Soupisky
regionální přebor žactvo
TJ Sokol Libáň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klár Šimon2010reg. sži 14 
2.Klár Tobiáš2007reg. sži 27 
3.Kouřil Jan2008reg. sži 39 
4.Horák David2007reg. sži N 
5.Horák Denis2011reg. sži N 
TJ SOKOL Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan2009nez. sži  
2.Crha Adam2012nez. nži  
3.Dlabola Petr2011nez. nži  
4.Vajgl Pavel ml.2014nez. nži  
5.Vajglová Kristýna2008nez. nži  
TJ Jiskra Nový Bydžov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmínková Sára2007reg. sžy 13 
2.Šafaříková Adéla2007reg. sžy 17 
3.Procházka Jiří2006reg. sži 24 
4.Pavelka Martin2009nez. mži  
TJ Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schovánková Natálie2007reg. sžy 32 
2.Tichý Ondřej2006reg. sži 34 
3.Mocek Lukáš2009reg. mži 40 
4.Kalčíková Kateřina2007reg. sžy 45 
TJ Jiskra Nový Bydžov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Štěpán2008nez. mži  
2.Hataš Jakub2010nez. nži  
3.Hyršál David2010nez. nži Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Hyršálová Kateřina2010nez. nžy Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Jan2007reg. sži 3. 
2.Matouš Lukáš2008reg. sži 6. 
3.Novotný František2008reg. sži 15. 
4.Dlab Roman2007nez.  
5.Kaplan Vojtěch2008nez.  
6.Šmika Hugo2011reg. sži 26.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 11-12 
2.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
3.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
4.Kavalír Adam2011kraj. nži 45-56 
5.Vávra David2009nez.  
6.Černá Karolína2012nez.  
7.Doležal Ondřej2007nez.  
8.Kubík Natan2009nez.  
9.Pohanka Lukáš2007nez.  
10.Synek Petr2008nez.  
11.Tureček Tomáš2006nez.  
TJ Butoves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Jonáš2009reg. sži 36 
2.Pelc Matěj2007reg. sži 59 
3.Havelka Adam2009reg. sži N 
4.Hlawatschke Alfred ml.2009reg. sži N 
TJ Butoves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubišta Michal2007reg. sži N 
2.Šviha Tomáš2006reg. sži N 
3.Ondráček Šimon2007reg. sži 42 
TJ Sokol Roškopov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medlík Josef2007reg. sži 8 
2.Beránek Krejčí Jakub2008nez. sži  
3.Doubek Jan2007nez. sži  
4.Bažant Jonáš2014nez. sži  
5.Sochorová Magdaléna2006nez. sžy  
TJ Sokol Roškopov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Petr nejml.2007reg. sži 15 
2.Krejčí Václav2009reg. mži 30 
3.Kříž Matěj2006reg. sži 35 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Celjak Jan2007reg. sži 2 
2.Kracík Martin2007reg. sži 18 
3.Řezníček Adam2006reg. sži 20 
4.Kracík Ladislav2007reg. sži 29 
5.Polák Petr2007nez. sži  
TJ Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrz Jiří2008reg. mži 28 
2.Sedláčková Karolína2010reg. mži 52 
3.Sedláček Jaroslav2011reg. mži 53 
4.Janek David2008reg. mži 60 
5.Tázlar Dominik2010reg. mži 60 
TJ Sokol Chomutice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonarová Tereza2006reg. muži 166 
2.Schanilec Denis2008reg. sži 35 
3.Veselý Radek2006reg. sži 26 
4.Průša Marek2008reg. sži 35 
TJ SOKOL Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazda Jakub2007reg. sži 8. 
2.Kazda Vojtěch2007reg. sži 9. 
3.Valtera Adam2006reg. sži N. 
TJ Sokol Rovensko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychtr Vojtěch2007reg. sži N 
2.Soukup Dominik2010reg. nži 57 
3.Soukup Jan2008reg. mži 51 
4.Soukupová Natálie2008reg. mži 57 
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Marek2008reg. sži 41 
2.Šamková Karolína2006reg. sži 44 
3.Bořil Ivan2009reg. sži 56 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy