Soupisky
Český pohár II. stupeň
Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 13 
2.Bláha František1980kraj. muži 14 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 71. - 80. 
4.Babínek Jiří1997kraj. muži 81. - 90. 
5.Hladík Jiří1980kraj. muži 101. - 120. 
6.Šejstal Adolf1947kraj. muži 101. - 120. 
7.Kučera Martin2000kraj. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 251.-300. 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100. 
13.Procházka Zdeněk1948reg. muži 121.-150. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
15.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
16.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
17.Hošek Petr2004reg. muži 151.-180. 
18.Potměšil Pavel1962nez. muži  
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 4. 
2.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 44.Ncizinec 
3.Štěpánek David1971ČR muži 50. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8. 
5.Pažma Lukáš1992kraj. muži 8.Ncizinec 
6.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71. 
5.Mazura Pavel1971kraj. muži 81. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121. 
8.Jarab Josef1986kraj. muži 151. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201. 
11.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 201. 
12.Vítek Petr1969kraj. muži 251. 
13.Růžička Radek1986reg. muži 21.-30. 
14.Rovňan Richard1973reg. muži 31.-40. 
15.Kopa Jan1957reg. muži 61.-112. 
16.Mirvald Jan1984reg. muži 61.-112. 
17.Potužák Václav1956reg. muži 61.-112. 
18.Oroš Karel1961nez.  
TJ Šanov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986kraj. muži nezařazen 
6.Cafourek Jan1988reg. muži nezařazen 
TJ B. Březenecká Chomutov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 35,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 35,5 
3.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
4.Držálek Jan1958kraj. muži 55,5 
5.Sučík Jan1998kraj. muži 95,5 
6.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
7.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
8.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 21-30 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 121-140 
4.Topič Erik2003kraj. muži 141-170 
5.Tecl Tomáš2001kraj. muži 141-170 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Karel Martin1975kraj. muži 201-250 
8.Kubíček Jan1972kraj. muži 274 
9.Dvořák Petr2003reg. muži 31-60 
10.Karel Martin ml.2002reg. muži 91-120 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 91-120 
12.Ptáčník Daniel2004reg. muži 121-150 
13.Hart Luboš1962nez.  
TTC Brandýs n/L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
10.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
11.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
12.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
13.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
14.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51-70Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
15.Primáč Vojtěch2002nez. muži Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
3.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
4.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
5.Jamrich Robert1979kraj. muži 100. N 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
8.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
2.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
5.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
9.Koval Jan1993kraj. muži 151 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 91-100 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 101-120 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
8.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
9.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
11.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
12.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
13.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
14.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Skrčený Roman1967reg. muži 101-110 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 10 
2.Novák Libor1977kraj. muži 19 
3.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 31-40 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
5.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
5.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131.-160. 
5.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
6.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
7.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
8.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
9.Macák Petr1960reg. muži 50,5 
10.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5 
11.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 31-40 
2.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
5.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
6.Kuba Miloslav1973kraj. muži 41-60 
7.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
8.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
9.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
10.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
11.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
12.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 26 
2.Blinka Michal2001ČR muži 28 
3.Yoshida Kaito1999ČR muži 35Ncizinec 
4.Medek Josef1976ČR muži 80 
5.Průša David2000ČR muži 84 
6.Borůvka Lukáš1985ČR muži 96 
7.Pařízek Martin2000kraj. muži 8 
8.Protiva Luboš1988kraj. muži 15,5 
9.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
10.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
11.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 8cizinec 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 8 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 8 
4.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
5.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
6.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
7.Korp Oliver Petr2003kraj. muži 30,5 
8.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
9.Brumlich Daniel1997kraj. muži 30,5 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 61 
2.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
5.Buriánek Martin2000reg. muži 21-30 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 21-30 
7.Mandák Lukáš2008reg. muži 41-60 
8.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
9.Šimanovský Robert1978reg. muži 41-60 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vladyka Jakub1999kraj. muži 21 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 41 
3.Šperl Jakub2004kraj. muži 41 
4.Adam Ondřej1987kraj. mži 41 
5.Pastuch Jan1980kraj. muži 81 
6.Malý Josef1989kraj. muži 81 
7.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121 
8.Dolejš Pavel1972kraj. muži 121 
9.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151 
10.Brant František1970kraj. muži 151 
11.Hrubý Petr1960reg. muži 12 
12.Umner Filip2004reg. muži 18 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
6.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
7.Procházka Ondřej1986reg. muži 41-50 
TJ Fryšták, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51.-60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61.-70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101.-110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131.-140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
6.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
7.Chrt Lukáš1989reg. muži 50,5 
8.Cholínský Jan1965nez.  
9.Moravec Ladislav ml.1993nez.  
TJ Lanškroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001kraj. muži 101.-120. 
2.Langr Lukáš1997kraj. muži 121.-140. 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 141.-160. 
4.Kristek Patrik2001kraj. muži 141.-160. 
5.Kristek Lukáš2002kraj. muži 141.-160. 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
TJ Tatran KRPA Hostinné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 12. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15. 
4.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
5.Vaculovič Libor1987kraj. muži N16. 
6.Schwab Richard1974kraj. muži 17. 
7.Valeš Jakub2003kraj. muži 20. 
8.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N36. 
9.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
10.Sixta Vít2005kraj. muži 71.-80. 
11.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
12.Sivák Ivan2005kraj. muži N200. 
13.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
14.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. muži 201.-230. 
15.Matuška Petr ml.2007kraj. dci 22.-24. 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Beneš Jiří1990kraj. muži 20 
3.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 25,5 
4.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
5.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 25,5 
6.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 61-70 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
3.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
4.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
7.Zukal Aleš2002kraj. muži 231-240 
8.Přikryl Vojtěch2006kraj. muži 291-300 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 18 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 85,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 110,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 110,5 
6.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 150,5 
8.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
9.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
10.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
11.Glajc Martin1994kraj. muži 190,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 35,5 
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
6.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 31.-35. 
2.Wagner Max Richard2005kraj. muži 51.-60. 
3.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 91.-100. 
4.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 101.-120. 
5.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 101.-120. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 121.-140. 
Orel jednota Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
4.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
5.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
6.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
7.Bedřich Josef1957nez.  
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
2.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
3.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
5.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
6.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
9.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
10.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
11.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
14.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
15.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
16.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
17.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
18.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
19.Trajhan Miroslav1985kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 21 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 28 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 29 
4.Kodym Tomáš1985kraj. muži 33 
5.Brož Petr1996kraj. muži N70 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 91-100 
7.Souček Martin1969kraj. muži 142-170 
8.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
9.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
11.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N260 
12.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
10.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži 3N 
3.Důra Matouš2002kraj. muži 6 
4.Legát Petr1999kraj. muži 12 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži 13 
3.Závora Adam2001kraj. muži 21 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 26 
5.Grus Matěj2002kraj. muži 151 
6.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 58. 
2.Šilhán Petr1995ČR muži 78. 
3.Merta Jakub1989kraj. muži 6N 
4.Ramírez Francisco1993kraj. muži 21Ncizinec 
5.Jakubský Filip2002kraj. muži 22 
6.Pozník David1985kraj. muži 26 
7.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 39 
8.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 43 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 81-90 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 91-100 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 101-120 
6.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 121-141 
7.Janovský Jan1996kraj. muži 201-230 
8.Jůza Tomáš1974reg. muži 60N 
9.Všetečka Martin1956reg. muži 61-65 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-60 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Szotkowski Jan2003kraj. mži 81-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-100 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 101-140 
6.Urbaniec Radim1972kraj. muži 141-180 
7.Lasota Laurent2001kraj. muži 181-220 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-220 
9.Marosz Marian1981reg. muži 141-160 
10.Drong Pavel2001reg. muži 201-250 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 44 
2.Čamr František2000ČR muži 93 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 18 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 21-30Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
9.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
10.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
15.Sochor David2007kraj. muži 61-80 
16.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
17.Vajbar Michal1982kraj. muži 100N 
18.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
19.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
20.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
21.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Filipov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 16 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 35,5 
3.Matušek Petr1988kraj. muži 85,5 
4.Neumann Martin1980kraj. muži 110,5 
5.Neumann Jan1956kraj. muži 130,5 
6.Phanthe Dung1963kraj. muži 170,5 
7.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
8.Kopecký Karel1955kraj. muži nez 
9.Fučík Zdeněk1960kraj. muži nez 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
2.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
3.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
4.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
6.Barsa Tomáš1987reg. muži 31.-50. 
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-40 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-60 
3.Palát Petr1992kraj. muži 41-60 
4.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-100 
5.Henžel Michal2002kraj. muži 101-140 
6.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-140 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-140 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 101-140 
9.Theodor Filip1999kraj. muži 101-140 
ST AMON Kunovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 61-70 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
7.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
8.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
2.Tregler Tomáš1990ČR muži 7 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 13 
4.Skála Radek2002ČR muži 32 
HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 14 
2.Kanta František1971ČR muži 61 
3.Jadrný Šimon2002ČR muži 99 
4.Květon Ondřej2004ČR muži 87Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Slapnička Jakub2003ČR muži 77 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 6 
2.Dostál Jan2002kraj. muži 9Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň
3.Hodas David1990kraj. muži 13 
4.Lukeš Marek1994kraj. muži 41-50 
5.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
6.Marel David1999kraj. muži 41-50 
7.Karcol Martin1992kraj. muži 72-80 
8.Daneš Filip1980nez.  
TTC Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr2000kraj. muži 14 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
6.Holub Martin2003reg. muži 81-100 
7.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Studená I.
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
6.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
5.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140 N 
6.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
7.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
8.Frühauf Michael1990kraj. muži 181-190 
9.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
TTC Karlovarsko 2020
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 79 
2.Polák Michal1979kraj. muži 3 
3.Žák Jan1989kraj. muži 4 
4.Levora Vojtěch2003kraj. muži 5 
5.Hobl Lukáš1998kraj. muži 6 
6.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
7.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
12.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
13.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
14.Kebrle Josef1955reg. muži N 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
TJ Sokol Brušperk, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-60N 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-60N 
3.Beneš Radek1996kraj. muži 61-80 
4.Herold Jan2002kraj. muži 101-140 
5.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 141-180 
6.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 141-180 
7.Kocián Petr1971kraj. muži 181-220 
8.Pajak Wojciech1970kraj. muži 181-220 
9.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-220 
10.Neuwirth Jaroslav ml.2002kraj. muži 221-260 
11.Mrowetz Bruno2004reg. muži 91-100 
12.Janečka Martin2002reg. muži 121-140 
13.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 121-140 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
3.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
5.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
6.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
3.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
4.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
8.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
9.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
10.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
11.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
12.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
KST DRAGON Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 201-210 
2.Lužný Petr1977kraj. muži 211-220N 
3.Trávniček Boris1998kraj. muži 241-250 
4.Libánek Ondřej2001kraj. muži 261-270 
5.Dofek David2003reg. muži 47 
6.Krejsa Jakub2002reg. muži 77 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 22 
2.Zelinka Jakub2000ČR muži 27Ncizinec 
3.Černota Filip2001ČR muži 64 
4.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 68 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR muži 85Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Kaucký Jakub2003ČR muži 98Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Přída Kryštof2002ČR muži 100 
4.Šíp Martin2006kraj. muži 21-30Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 20 
2.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
5.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 81-100 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001kraj. muži 31-40 
2.Beran Matěj2001kraj. muži 41-60 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 41-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Plachý Jiří1967kraj. muži 61-80 
5.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
9.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
10.Šottner Jiří1967kraj. muži 301-400 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 21-25 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peko Štefan2000ČR muži 60 Ncizinec 
2.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
3.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
4.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
5.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
6.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy