Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP 1. třídy
Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláma Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
2.Polášek Michal1984reg. muži 81. - 90. 
3.Němeček Radek2003reg. muži 91. - 100.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
4.Maněk Marek2003reg. muži 101. - 120.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
5.Tomek Jan1958reg. muži 91. - 100. 
6.Polášek Miroslav1958reg. muži 121. - 140. 
7.Kulhavý Vojtěch2005reg. dci 41. - 50. 
Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Vladimír1967reg. muži 81-90 
2.Bačovský David1974reg. muži 91-100 
3.Horák Radek1963reg. muži 101-120 
4.Čulen Vlastimil1962kraj. muži 101-120 
5.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-120 
6.Kvěch Jan1971reg. muži 121-140 
7.Matula Arnošt1962reg. muži 121-140 
8.Malý Miroslav1969reg. muži 141-160 
9.Gogolka Karel1952reg. muži 141-160N 
10.Hoffmann Dušan1961reg. muži 161-180 
SPIN Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
3.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
4.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
5.Zechmeister Jan1984reg. muži 101-120 
6.Kováč Josef1966reg. muži 121-140 
7.Kabela Jan1957reg. muži 161-180 
8.Maňák Ladislav1949reg. muži 161-180 
9.Hruška Vlastimil1954reg. muži 161-180 
10.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 181-200 
11.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181-200 
12.Gregor Miroslav1963reg. muži 181-200 
Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tetur Stanislav1970reg. muži 48 
2.Zouhar Rudolf1977reg. muži 51-60 
3.Křivka Jan1976reg. muži 61-70 
4.Mrkvica Aleš1993reg. muži 101-120 
5.Ponížil David1976reg. muži 101-120 
6.Goliáš Petr1955reg. muži 121-140 
7.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-180 
8.Šťastný Pavel1958reg. muži 161-180 
9.Veselá Pavlína1996reg. muži 201-250 
10.Pavelka Daniel1996reg. muži 201-250 
11.Dvořáčková Nela1999reg. muži 251-300 
12.Stejskal Martin2005reg. dci 41-50 
13.Klimeš Ivan2005reg. dci 61-70 
14.Hanuš Michal1993nez.  
Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži 51. - 60. 
2.Fiala Jiří1967reg. muži 81. - 90. 
3.Citterbard Oldřich1968reg. muži 91. - 100. 
4.Godany Milan1953reg. muži 121. - 140. 
5.Hlávka Stanislav1962reg. muži 121. - 140. 
6.Tesař Petr1983reg. muži 121. - 140. 
7.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 141. - 160. 
8.Furch František1958reg. muži 161. - 180. 
9.Smetana Jaroslav1959reg. muži 161. - 180. 
10.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 161-180N 
11.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 181. - 200. 
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 61-70N 
4.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
5.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
6.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
7.Vodáková Aneta2000reg. muži 121-140 
8.Halasová Ludmila2003reg. muži 141-160 
9.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
10.Lengál Jaroslav1989reg. muži 251-300 
11.Zelinka Roman1990reg. muži 251-300 
12.Urbánek Josef1972reg. muži 301-350 
Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zástěra Libor1982reg. muži 43 
2.Rygl Ondřej2000reg. muži 51-60 
3.Sedláček Aleš1981reg. muži 71-80 
4.Novotný Pavel1994reg. muži 71-80 
5.Papež Radek1980reg. muži 91-100 
6.Rubeš Jakub1994reg. muži 161-180 
7.Brychta Ivo1982reg. muži 201-250 
8.Papež Jan1955reg. muži 201-250 
9.Strouhal Jiří1954reg. muži 201-250 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
2.Lisý Jaroslav1976reg. muži 81-90 
3.Filip Bohumír1961reg. muži 91-100 
4.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101-120 
5.Čepera Roman1979reg. muži 121-140 
6.Kovář Pavel1972reg. muži 201-250 
7.Tomolová Anna1963reg. muži 201-250 
8.Tomola Jaroslav1962reg. muži 201-250 
9.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-250 
10.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 251-300 
11.Mrenica Ondřej1960reg. muži 251-300 
12.Mikulík Jan2003reg. muži 251-300 
13.Švejda Alois1955nez.  
14.Vutov Ivan1971nez.  
Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševela František1971reg. muži 91.-100. 
2.Fiedor Marek1973reg. muži 101.-120. 
3.Prachař Štěpán1974reg. muži 101.-120. 
4.Krátký Milan1971reg. muži 101.-120. 
5.Halm Josef1970reg. muži 121.-140. 
6.Lössel Martin1978reg. muži 141.-160. 
7.Zítka Karel1972reg. muži 161.-180. 
8.Miklík Pavel1974reg. muži 161.-180. 
9.Hasala Jiří1993reg. muži 201.-250. 
10.Šišma Ondřej2006reg. muži 201.-250. 
11.Weiss Lukáš1982reg. muži 201.-250. 
12.Polák Milan1945reg. muži 251.-300. 
Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
2.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
3.Páleník Jiří1969reg. muži 101-120 
4.Ryšavý Luděk1965reg. muži 131 - 140 
5.Huták Ondřej2005reg. muži 141 - 160 
6.Pilát Ondřej2006reg. muži 181 - 200 
7.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 201 - 250 
TJ Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Marek1973reg. muži 51.- 60 
2.Vaculík František1973reg. muži 61.- 70 
3.Sirbu Jan1955reg. muži 71. - 80 
4.Lukša Břetislav1973reg. muži 91. - 100 
5.Vráblík Bohumil1981nez.  
6.Novosad Jiří1951nez.  
SPORT Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 31 
2.Stávek Radim1974reg. muži 44 
3.Pinkas Václav1961reg. muži 71-80 
4.Šalášek Jiří1996reg. muži 101-120 
5.Hycl David1977reg. muži 81-90 
6.Stávek Filip1978reg. muži 101-120 
7.Sláma Adam1994reg. muži 121-140 
8.Levčík Miroslav1963reg. muži 141-160 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 141-160 
10.Ulica Jaromír1964reg. muži 141-160 
11.Stávek Josef1949reg. muži 181-200 
12.Suský Josef1955reg. muži 181-200 
13.Hyclová Pavlína1972reg. muži 251-300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy