Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor III B
SK Kamenice nad Lipou z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šiman Vojtěch1991reg. muži 91-100 
2.Jelínková Simona1997reg. muži 101-120 
3.Kubíska Radek1976reg. muži 101-120 
4.Kubů Štěpán1998reg. muži 101-120 
5.Dejmek Oldřich1962reg. muži 101-120 
6.Holub Karel2004reg. muži 141-160 
7.Musil Josef1959reg. muži 141-160 
8.Liška Lubomír1969reg. muži 161-180 
9.Štěpánová Jana1975reg. muži 161-180 
10.Kolářík Tomáš1985reg. muži 161-180 
11.Nováčková Karla1997reg. muži 181-200 
12.Pípal Daniel1980nez.  
13.Šiman Marek1990nez.  
SK Horní Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Aleš1984reg. muži 21.-30. 
2.Švehla Jaroslav1956reg. muži 81.-90. 
3.Dvořák Jakub2005reg. muži 141.-160. 
4.Kasal Jan2004reg. muži 141.-160. 
5.Valek Ondřej2004reg. muži 141.-160. 
6.Makovička Karel1963reg. muži 161.-180. 
7.Černý Michal2003nez. muži  
8.Dvořák Adam2011nez. muži  
9.Dvořák Josef1955nez. muži  
10.Makovička Pavel1959nez. muži  
11.Dvořáková Andrea1982nez. ženy  
TJ Start Nový Rychnov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jaromír1947reg. muži 81-90 
2.Blažek Milan1958reg. muži 101-120 
3.Pech Jakub2003reg. dci 121-140 
4.Krňa Evžen1961reg. muži 141-160 
5.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 141-160 
6.Blažek Jan2002reg. dci 161-180 
SK RODINOV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomec Pavel1961reg. muži 101.-120. 
2.Zikmund František1954reg. muži 101.-120. 
3.Novotný Petr1989reg. muži 121.-140. 
4.Semotán Jiří1957reg. muži 141.-160. 
5.Filípek Ondřej2004reg. muži 161.-180. 
6.Filípek Jindřich ml.2004reg. muži 161.-180. 
7.Starý Matyáš2004reg. muži 161.-180. 
8.Pechek Patrik2004reg. muži 181.-200. 
SK Putimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Miroslav1962nez. muži 1 
2.Roubík Jaroslav1978nez. muži 2 
3.Bartoň Oldřich1952nez. muži 3 
4.Pihávek Jan1998nez. muži 4 
5.Princ Martin1988nez. muži 5 
SK Putimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimsa Václav1964nez. muži 1 
2.Paclík Václav1995nez. muži 2 
3.Pavlů Jan1994nez. muži 3 
4.Marek Tomáš1993nez. muži 4 
5.Šafařík Ondřej1995nez. muži 5 
TJ Pelhřimov-Osvobození
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Milan ml.1972reg. muži 127 
2.Paclík Pavel1971reg. muži 180 
3.Vrátný Milan st.1944reg. muži 185 
4.Jůn Milan1959reg. muži 194 
TJ Sokol Božejov, z.s.,
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Milan1965reg. muži 71-80 
2.Vacek Vladimír1954reg. muži 121-140 
3.David Lukáš1982reg. muži 121-140 
4.Vaněk Jaroslav1952reg. muži 141-160 
5.Dvořák Libor1966reg. muži 400 
6.Horák Tomáš1972reg. muži 400 
7.Kopřiva Miloslav1962reg. muži 400 
8.Kottová Jana1966reg. muži 400 
9.Menhard Jan1995reg. muži 400 
10.Paluch Lukáš1979reg. muži 400 
11.Vrána Milan1970reg. muži 400 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy