Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Český pohár 1. stupeň
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100. 
2.Kocián Martin1982kraj. muži 101.-150. 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151.-200. 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 201.-231. 
5.Halfar Václav1980nez. muži  
6.Poprach Vojtěch2004kraj. dci nez. muži 
TableTenis Club Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
7.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži 12N 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51-70 
11.Májek Josef1968reg. muži 71-100 
12.Iša David1991reg. muži 101-130 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
2.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
4.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
5.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
6.Krudenc Martin1975kraj. muži 151-200 N 
7.Kubík David1981reg. muži 51-100 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cápík Antonín1972reg. muži 51-100 
2.Holub Oto1962reg. muži 51-100 
3.Pospíšilová Carmen1972reg. muži 51-100 
4.Čada Hynek1999reg. muži 101-150 
5.Dvouletý Dan1977reg. muži 101-150 
6.Gerhát Michal1997reg. muži 101-150 
7.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
8.Zachrla Radim1979reg. muži 101-150 
9.Kyrych Pavel1977reg. muži 151-200 
10.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
11.Červinka Lukáš2002nez. muži  
12.Ďulák Michal2007nez. muži  
13.Doušek Tomáš2007nez. muži  
14.Nadymáček František2008nez. muži  
15.Macíček Ondřej2004nez. muži  
16.Mikeš Aleš2008nez. muži  
17.Skála Ondřej2009nez. muži  
18.Šikl Richard2002nez. muži  
SK Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Tomáš2003kraj. muži 31-50 
2.Zitta David1987kraj. muži 101-150N 
3.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 101-150 
4.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
5.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
6.Odstrčil Jiří1998kraj. muži 101-150 
7.Los Alois1958reg. muži 161-200 
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 71-100 
2.Čermák Martin1970kraj. muži 151-200 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 101-150 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 151-200 
5.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
6.Poisl Isidor1965kraj. muži 151-200 
7.Klimeš Zdenek1958reg. muži 161-200 
SK Kolšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hatala Milan1966reg. muži 161-200N 
2.Dražný Alois1952kraj. muži 201-230 
3.Balšánek František1969reg. muži 161-200 
4.Rabenseifner Pavel1974reg. muži 201-250 
5.Švesták Adam2008reg. muži 201-250 
6.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
7.Šmíd Tomáš2009reg. muži 251-301 
8.Šíbl Martin1977reg. muži 251-306 
9.Kouřil Petr1984reg. muži N 
10.Zavřel Michal2010reg. muži N 
11.Šíbl Jan2007reg. muži N 
12.Šíbl Václav2010reg. muži N 
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
3.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
2.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
3.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
TJ Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
2.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
3.Staviař Jiří1970reg. muži 151-200N 
4.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
5.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
6.Adamíková Dagmar1994reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
2.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
3.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
4.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Jeřábek Jakub2001reg. muži 31.-50. 
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystavěl Jakub1988reg. muži 31.-50. 
2.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
3.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
4.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
5.Makoš Marián1984reg. muži 71.-100. 
6.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
7.Makoš Pavel1986reg. muži 101.-150. 
8.Zouhar Miloš1978reg. muži 151.-197. 
TJ Olympia Bruntál z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101-150 
2.Veiglová Jarmila1976kraj. muži 101-150 
3.Kolář Vojta1994kraj. muži 151-200 
4.Petrek Tomáš2005kraj. muži 151-200Hostování z TJ Horní Město
5.Mlčoch František1961kraj. muži 201-231 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71.-100.N 
2.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
4.Kreuzigerová Lucie1977kraj. muži 151.-200. 
5.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
7.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
8.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
9.Haltmar Dominik2005reg. muži 201-250Hostování z TJ Sokol Jedlí, z.s.
10.Mareš Jan2006reg. muži 251.-306. 
11.Purkert Tomáš2006reg. muži 251.-306. 
12.Kocián Jakub2006reg. muži 251.-306. 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 22-30 
2.Hrubý Martin1991kraj. muži 31-50 
3.Lechner Radim1987kraj. muži 31-50 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
5.Koutný Pavel1970kraj. muži 71-100 
6.Vaculík Roman1978kraj. muži 101-150 
7.Koňařík Martin1973reg. muži 51-100 
8.Zavřel Josef st.1953reg. muži 51-100 
9.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
TJ Sokol Ondratice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
2.Matoušek Michal1989reg. muži 71.-100. 
3.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
4.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 101.-150. 
5.Říha Luděk1958reg. muži 151.-197. 
6.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-197. 
7.Frelich Jiří1970nez. muži  
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kardinál Tomáš1973reg. muži 71-100 
2.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
3.Kunert Pavel1975reg. muži 71-100 
4.Růžička Luboš1998reg. muži 51-70 
5.Růžička Svatopluk1943reg. muži 101-150 
6.Mlčoch Miloš1964reg. muži 71-100 
7.Kunert Lukáš2007reg. muži 151-197 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 71-100 
2.Karger Jan1977kraj. muži 101-150 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
5.Drugda Aleš1998reg. muži 201-250 
6.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
7.Svrčina David1976reg. muži 131-160 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 12. 
2.Valošek Jan1993kraj. muži 16. 
3.Kovačik Jakub1992kraj. muži 20.-21. 
4.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 22.-30. 
5.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 31.-50. 
6.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 71.-100. 
7.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
8.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži nez. 
T. J. Sokol Olomouc-Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 22.-30. 
2.Kavala Filip1979kraj. muži 31.-50. 
3.Saksa Ivan1990kraj. muži 31.-50. 
4.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
5.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
6.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
7.Kadlčík Jiří2003kraj. muži 101.-150. 
8.Holík Petr1979kraj. muži 101.-150. 
9.Němčák Mikuláš2001kraj. muži 151.-200. 
10.Zapletal Jan1983kraj. muži 151.-200. 
11.Rybnikář Petr1969kraj. muži 151.-200. 
12.Kroutil Tomáš1995kraj. muži nez. 
13.Běhal Milan1953kraj. muži nez. 
14.Sklenář Jakub2001kraj. muži 201.-231.N 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
9.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
10.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
Stolní tenis klub Komárno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Simandl Marek1978reg. muži 101-150 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 101-150 
3.Šurin Jan1999reg. muži 151-200 
4.Šindelek Josef1966reg. muži 151-200 
Stolní tenis klub Komárno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság Jaromír1979reg. muži 201-250 
2.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 201-250 
3.Šindelek Roman1961reg. muži 201-250 
4.Šurin Tomáš2001reg. muži 251-300 
5.Kývala Tomáš2001reg. muži 301-305 
6.Vašík Ladislav1959reg. muži N 
SDH Dětkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 31-50 
2.Sedláček Petr1964reg. muži 31-50 
3.Knichal Martin1977reg. muži 31-50 
4.Korda Jiří1962reg. muži 31-50 
SDH Dětkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
2.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
3.Knichal Jaroslav1952reg. muži 101-150 
4.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 51-70 
5.Švéda Radslav1949reg. muži 31-50 
6.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 201-250 
2.Procházka Luděk1978reg. muži 151-200 
3.Vašina Roman1973reg. muži 101-150 
4.Ondruška Ivo1960reg. muži 251-300 
5.Šimák Jiří1958nez. muži  
6.Zela Milan1981reg. muži 301-305 
7.Olivík Marek2006nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy