Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2000kraj. muži 101-130 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 101-130 
3.Sosnovec Martin1973kraj. muži 101-130 
4.Koždoň Roman1981kraj. muži 131-160 
5.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
6.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
9.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
10.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
11.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
12.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
13.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
14.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
15.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19-20Střídavý start z SKST Vlašim
Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
5.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
6.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
7.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
8.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
9.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
10.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
11.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
12.Švarc Ivo1979reg. muži 20 N 
13.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
14.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
15.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
16.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
17.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71 - 100 
18.Veselý Filip2001kraj. muži 351-400Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 21-30 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Řáha Vladimír1965kraj. muži 71-100 
4.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
5.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
6.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
7.Jůza Jan1976reg. muži 51-60 
8.Kříž Petr1959reg. muži 51-60 
9.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
10.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
11.Škach Pavel1952reg. muži 91-100 
12.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
13.Preis František1933reg. muži 120,5 
TTC Brandýs n.L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
2.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
3.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
5.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
6.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
7.Balák Kryštof2001kraj. muži 130N 
8.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
9.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
10.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
12.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60N 
13.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzybohatý Aleš1977kraj. muži 31.-40. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51.-70. 
3.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 51.-70. 
4.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
7.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
8.Beneš Tomáš1976kraj. muži 200.N 
9.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 200.N 
10.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
11.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
12.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
13.Čuba Milan1965kraj. muži 301.-350. 
14.Košatý Jan1985reg. muži 18.-30. 
15.Čubová Jana1988reg. muži 30.N 
16.Fabián Jiří1975reg. muži 18.-30. 
17.Brodský Miroslav1968reg. muži 45.N 
18.Hampejs Tomáš1984reg. muži 46.-60. 
19.Kovařík Tomáš2006reg. muži 69.-79. 
20.Hurdálek Pavel2004reg. muži 80.-90. 
21.Kovaříková Marcela1979reg. muži 125.N 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 31-40 
2.Pavlíček Martin1987kraj. muži 100 N 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
4.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 130 N 
5.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
6.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
8.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
10.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
11.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
12.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
13.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
14.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
15.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
16.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
17.Dědič David2004reg. muži 101-130 
18.Doskočil Matěj2003reg. muži 101-130 
19.Pavlíček Radek1959nez.  
20.Rek Dominik Lukáš2007kraj. muži 501. - 600.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 41.-50. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
3.Vlček Jiří1963kraj. muži 70.N 
4.Rezek Jan1985kraj. muži 101.-130. 
5.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
6.Krůta Václav1987kraj. muži 130.N 
7.Mikeš Milan1976kraj. muži 130.N 
8.Adamczuk Jan2002kraj. muži 131.-160. 
9.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
10.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
11.Kos Zdeněk1966kraj. muži 161.-200. 
12.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
13.Brabec Stanislav1962kraj. muži 201.-250. 
14.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
15.Chaloupka Mikuláš2005kraj. muži 200NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
16.Vojna Daniel2004kraj. muži 201-250.Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 51.-70. 
2.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 101.-130. 
5.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
6.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
7.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
8.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
9.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
10.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
11.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
12.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1965kraj. muži 21-30 
2.Juklík Tomáš1973kraj. muži 31-40 
3.Iglo Leypold Matěj1979kraj. muži 41-50 
4.Kurel David1982kraj. muži 71-100 
5.Janíček Petr1962kraj. muži 160 N 
6.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 160 N 
7.Mlejnek Jiří1977kraj. muži 161-200 
8.Přichystal Jiří1973reg. muži 11-15 
9.Vlček Matěj2005reg. muži 161-190 
10.Čech Ondřej2006reg. dci 161-190 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 41-50 
2.Prágr Lukáš1987kraj. muži 51-70 
3.Škach Martin1970kraj. muži 51-70 
4.Novák Petr1970kraj. muži 51-70 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Mencl Jiří1990kraj. muži 100N 
7.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
8.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
9.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200N 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
11.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
13.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
14.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
15.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
STC Slaný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131-160 
2.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
3.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
4.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5. 
5.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
6.Macák Petr1960reg. muži 50,5. 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 60,5. 
8.Poláček Vladimír1953reg. muži 60,5. 
9.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5. 
10.Materna George1989reg. muži 70,5. 
11.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
12.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
13.Krček Adam2007reg. muži 90,5 
14.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
15.Hnilička Ondřej1994reg. muži 101.-110. 
16.Rampa Ladislav1950reg. muži 110,5. 
17.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 41-50 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
3.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
4.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 130.N. 
5.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
6.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
7.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
8.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
9.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
11.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
12.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
13.Cholínský Jan1965nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy