Soupisky
Regionální přebor muži 4
PINGO Chyjice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tintěra Aleš1978reg. muži 184 
2.Šolc Jiří1982reg. muži 187 
3.Douša Luboš1969nez. muži  
4.Srb Dan2000reg. muži 218 
5.Říha Martin1984nez. muži  
6.Brejchová Nela2007nez. sžy  
7.Šolcová Barbora1984nez. muži  
8.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
9.Veselý Milan1984reg. muži 223 
10.Veselý Radek1986reg. muži 279 
11.Zelinger David1983reg. muži 274 
12.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
13.Havíř Josef1967nez. muži  
TJ Sokol Kopidlno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Radek2002reg. muži 210 
2.Brodský František1937reg. muži 241-242 
3.Ševců Václav1952reg. muži N 
4.Pelant Petr1997reg. muži N 
5.Machačný Alois1946reg. muži N 
6.Krejčík Patrik2004reg. muži N 
7.Koutník Jan2004reg. muži N 
TJ Sokol Rovensko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stantejský Jaroslav1986reg. muži 163 
2.Bém Vladimír1957reg. muži 208 
3.Mráz Luboš1967reg. muži N 
4.Drahoňovský Zdeněk1959reg. muži N 
5.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
6.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
7.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
8.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
9.Soukup David1979reg. muži N 
10.Soukup Martin1980reg. muži N 
11.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
12.Kupec František1992reg. muži N 
13.Tichý Jakub1991reg. muži N 
14.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
15.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
TJ Sokol Železnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tominec Ivan1949reg. muži 193 
2.Švanda Ondřej1987reg. muži 195 
3.Kabela Miloš1949reg. muži 202 
4.Hrabala Jan1971reg. muži 230 
5.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži N 
6.Horák Karel1970reg. muži N 
7.Tajčová Zdena1964reg. muži N 
TJ Jiskra Nový Bydžov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kynčl Milan1974kraj. muži 201-230 
2.Hrubý Michal1977reg. muži 102 
3.Haltuf David2001reg. muži 110 
4.Veinfurter Karel1979reg. muži 190 
5.Sauer Miroslav1975reg. muži 203-204 
6.Panocha Jan1967reg. muži 246 
7.Žibrún Robert1970nez.  
8.Štefan Martin2003nez.  
9.Sixta Jakub2005nez.  
TJ Sokol Valdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Jiří1969kraj. muži 230.N 
2.Bilanský Přemysl1961reg. muži 169. 
3.Hlava Martin1970reg. muži 174. 
4.Imlauf Martin1969reg. muži 188. 
5.Balcar Adam2002reg. muži 221. 
6.Mikule Stanislav1951reg. muži 223.-225 
7.Veselý Lubomír1977reg. muži 258.N 
8.Jirásek Tomáš2005reg. dci 36. 
9.Dlesk Filip2007reg. dci 37. 
10.Bukartyk Jiří1956nez.  
TJ Butoves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jón Leoš1970reg. muži 126 
2.Hlawatschke Alfréd st.1954reg. muži 120 
3.Konůpek Ladislav st.1977reg. muži 151 
4.Konůpek Ladislav ml.2004reg. muži 186 
5.Zhouf Václav1953reg. muži 206 
6.Volek Jan1982reg. muži 212 
7.Vích Tomáš1975reg. muži N 
8.Hyršal Filip2005reg. muži N 
9.Ondráček Jonáš2009reg. muži N 
10.Hlawatschke Alfred ml.2009reg. muži N 
TJ Sokol Úbislavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vít Radek1973reg. muži 127 
2.Brendl Jiří st.1960reg. muži 165 
3.Brendl Lukáš1981reg. muži 183 
4.Brendl Filip1997reg. muži 227 
5.Pakosta David1992reg. muži Nez. 
6.Samler Milan1995reg. muži Nez. 
7.Bajer Adam2005reg. sži 43 
TJ Nová Paka E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erlebach Jaromír1966reg. muži N159 
2.Osten Pavel1949reg. muži 177 
3.Albrecht Roman1987reg. muži 205 
4.Nožička Jaroslav1990reg. muži N222 
5.Vydra Roman1966reg. muži 244.-245. 
6.Knap Jan1966reg. muži 252 
7.Fišar Tomáš1988nez. muži  
8.Morávek Jiří st.1961nez. muži  
9.Milický Tomáš1970nez. muži  
10.Celjak Jan2007reg. sži 2 
11.Kracík Martin2007reg. sži 18 
12.Řezníček Adam2006reg. sži 20 
13.Kracík Ladislav2007reg. sži 29 
14.Polák Petr2007nez. sži  
TJ Sokol Chomutice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dürschmied Jan st.1965reg. muži 97 
2.Průša Jiří1976reg. muži 132 
3.Jón Miloš1973reg. muži 154 
4.Vaníček Pavel1973reg. muži 203 
5.Scháňko Jiří1960reg. muži 220 
6.Bílek Martin1988reg. muži 243 
7.Petráček Vratislav2005reg. sži 7 
8.Veselý Radek2006reg. sži 16 
9.Sedláček Jakub2005reg. sži 21 
10.Dürschmied Jan ml.2002nez. dci  
TJ Sokol Nemyčeves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
2.Hendrych Lukáš1975reg. muži 199 
3.Pulec Jan1953reg. muži N207 
4.Suchánek Jaromír1993reg. muži N195 
5.Homola Ondřej1996reg. muži 211 
6.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
7.Ludvík Luděk1955reg. muži 239 
8.Rejman Bohumil1954reg. muži 272 
9.Lachman Aleš1973reg. muži N 
10.Trč Lukáš2003reg. dci 15 
11.Bílek Jan2004reg. dci 20 
12.Zedek Pavel1991reg. muži N 
13.Palička Josef1956reg. muži N282 
TJ SOKOL Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazda Petr1979reg. muži 28. 
2.Kazda Václav ml.1978reg. muži 176. 
3.Prochazka Jan1985reg. muži 207. 
4.Kazda Václav st.1954reg. muži N. 
5.Farkaš Jiří1974reg. muži 233. 
6.Páv Jan1989reg. muži N. 
7.Valeš Václav2000reg. muži 267. 
8.Suchochleb Matěj2003reg. muži 276. 
9.Valeš Daniel2005reg. muži N. 
10.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži 280. 
11.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
12.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
13.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 215. 
14.Novotný Jiří1995reg. muži N. 
15.Valtera Adam2006reg. sži N. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy