Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
KST Jirkov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obracaník Štefan1952reg. muži 75,5 
2.Tejml Bohumil1948reg. muži 85,5 
3.Fulínová Hana1975reg. muži 130,5 
4.Vítová Drahomíra1959reg. muži 130,5 
5.Hořínková Slávina1948reg. muži 130,5 
6.Bodlák Petr1972nez. muži  
7.Káš Otakar1966nez.  
KST Jirkov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Zdeněk1947reg. muži 85,5 
2.Hroza Rostislav1953reg. muži 95,5 
3.Kužel Petr1977reg. muži 110,5 
4.Kužel Adam2007reg. muži 130,5 
5.Kuželová Sabina2011reg. muži 130,5 
6.Škapová Alžběta2008reg. muži 130,5 
7.Raška Matouš2006reg. muži 130,5 
8.Sedláčková Marie Emma2011kraj. mžy 2 
Baník Vysoká Pec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Miroslav1971reg. muži 110,5 
2.Baláž Martin1992reg. muži 110,5 
3.Baláž Miroslav1961reg. muži 110,5 
4.Dubský Vlastimil1969reg. muži 110,5 
5.Holub Dušan1963reg. muži 110,5 
6.Holub Václav st.1964reg. muži Nehodnocen 
7.Holub Václav ml.1992reg. muži Nehodnocen 
8.Kekel Milan1969reg. muži Nehodnocen 
VTŽ Chomutov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradník Miloš1946reg. muži 75,5 
2.Bareš Jaroslav1950reg. muži 95,5 
3.Bajer Josef1979reg. muži 95,5 
4.Bíma Miroslav1956reg. muži 130,5 
5.Kára Jan1973nez. muži  
6.Kárová Hana2005nez. muži  
VTŽ Chomutov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jan st.1974reg. muži 110,5 
2.Jelínek Jan ml.2007reg. muži 110,5 
3.Kárová Karolína2007reg. muži 110,5 
4.Pekár Matyáš2006reg. muži 110,5 
5.Krásl Samuel2007nez. muži  
6.Kerekanič Jan2005nez. muži  
7.Pekár Marek1975nez. muži  
8.Duchoň Matěj2009nez. muži  
KST Libědice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pálinkáš Robert1984reg. muži 16 
2.Blažek Jan1953reg. muži 23 
3.Molnár Jiří1956reg. muži 41 
4.Szetei Ladislav1960reg. muži 60 
5.Juchnievicz Andrzej1956nez. muži nez. 
6.Kozlík David1996nez. muži nez. 
7.Šablatůra Kolman1961nez. muži nez. 
8.Radimský Zdeněk1964reg. muži nez. 
9.Zuzák Miroslav1969nez. muži nez. 
10.Tomeš Jiří1968nez. muži nez. 
SK Strupčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mouřenec Jan2005reg. muži 130,5 
2.Burda Patrik2006reg. muži 130,5 
3.Skřivan Marek2007reg. muži 130,5 
4.Pavlišová Viktorija st.1964nez. muži  
5.Flach Tomáš1990nez. muži  
6.Zábran Matyáš2009nez. muži  
SK Strupčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Vladimír1948reg. muži 110,5 
2.Triebe Bedřich1949reg. muži 110,5 
3.Burda Daniel2006reg. muži 130,5 
4.Beran Martin2006nez. muži  
5.Čmejla Daniel2007nez. muži  
6.Bašek Martin1978nez. muži  
7.Vlásek Vojtěch2007nez. muži  
8.Vlásková Michaela1987nez. muži  
9.Bůlfinek František2008nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy