Soupisky
Okresní přebor IV. třídy
So. Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
2.Hruška Luboš1966reg. muži 150,5N 
3.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 200,5N 
4.Pondělíček František1947reg. muži 201.-277. 
5.Zelenka Václav1944reg. muži 201.-277. 
6.Sosna Pavel1966nez. muži  
7.Růžička Martin1968nez. muži  
SK Pavlíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Marcel1973reg. muži 151.-200. 
2.Gebhart Jaroslav1964reg. muži 201.-277. 
3.Marek Petr1973reg. muži 201.-277. 
4.Mašek Vladimír1966reg. muži 201.-277. 
5.Mika Tomáš2000reg. muži 277,5 
So. Nové Strašecí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rovný Pavel1962reg. muži nezařazen 
2.Pokorný Jan2005reg. muži 151.-200. 
3.Valchář Pavel1971reg. muži 201.-277. 
4.Dundr Matěj1999reg. muži nezařazen 
5.Dundrová Gabriela1976reg. muži 151.-200. 
6.Špička Miroslav1961reg. muži 201.-277. 
7.Filip Karel1955reg. muži 201.-277. 
8.Ryss Jan1979reg. muži 201.-277. 
9.Špička Adolf1960reg. muži 201.-277. 
10.Dundr Jiří2006reg. muži 201.-277. 
11.Doubravský Petr1971reg. muži nezařazen 
12.Vokoun Petr1956reg. muži 201.-277. 
So. Janov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Amler Milan1966reg. muži 101.-150. 
2.Benda Jiří1990reg. muži 101.-150. 
3.Veselský Pavel1959reg. muži 151.-200. 
4.Pacourek Matěj2002reg. muži 151.-200. 
5.Dušek Vladimír1970reg. muži 151.-200. 
6.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 201.-277.Hostování z TJ Sokol Hředle, z.s.
7.Houdek Pavel st.1954reg. muži 201.-277. 
8.Amler Štěpán2008reg. muži 201.-277. 
9.Šturma Vojtěch2008reg. muži 201.-277. 
10.Pšenička Radek1999reg. muži 277,5 
B. TTC Rynholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Jiří1961reg. muži 201.-277. 
2.Kandler Zdeněk1969reg. muži 201.-277. 
3.Halenková Petra1969reg. muži 201.-277. 
4.Kratěna Jakub1976reg. muži nezařazen 
5.Dundr Karel1955reg. muži nezařazen 
6.Fejfar Tomáš1986reg. muži 151.-200. 
B. SKST Rynholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tlustý Miroslav1978reg. muži 151.-200. 
2.Tlustý Milan2007reg. muži 151.-200. 
3.Šíma Matěj2005reg. muži 201.-277. 
4.Šaroch Adam2008reg. muži 201.-277. 
5.Šímová Aneta2010reg. muži nezařazen 
6.Tlustá Beata2008reg. muži nezařazen 
7.Pelcová Julie ml.2008reg. muži nezařazen 
8.Tlustý František2013reg. muži nezařazen 
SK Skryje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták Roman1970reg. muži 151.-200. 
2.Šmíd Zbyněk1971reg. muži 151.-200. 
3.Zíma Petr1977reg. muži 151.-200. 
4.Slepička Vladimír1951reg. muži 201.-277. 
5.Špaček Michal2001reg. muži 151.-200. 
6.Hošek Petr1978reg. muži 201.-277. 
7.Mikušík Matouš2004reg. muži 201.-277. 
8.Pýcha Hynek1971reg. muži 277,5 
9.Krauz Josef1971reg. muži nezařazen 
10.Hůla Václav1951reg. muži nezařazen 
11.Koudelková Martina1965reg. muži 277,5 
12.Šmíd Přemysl1981reg. muži nezařazen 
So. Nesuchyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vopravil Miloslav1970reg. muži 101.-150. 
2.Kapoun Miroslav1962reg. muži 201.-277. 
3.Pátek Radek1970reg. muži 201.-277. 
4.Pátek Štěpán2005reg. muži 201.-277. 
5.Ryska Ladislav1940reg. muži nezařazen 
6.Kafka Václav1966reg. muži 201.-277. 
7.Pátek Kryštof2010reg. muži nezařazen 
So. Křivoklát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošek Pavel1980reg. muži 151.-200. 
2.Šíma Robert1965reg. muži 151.-200. 
3.Durčiak Josef1972reg. muži 201.-277. 
4.Pastor Jaroslav1972reg. muži 201.-277. 
5.Lysý Vladimír1960reg. muži 201.-277. 
6.Povolný Jan1972reg. muži nezařazen 
7.Jaroš Miroslav1954reg. muži nezařazen 
8.Pavlíček Jindřich1964reg. muži nezařazen 
ST Nouzov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný David1983reg. muži 201.-277. 
2.Koleník Dušan1951reg. muži nezařazen 
3.Polák Jiří1961reg. muži 201.-277. 
4.Devera Luděk1981reg. muži 201.-277. 
5.Pavlík Marek1973reg. muži nezařazen 
6.Zeman Jaroslav1960reg. muži 201.-277. 
7.Mayer František1954reg. muži 201.-277. 
8.Demchuk Mykola1953reg. muži 201.-277. 
9.Polák Josef1947reg. muži 201.-277. 
10.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži nezařazen 
11.Sojka Petr1970reg. muži 277,5 
TJ Sokol Hředle E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitner Tomáš2000reg. muži 150,5 
2.Skoupý Jaroslav1984reg. muži 151.-200. 
3.Mauer Leoš1969reg. muži 151.-200. 
4.Vitner Luboš1958reg. muži 151-200 
5.Dvořák Jaroslav1962reg. muži 151.-200. 
6.Bohatý Petr2004reg. muži 201.-277. 
7.Hrbek Miloslav1952reg. muži 201.-277. 
8.Vyskočil Jiří st.1974reg. muži 201.-277. 
9.Kmuníček Miloš1961reg. muži 201.-277. 
So. Kroučová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milotová Andrea1984reg. muži nezařazen 
2.Jelínek David1982reg. muži nezařazen 
3.Kodeš Jakub1991reg. muži nezařazen 
4.Filo Pavel1982reg. muži nezařazen 
5.Lenz Tomáš1974reg. muži nezařazen 
6.Černík Tomáš1964reg. muži nezařazen 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy