Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
SK Brná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinh Nguyen1953reg. muži 62 
2.Běhounek Michal2003reg. dci 81Hostování z Ústečan z.s.
3.Kalabisová Danuše1953reg. ženy 87 
4.Plánička Vojtěch1951reg. muži 89 
5.Čejka Václav1957reg. muži 93 
6.Traksl Tomáš1971reg. muži 91 
7.Bělovský Jiří1958reg. muži 104 
TJ Dolní Zálezly C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krampera Stanislav1963reg. muži 97 
2.Rutar Jiří st.1963reg. muži 94 
3.Hubač Jiří1960reg. muži 102 
4.Růžička Milan1969reg. muži 109 
5.Košner Jan1976reg. muži 127 
6.Franc Pavel1969nez. muži  
7.Krušina Vladimír1966nez. muži  
8.Mandovec Václav1963nez. muži  
9.Zíka Tomáš1999nez. muži  
TJ Pikron C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Miroslav1973reg. muži 88 
2.Přech František1949reg. muži 92 
3.Cimpl Miroslav1950reg. muži 100 
4.Šípová Eva1972reg. muži 109 
5.Hrubeš Milan1956reg. muži 105 
6.Güttner Roman1963reg. muži 110 
7.Nitka Zdeněk1957reg. muži 125 
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konrád Miroslav1954reg. muži 74 
2.Šimpach Josef1949reg. muži 98 
3.Konrád Josef1948reg. muži 108 
4.Kacerovský Pavel ml.2004reg. muži 112 
5.Kubín Miroslav1956reg. muži 120 
6.Kacerovský Pavel st.1962reg. muži 124 
7.Řízek Marek1972nez. muži  
TTC Ústí n/L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Jaroslav1952reg. muži 50 
2.Jíra Ivan1962reg. muži 76 
3.Kozma Josef1943reg. muži 91 
4.Páral Rostislav1968reg. muži 97 
5.Mach Zbyněk1945reg. muži 103 
6.Jouza Martin1954reg. muži 104 
7.Englic Martin1972nez. muži  
8.Linka Vladislav1957nez. muži  
SKP Sever Ústí n/L E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Václav1946reg. muži 95 
2.Rada Filip2006reg. muži 116 
3.Malý Štěpán2005reg. muži 119 
4.Wallach Jindřich1970reg. muži 123 
5.Bázler Filip2004reg. muži 128 
6.Čásová Karolína2004kraj. dci 92 
7.Nauš Marek2007kraj. mži 24 
8.Běhounková Veronika2011kraj. mži 41Hostování z Ústečan z.s.
9.Hejduková Eliška2010kraj. nži 16Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
10.Kocábek Pavel2004nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy