Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž 2. třídy
TJ MĚSTO ZBIROH B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maier Zdeněk1988reg. muži 123 
2.Laubr Václav1969reg. muži 133 
3.Kotva Petr1965reg. muži 146 
4.Drábek Tomáš1977reg. muži 157 
5.Chvojka Petr1988reg. muži 173 
6.Kocna Dan2005reg. muži 194 
7.Vácha Karel1977reg. muži 199 
8.Hulcr Milan1981reg. muži 203 
9.Bauer Tomáš2007nez.  
10.Jančík Pavel1977nez.  
11.Kovanda Jakub2008nez.  
12.Urx Miroslav2006nez.  
13.Zavalený Jiří2006nez.  
TJ Volduchy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Pavel1975reg. muži 141 
2.Danko Jakub1995reg. muži 142 
3.Čech Zdeněk1945reg. muži 143 
4.Svoboda František1978reg. muži 144 
5.Charvát Radim1974reg. muži 149 
TJ SPARTAK STRAŠICE C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Miroslav st.1952reg. muži 103 
2.Velek František1955reg. muži 124 
3.Bergmann Vladimír st.1950reg. muži 159 
4.Velek Jiří1975reg. muži 176 
5.Šlapák Karel1937reg. muži 178 
6.Svobodová Dagmar1965reg. muži 205 
7.Krátká Šárka1969reg. muži 206 
8.Ševčík Vladimír1956nez. muži  
9.Studnička Zdeněk1951nez. muži  
10.Havel Jakub2008nez. muži  
11.Bergmann Adam2002nez. muži  
TJ Sokol Holoubkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 121 
2.Kořínek Jiří1949reg. muži 147 
3.Pavlovič Pavel1961reg. muži 162 
4.Praum Jiří1948reg. muži 170 
5.Suchý Petr1993reg. muži 172 
6.Plaček Martin1972nez. muži  
7.Neckář Martin1975nez. muži  
8.Slebodnik Luboš1982nez. muži  
SK Kornatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Václav1949reg. muži 104 
2.Meier Jiří1973reg. muži 107 
3.Žabka František1947reg. muži 139 
4.Tuček Aleš1954nez. muži  
5.Šustr Jindřich1956nez. muži  
6.Krátký Josef1983nez. muži  
7.Pihrt Karel1954nez. muži  
8.Remeš Ladislav1941nez. muži  
TJ Baník Kříše
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krhounek Ladislav1950reg. muži 111 
2.Kratochvíl Rudolf1970reg. muži 127 
3.Trnčák Miroslav1962reg. muži 140 
4.Potůček Pavel1981reg. muži 148 
5.Leicht Jan1959reg. muži 182 
6.Cajthaml Vladimír1974reg. muži 184 
7.Váňa Luděk1964reg. muži 211 
8.Váňa Luděk ml.1998reg. muži 212 
TJ Sokol Osek u Rokycan C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vančura Jan1960reg. muži 116 
2.Krejčí Michal1974reg. muži 152 
3.Peterka Jiří1986reg. muži 168 
4.Dudl Tomáš2000reg. muži 175 
5.Bůcha Adam1999reg. muži 179 
6.Dudl Jan1973reg. muži 181 
7.Šuster Jiří1971reg. muži 190 
8.Dudl Šimon2007reg. muži 192 
9.Hlůžek Jaroslav1973reg. muži 300 
10.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
11.Tománek Václav1947reg. muži 300 
12.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
TJ Sokol Hůrky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štochl Marek1998nez. muži 156 
2.Kotrla Jaroslav1948nez. muži 160 
3.Růčka Antonín1973nez. muži 167 
4.Praum Jindřich1965nez. muži 169 
5.Frýauf František2003nez. muži 200 
6.Frýauf Jan2003nez. muži 186 
7.Janikovič Michal1984nez. muži 211 
8.Mošna Karel1967nez. muži 210 
9.Obruča Pavel1953nez. muži 212 
10.Papež Oldřich1954nez. muži 213 
11.Praum František1953nez. muži 207 
12.Roth Martin2005nez. muži 214 
13.Rys Jiří2008nez. muži 215 
14.Šťastný Karel1973nez. muži 216 
15.Štochl Filip1993nez. muži 183 
16.Tomášek Patrik2007nez. muži 217 
17.Vostrý Karel1978nez. muži 218 
TJ Sokol Mirošov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Judl Rostislav1971reg. muži 134. 
2.Kotas Pavel1964reg. muži 135. 
3.Kraidl Milan1972reg. muži 138. 
4.Hubáček Jan1963reg. muži 155. 
5.Vyskočil Martin1997nez. muži  
6.Ludín Jiří1963nez.  
7.Forst Radek1976nez.  
8.Sýkora Luboš1971nez.  
9.Mudra Jakub2006nez. Hostování z KST Hrádek z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy