.Šotola Petr1974reg. muži 250 
7.Portík Luboš1968reg. muži 259 
SK Miletín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Miloš1989reg. muži 118 
2.Černík Luděk1977reg. muži 153 
3.Drahonínský Marek1973reg. muži 191 
4.Petrová Soňa2002reg. muži 194 
5.Řehák Michal1978reg. muži 237 
6.Kozák Tomáš2000reg. muži N 
7.Kozák Filip2004reg. muži 247 
8.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 257 
PINGO Chyjice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Jiří1971reg. muži 170 
2.Douša Michal2000nez. muži  
3.Douša Tomáš1998reg. muži 182 
4.Mádlo Josef1954reg. muži 143 
5.Douša Luboš1969nez. muži  
6.Říha Martin1984nez. muži  
7.Šolc Jiří1982reg. muži 187 
8.Šolcová Barbora1984nez. muži  
9.Srb Dan2000reg. muži 218 
10.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
11.Tintěra Aleš1978reg. muži 184 
12.Veselý Milan1984reg. muži 223 
13.Veselý Radek1986reg. muži 279 
14.Zelinger David1983reg. muži 274 
15.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
16.Brejchová Nela2007nez. sžy  
17.Havíř Josef1967nez. muži  
TJ SOKOL Stará Paka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutský Jiří st.1953reg. muži 73 
2.Vávra Pavel1974reg. muži 112 
3.Handschug Jan2000reg. muži 123-124 
4.Hruška Ladislav1973reg. muži 157-158 
5.Knap Jiří1955reg. muži 168 
6.Krutský Jiří ml.1986nez. muži  
7.Havelka Martin1972nez. muži  
8.Kamler Ondřej1981nez. muži  
9.Kobrle Zdeněk1958nez. muži  
10.Kuřík Pavel1955nez. muži  
11.Lhota František1955nez. muži  
12.Pánek Milan1958nez. muži  
13.Rosenbergová Marta1944nez. muži  
14.Bajer Jan2000nez. muži  
15.Bajer Václav2004nez. muži  
16.Doubek František2002nez. muži  
17.Dytrych Filip2005reg. sži 55 
18.Dytrychová Markéta2005reg. sži 48 
19.Flégl Tomáš1998nez. muži  
20.Handlovič Ivan2002nez. muži  
21.Herber Jan2009nez. sži  
22.Jech Radek1998nez. muži  
23.Šír Adam2003nez. muži  
24.Šolc Martin1987nez. muži  
25.Herberová Lucie2002nez. muži  
26.Zákoutská Pavlína2005reg. sži 48 
TJ Sokol Železnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krétová Monika1971reg. muži 142 
2.Ježková Zuzana1967reg. muži 155-156 
3.Jindra Zbyněk1952reg. muži 161 
4.Výborný Martin1948reg. muži 192 
5.Tominec Ivan1949reg. muži 193 
6.Švanda Ondřej1987reg. muži 195 
7.Kabela Miloš1949reg. muži 202 
8.Hrabala Jan1971reg. muži 230 
9.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži N 
10.Horák Karel1970reg. muži N 
11.Tajčová Zdena1964reg. muži N 
TJ Lázně Bělohrad D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoza Roman1946reg. muži 133. 
2.Stehlík Emil1949reg. muži 145. 
3.Václavík Josef1944reg. muži 172. 
4.Kordík Jakub1994reg. muži 162. 
5.Jüngling Pavel1957reg. muži 167. 
6.Brykner Antonín1941reg. muži 215. 
7.Knězáček Jiří1965reg. muži 226. 
8.Jína Vojtěch1983reg. muži 222. 
9.Vajdl Tomáš2000reg. muži 256. 
10.Pour Jan2007reg. muži 265. 
11.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
12.Klejch Karel1966reg. muži N 279. 
13.Kout Filip2004reg. dci 19. 
14.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
15.Kout Tomáš1995nez.  
16.Dlab Vojtěch2005nez.  
TJ Jičín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 147 
2.Kuba Vojtěch2006reg. muži N205 
3.Kunášek František1946reg. muži 213 
4.Karták Kryštof2006reg. dci 5 
5.Jenka Martin2004reg. dci 16 
6.Kodym Rostislav2006reg. sži 8 
7.Wágner Radim2008nez.  
8.Kryl Jaroslav1971nez.  
9.Kříž Milan st.1952nez.  
10.Bodlák Ondřej1972nez.  
11.Forgáč Adam1999nez.  
12.Turek Michal1978nez.  
13.Harcuba Patrik2004nez.  
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr ml.1977reg. muži 52 
2.Krejčí Josef st.1947reg. muži 130 
3.Stuchlík Jiří1972reg. muži 167 
4.Šafář Jaromír1998reg. muži 180 
5.Sochor Luděk1968reg. muži 13 
6.Rajm Pavel1974reg. muži 22 
7.Zuzánek Karel1974reg. muži 28 
8.Krejčí Petr st.1952nez. muži  
9.Kočandrle Ondřej1973nez. muži  
TJ Jiskra Hořice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972reg. muži 114 
2.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 122 
3.Samek Jiří1952reg. muži 152 
4.Hovad David1992reg. muži 179-180 
5.Táborský Karel1999reg. muži 181 
6.Hovad Martin1990reg. muži 216 
7.Pulda Václav1948reg. muži 258 
8.Holubička Jiří1974reg. muži N 
TJ Sokol Nemyčeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
2.Bílek Miloslav1967reg. muži N115 
3.Nosek Milan1966reg. muži 130 
4.Bareš Jaromír1967reg. muži 175 
5.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
6.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
7.Hendrych Lukáš1975reg. muži 199 
8.Pulec Jan1953reg. muži N207 
TJ Sokol Rovensko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tyrychtr Milan1964reg. muži 144 
2.Ježek Josef1979reg. muži 160 
3.Varečka Michal1982reg. muži N 
4.Šteffan Jan1984reg. muži N 
5.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 163 
6.Bém Vladimír1957reg. muži 208 
7.Mráz Luboš1967reg. muži N 
8.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži N 
9.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
10.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
11.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
12.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
13.Soukup David1979reg. muži N 
14.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
15.Soukup Martin1980reg. muži N 
16.Kupec František1992reg. muži N 
17.Tichý Jakub1991reg. muži N 
18.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
19.Brožek Josef st.1939reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy