Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP 3. třídy
SK Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlancar Zbyněk1972reg. muži 141. - 160. 
2.Hasilík Milan1959reg. muži 141. - 160. 
3.Jusko Andrej1971reg. muži 161. - 180. 
4.Zhejbal Jiří1969reg. muži 161. - 180. 
5.Popovský Kamil1977reg. muži 181. - 200. 
6.Klein Kamil1977reg. muži 201. - 250. 
7.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 201. - 250. 
8.Osička Jaroslav1980reg. muži 201. - 250. 
9.Radkovič Radek1967reg. muži 201. - 250. 
10.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 201. - 250. 
11.Létal Dušan1972reg. muži 201. - 250. 
12.Osička Radovan1984reg. muži 251. - 300. 
Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Václav st.1951reg. muži 121. - 140. 
2.Smetana Jaroslav1959reg. muži 161. - 180. 
3.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 161-180N 
4.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 181. - 200. 
5.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 201. - 250. 
6.Sedláček Petr1949reg. muži 201. - 250. 
7.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 201-250N 
8.Sedláček Libor1973reg. muži 251. - 300. 
Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ponížil David1976reg. muži 101-120 
2.Goliáš Petr1955reg. muži 121-140 
3.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-180 
4.Šťastný Pavel1958reg. muži 161-180 
5.Veselá Pavlína1996reg. muži 201-250 
6.Pavelka Daniel1996reg. muži 201-250 
7.Dvořáčková Nela1999reg. muži 251-300 
8.Stejskal Martin2005reg. dci 41-50 
9.Klimeš Ivan2005reg. dci 61-70 
10.Němeček Miloš1955nez.  
Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Geier Ivo1975reg. muži 121-140 
2.Halámek Michal2003reg. muži 181-200 
3.Halámek Zdeněk1964reg. muži 181-200 
4.Halámek Radek ml.1999reg. muži 201-250 
5.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 201-250 
6.Halámek Radek1972reg. muži 201-250 
7.Čížek Martin2005reg. muži 251-300 
8.Geier David2008reg. muži 251-300 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klenovec Josef1946reg. muži 121.-140. 
2.Klenovec Ondřej2005reg. muži 141.-160. 
3.Koberová Klára2003reg. muži 181.-200. 
4.Blažek Daniel1971reg. muži 181.-200. 
5.Janoušek Radek1968reg. muži 201.-250. 
6.Beneš Lukáš2007reg. muži 201.-250. 
7.Garčicová Karolína2005reg. muži 251.-300. 
8.Tichý Filip2006reg. muži 251.-300. 
9.Helešicová Nikol2005kraj. dci 117. 
10.Křeček Tomáš2007kraj. mži 45. 
11.Král Jakub2010kraj. mži 68. 
12.Krejčiřík Stanislav2001nez.  
SK ST Bulhary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebloch Pavel1975reg. muži 201-250 
2.Bureš Sebastian1999reg. muži 201-250 
3.Kosek David1970reg. muži 251-300 
4.Budlanský Luboš1988reg. muži 251-300 
5.Chovanec Radek1991reg. muži 251-300 
6.Malovaný Petr1977reg. muži 251-300 
7.Polák Michal1985reg. muži 251-300 
8.Jurkovič Stanislav1972reg. muži 301-350 
9.Pek Richard2004reg. muži 301-350 
10.Hora Karel1981nez. muži  
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
2.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
3.Vodáková Aneta2000reg. muži 121-140 
4.Halasová Ludmila2003reg. muži 141-160 
5.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
6.Lengál Jaroslav1989reg. muži 251-300 
7.Zelinka Roman1990reg. muži 251-300 
8.Urbánek Josef1972reg. muži 301-350 
SPORT Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 141-160 
2.Ulica Jaromír1964reg. muži 141-160 
3.Stávek Josef1949reg. muži 181-200 
4.Suský Josef1955reg. muži 181-200 
5.Hyclová Pavlína1972reg. muži 251-300 
6.Vala Filip2005reg. dci 41-50 
7.Hádlíková Jitka2005reg. dci 51-60 
8.Ovesná Barbara2010reg. dci 71-80 
9.Stávek Pavel1972nez.  
10.Vala Jakub2009nez.  
11.Komárek Šimon2008nez.  
12.Ovesný Josef2008nez.  
13.Malík Vojtěch2010nez.  
14.Šlancar Prokop2007nez.  
Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. muži 141.-160. 
2.Straka Dominik1995reg. muži 161.-180. 
3.Kouimtzidis Konstantinos1954reg. muži 181.-200.cizinec 
4.Cibulka Radek1991reg. muži 201.-250. 
5.Straka Vlastimil1971reg. muži 201.-250. 
6.Pohanka Vojtěch2001reg. muži 251.-300. 
7.Vala Jaroslav1947nez.  
STP Mikulov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Dagmar1975reg. muži 161-180 
2.Damborská Iveta1963reg. muži 181-200 
3.Sobota Luděk1978reg. muži 201-250 
4.Kalous Jakub2007reg. muži 201-250 
5.Mikulinec Matěj2004reg. muži 201-250 
6.Mach Ludvík1974reg. muži 201-250 
7.Novotný Mikuláš2007reg. muži 251-300 
8.Kovář Michal1986reg. muži 251-300 
9.Brož Vítězslav1979reg. muži 251-300 
10.Benko David2001reg. muži 251-300 
11.Kalousová Sandra2004reg. ženy 16-20 
12.Kopřivová Jana1978nez.  
Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charoušek Richard1973reg. muži 141-160 
2.Smutek Pavel1986reg. muži 161-180 
3.Jakubčík Jiří1960reg. muži 161-180 
4.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 181-200 
5.Novotný Miroslav1987reg. muži 251-300 
6.Šafařík Roman1980nez.  
7.Smutek Květoslav1954nez.  
8.Dostoupil Jiří1991nez.  
9.Šafaříková Jindřiška2002nez.  
SK Březí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karbula Lukáš1976reg. muži 141-160 
2.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-200 
3.Rašovský Daniel2006reg. muži 201-250 
4.Chromík Martin2006reg. muži 201-250 
5.Sýkora Jan1983reg. muži 201-250 
6.Juren Jaroslav1958reg. muži 201-250 
7.Smejkal Oldřich1948reg. muži 201-250 
8.Klaška Lukáš1984reg. muži 251-300 
9.Cvrček Michal1977reg. muži 251-300 
10.Prachař Pavel1975reg. muži 251-300 
11.Chromík Milan1971reg. muži 251-300 
12.Kornhauser Pavel1976reg. muži 251-300 
13.Rašovský Damian2008reg. muži 251-300 
14.Štvrtecký René1973reg. muži 301-350 
15.Lásková Helena1981reg. muži 301-350 
16.Zeiner Max2007reg. dci 41-50 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy