Soupisky
Regionální přebor muži 5
TJ SOKOL Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Jiří1974reg. muži 233. 
2.Šamko Vladislav ml.2002reg. muži 280. 
3.Valeš Václav2000reg. muži 267. 
4.Suchochleb Matěj2003reg. muži 276. 
5.Valeš Daniel2005reg. muži N. 
6.Páv Jan1989reg. muži N. 
7.Kazda Vojtěch2007reg. muži N. 
8.Kazda Jakub2007reg. muži N. 
9.Šamko Vladislav st.1981reg. muži 215. 
10.Novotný Jiří1995reg. muži N. 
11.Valtera Adam2006reg. sži N. 
TJ Sokol Nemyčeves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 196 
2.Homola Ondřej1996reg. muži 211 
3.Ludvík Luděk1955reg. muži 239 
4.Rejman Bohumil1954reg. muži 272 
5.Palička Josef1956reg. muži N282 
6.Lachman Aleš1973reg. muži N 
7.Trč Lukáš2003reg. dci 15 
8.Bílek Jan2004reg. dci 20 
9.Agh Tibor2006reg. dci 23 
10.Zedek Pavel1991reg. muži N 
TJ Sokol Roškopov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Luděk1968reg. muži 13 
2.Rajm Pavel1974reg. muži 22 
3.Zuzánek Karel1974reg. muži 28 
4.Drábek Václav1967reg. muži 8 
5.Rajm Matyáš2004reg. dci 7 
6.Roman Ladislav1990reg. muži 14 
7.Krejčí Petr st.1952reg. muži 50 
8.Kočandrle Ondřej1973reg. muži 51 
9.Křížová Eliška2004reg. dky 5 
10.Zuzánková Tereza2003reg. dky 14 
11.Krejčí Petr nejml.2007reg. sži 15 
12.Kříž Matěj2006reg. sži 35 
13.Krejčí Václav2009reg. mži 30 
TJ TK Žlunice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokošin Petr1965reg. muži 159 
2.Nechanický Pavel1975reg. muži 225 
3.Libánský Milan1960reg. muži 235 
4.Karpaš Pavel1971reg. muži 243 
5.Mázor Petr1974reg. muži 254 
6.Horák Roman1972reg. muži 263 
TJ Lázně Bělohrad E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jína Vojtěch1983reg. muži 222. 
2.Knězáček Jiří1965reg. muži 226. 
3.Vajdl Tomáš2000reg. muži 256. 
4.Klejch Karel1966reg. muži N 279. 
5.Pour Jan2007reg. muži 265. 
6.Kout Filip2004reg. dci 19. 
7.Šulc Jakub2004reg. dci 12. 
8.Bičiště Martin2005reg. sži 9. 
9.Dlab Vojtěch2005nez.  
10.Kout Tomáš1995nez.  
TJ Lázně Bělohrad F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brykner Antonín1941reg. muži 215. 
2.Čížek Jaroslav1955reg. muži 262. 
3.Krausová Michaela1981reg. muži 271. 
4.Vítová Daniela st.1951reg. muži 278. 
5.Vítová Daniela ml.1976reg. muži 270. 
6.Šmika Hugo2011reg. sži 26.Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
7.Novotný František2008reg. sži 15. 
8.Matouš Lukáš2008reg. sži 6. 
Stolní tenis Sobotka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Milan1964reg. muži 261 
2.Zahradník Václav1950reg. muži 294 
3.Najman Tomáš1971reg. muži 195 
4.Kozák Vratislav1972reg. muži 271 
5.Hofman Zdeněk1955reg. muži 312 
6.Hořák Jiří1945nez. muži  
7.Kuchař Petr1971reg. muži 330 
TJ Sokol Rovensko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Zdeněk1966reg. muži 268 
2.Petrásek Václav1989reg. muži 238 
3.Brožek Tomáš1982reg. muži 248 
4.Kára Zdeněk1976reg. muži 277 
5.Soukup David1979reg. muži N 
6.Soukup Martin1980reg. muži N 
7.Kupec František1992reg. muži N 
8.Tichý Jakub1991reg. muži N 
9.Horáček Miloslav1954reg. muži N 
10.Stuchlík Michal1990reg. muži N 
11.Brožek Josef st.1939reg. muži N 
12.Rychtr Vojtěch2007reg. sži N 
13.Soukup Dominik2010reg. nži 57 
14.Soukupová Natálie2008reg. nžy 57 
15.Soukup Jan2008reg. nži N 
TJ Sokol Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Milan1949reg. muži 226 
2.Barochovský Josef1978reg. muži 284 
3.Kalenský Jiří1960reg. muži 286 
4.Čermák Josef st.1949reg. muži 298 
5.Vrabec Dušan1975reg. muži 291 
6.Adolf Tomáš1963reg. muži 351 
7.Nidrle Václav1953reg. muži 399 
8.Dědková Anna2003reg. ženy 17 
9.Míková Adéla2003reg. ženy 10 
10.Nosek Petr2005reg. muži 357 
PINGO Chyjice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Milan1984reg. muži 223 
2.Stránský Tomáš1985reg. muži 253 
3.Zelinger David1983reg. muži 274 
4.Veselý Radek1986reg. muži 279 
5.Říha Martin1984nez. muži  
6.Šolcová Barbora1984nez. muži  
7.Brejchová Nela2007nez. sžy  
8.Šolc Dominik2005reg. muži 254 
9.Havíř Josef1967nez. muži  
SK Miletín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Michal1978reg. muži 237 
2.Hátle Jan1989reg. muži 241 
3.Kozák Filip2004reg. muži 247 
4.Šotola Petr1974reg. muži 250 
5.Kozák Tomáš2000reg. muži N 
6.Kněžourek Vladimír1946reg. muži 257 
7.Portík Luboš1968reg. muži 259 
8.Jenčovský Tomáš2005reg. muži N 
TTC Slatiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Šárka1974reg. muži 218 
2.Debnár Josef1982reg. muži 228 
3.Martínek Jiří1971reg. muži 236 
4.Hampl Jindřich1984reg. muži 249 
5.Tobiáš Lubomír1967reg. muži 273 
6.Bílek Zdeněk1976reg. muži 281 
7.Straděj Jaroslav1979reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy