Soupisky
Regionální soutěž 2.třídy
SDH Číměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevoral Michal ml.1996reg. muži 61.-70. 
2.Pavlík Lukáš1979reg. muži 81.-90. 
3.Murin Dušan1989reg. muži 101.-150. 
4.Pavlík David1990reg. muži 101.-150. 
5.Česnek Vojtěch1993reg. muži 151.-200. 
6.Murín Dušan st.1963reg. muži 151.-200. 
7.Rachmatullin Petro1988reg. muži 201.-250. 
8.Dubogryzov Mykola1985reg. muži 251.-260.cizinec 
SDH Bochovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Petr1975reg. muži 61.-70. 
2.Krejčí Jaroslav1968reg. muži 81.-90. 
3.Hnízdil Pavel1976reg. muži 91.-100. 
4.Trojan Tomáš1995reg. muži 101.-150. 
5.Pospíšil Radek1973reg. muži 151.-200. 
6.Hájek Miroslav1975reg. muži 151.-200. 
7.Roško Marek1969reg. muži 151.-200. 
8.Mička Josef1954reg. muži 201.-250. 
9.Hnízdil Matyáš2009nez. mži  
TJ Sokol Jemnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Filip2001reg. muži 61-70 
2.Bouda Zdeněk1981reg. muži 71-80 
3.Novák Miloš1993reg. muži 101-150 
4.Kakur Jan2004reg. dci 151-200 
5.Jelínek Lukáš2004reg. dci 201-250 
6.Chvátal Pavel st.1973reg. muži 201-250 
7.Brychta Vlastimil1962reg. muži nezař. 
8.Kříž František1987reg. muži nezař. 
9.Křikava Josef1961reg. muži nezař. 
TJ Sokol Želetava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Luděk1961reg. muži 61-70 
2.Mátl František1973reg. muži 61-70 
3.Sedláček Pavel1957reg. muži 101-150 
4.Pelikán Tomáš2001reg. muži 151-200 
5.Vrbka Jiří1964reg. muži 251-260 
6.Vrbka Tomáš1993reg. muži nezař. 
7.Veselý Miloš1982reg. muži nezař. 
SK BOB Team Třebíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Aleš1979reg. muži 61-70 
2.Joura Petr1988reg. muži 71-80 
3.Skřenek Tomáš1980reg. muži 81-90 
4.Malý Dušan1979reg. muži 101-150 
5.Mejzlík Michal1988reg. muži 91-100 
6.Pokorný Marek1975reg. muži 101-150 
7.Mahr David1979reg. muži 101-150 
8.Nechvátal Jiří1968reg. muži 101-150 
9.Jaša Zdeněk1946reg. muži 101-150 
10.Žák Jaroslav1970reg. muži 151-200 
11.Svoboda Emil1965reg. muži 151-200 
12.Havel Jaromír1959reg. muži 151-200 
13.Janík Marek1976reg. muži 151-200 
TJ Třebíč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronek Jiří1966reg. muži 51-60 
2.Novotný Vojtěch2002reg. muži 81-90 
3.Matyáš Michal1995reg. muži 101-150 
4.Novotný Tomáš2003reg. muži 101-150 
5.Jenerál Radek1973reg. muži 151-200 
6.Horký Maxim2005reg. muži 201-250 
7.Havlová Zuzana1992nez. ženy  
8.Svoboda Pavel1963nez. muži  
9.Formánek Miloslav1962nez. muži  
10.Fabík Arnošt1962nez. muži  
11.Suchý Samuel2006nez. muži  
12.Pokorný Matěj2006nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 91-100 
2.Almqvist Erik Morten1979reg. muži 101-150cizinec 
3.Jahn Svatoslav1951reg. muži 101-150 
4.Kos Tomáš1987reg. muži 101-150 
5.Novotný Martin1986reg. muži 101-150 
6.Plocek Jaroslav1961reg. muži 101-150 
7.Punčochář Luděk1960reg. muži 101-150 
8.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
9.Brychta Jiří1957nez. muži  
10.Bulíček Miroslav1964nez. muži  
11.Kos František1959nez. muži  
TJ Sokol Stařeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vranča Radek1976reg. muži 31.-40 
2.Kafka Libor1977reg. muži 91.-100. 
3.Pražáková Kateřina2003reg. dky 151.-200 
4.Sedláček Filip2003reg. dci 151.-200. 
5.Pražák Štěpán1980reg. muži 151.-200. 
6.Šajovič Peter1951reg. muži 151.-200. 
7.Simandl Adam2002reg. dci 151.-200. 
8.Vybíral Rudolf1957reg. muži 151.-200. 
9.Šabrňák Petr1954reg. muži 151.-200. 
10.Hanzl Zbyněk1966reg. muži 151.-200. 
11.Blažek Radomil1948reg. muži 201.-250. 
12.Pražáková Lucie2005reg. dky 201.-250 
13.Klempar Jan1994reg. muži 201.-250. 
14.Blažek Lubomír1962reg. muži 251.-260 
15.Francová Sabina2007nez. sžy  
16.Vlčan Robert1978nez. muži  
17.Zita Jiří1955nez. muži  
18.Kneslík Stanislav2006nez. dci  
TJ Sokol Rapotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toczko Darjusz1973reg. muži 51-60 
2.Suchý Petr st.1968reg. muži 91-100 
3.Kopřiva Tomáš1964reg. muži 91-100 
4.Drozd Rudolf1972reg. muži 101-150 
5.Suchý Tomáš1997reg. muži 101-150 
6.Kubát Jaromír1957reg. muži 151-200 
7.Nováček Radek1975reg. muži 151-200 
8.Pavlíček Tomáš1995reg. muži 201-250 
9.Dominik Radislav1954reg. muži nezař. 
10.Svoboda Aleš1978reg. muži nezař. 
TJ Třebenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyletěl Pavel1964reg. muži 101.-150. 
2.Filipec Michal1977reg. muži 101.-150. 
3.Šmarda Josef1937reg. muži 151.-200. 
4.Semotam Aleš1997reg. muži 201.-250. 
5.Chvátal Radek1975reg. muži 201.-250. 
6.Podrazil Karel1992reg. muži 201.-250. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy