Soupisky
Okresní přebor 1. třídy dorost
KST Darkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pater Tomáš2005reg. dci 11-15 
2.Kalvar Mikuláš2008reg. dci 16-20 
3.Plaček Lukáš2006reg. dci 41-50 
4.Kalvar Filip2008reg. dci 51-60 
5.Fekete Adam2004reg. dci 31-40 
6.Mrázek Jonáš2008reg. dci 61-70 
KST Darkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfar Ondřej2007reg. dci 21-30 
2.Jarošová Eliška2007reg. dci 21-30 
3.Janečka David2006reg. dci 31-40 
4.Kupka Michal2005reg. dci 41-50 
5.Schee Radim2005reg. dci 51-60 
6.Novák Adam2006reg. dci 51-60 
7.Hranitzká Alžběta2007reg. dci 61-70 
8.Čecháček Radek2008reg. dci 81-100 
9.Reiská Kateřina2007reg. dci 81-100 
SK Kravaře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slivka Tadeáš2005reg. dci 4. 
2.Nevřela Jiří2007reg. dci 16.-20. 
3.Peterek Jan2005reg. dci 31.-40. 
4.Weczerek Michael2004reg. dci 41.-50. 
5.Slunský Ondřej2006reg. dci 51.-60. 
6.Nevřela Jan2011reg. dci 71,-80. 
7.Kašný Adam2008reg. dci 71.-80. 
8.Kašný Dominik2010reg. dci 81.-100. 
9.Štědroň Martin2008reg. dci 81.-100. 
10.Uwira Daniel2005nez.  
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Daniel2005reg. muži 160,5 
2.Luzarová Eva2004reg. muži 161-170 
3.Beinhauer Adam2006reg. muži 173,5 
4.Gřešek Oskar2012reg. nži nez. 
5.Kaprálek David2011reg. nži nez. 
6.Stříbná Augusta2009reg. mžy nez. 
TJ Sokol Vávrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černín Tomáš2007reg. sži 141 
2.Matýsek Petr ml.2004reg. dci 161 
3.Hoták Adam2006reg. sži 173,5 
4.Gregořica Lukáš2007reg. sži 161 
5.Gregořica Tomáš2009reg. mži 173,5 
6.Janda Zdenek2009reg. sži 173,5 
7.Lhotský Filip2007reg. sži 173,5 
8.Kocur Robin2009nez. mži  
9.Rudolf Robin2008nez. mži  
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frenzel Tomáš2005reg. dci 21-30 
2.Seemann Jan2004reg. dci 21-30 
3.Černý David2004reg. dci 31-40 
4.Černý Patrik2004reg. dci 31-40 
5.Podlovský Jonáš2007reg. dci 31-40 
6.Müllerová Hana2008reg. dci 41-50 
7.Graca Šimon2008reg. dci 81-100 
8.Pavlík Vojtěch2007nez. dci  
9.Stojakovič Konstantin2009nez. dci  
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Bára2005ČR dky 46 
2.Brežný Sebastian2006reg. dci 21-30 
3.Šablatura Adam2005reg. dci 31-40 
4.Libscher Petr ml.2005reg. dci 41-50 
5.Holendová Marie2005nez. dci  
6.Synková Karolína2005nez. dci  
TJ Sokol Děhylov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gasman Jakub2007reg. dci 7 
2.Slavíková Sára2009reg. dci 21-30 
3.Fajkusová Kateřina2007reg. dci 31-40 
4.Fenková Michaela2007reg. dci 31-40 
5.Synková Justýna2009reg. dci 51-60 
6.Fronová Gabriela2009nez.  
7.Libscherová Lenka2008nez.  
8.Valík Ondřej2009nez.  
TJ Dubina Větřkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Lukáš2005reg. dci 1 
2.Chromečka Matěj2006reg. dci 3 
3.Kudlová Eliška2006reg. dci 6 
4.Leher FIlip2004reg. dci 4 
TJ Sokol Horní Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurčík Lukáš2005reg. muži 175,5 
2.Černý Vojtěch2006reg. muži 225,5 
3.Folwarczny Tobiáš2006reg. muži 225,5 
4.Dostál Petr2003reg. muži 275,5 
5.Faruzel Matyáš2005reg. muži 307,5 
6.Vojtášek Matyáš2007nez.  
7.Hořín Viktor2007nez.  
8.Krátký Matouš2005nez.  
9.Krátký Šimon2007nez.  
10.Krátký Tomáš2010nez.  
11.Plotica Mikuláš2012nez.  
12.Říman Lukáš2006nez.  
13.Žídek Filip2011nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy