Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2. třídy
NK BFB Bochov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupný Luboš1970kraj. muži 101 -120 
2.Egert Miroslav1968kraj. muži 121 - 150 
3.Šťovíček Miroslav1968kraj. muži 121 - 150 
4.Vonšovský Miroslav1968reg. muži 51 - 60 
5.Kajzar Robert1978nez. muži  
6.Roštejnský Josef1970nez. muži  
TJ Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horn Jan1959kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 81-90 
3.Winkler Vladimír1964kraj. muži 121-150 
4.Nalezenec Jaroslav1961kraj. muži 121-150 
5.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
6.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
7.Maixner Milan1964reg. muži 41-50 
8.Kraus Václav st.1960reg. muži 41-50 
9.Čácha David2008reg. muži 51-60 
10.Holý Jiří1944nez. muži  
TJ Luby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáchová Lucie2005kraj. muži 91-100 
2.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
3.Sucharda Jiří1984kraj. muži 121-150 
4.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
5.Skála Tomáš ml.1994reg. muži 10,5N 
6.Kočárníková Snižana1984reg. muži 51-60 
7.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
8.Ujváry Tadeáš2007reg. muži 61-62 
9.Kraus Václav nejml.2003nez. muži  
SKST Chodov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tonhauser Martin1974kraj. muži 41-50 
2.Kořínek Jan1983kraj. muži 61-70 
3.Hamata Petr1969kraj. muži 71-80 
4.Nykl Jiří2005kraj. muži 91-100 
5.Boči Lukáš2004kraj. muži 91-100 
6.Sankotová Klára2005kraj. muži 101-120 
7.Svoboda Dominik2003kraj. muži 121-150 
8.Mihok Dušan2008reg. muži 73-77 
9.Hupfer Matyáš2007reg. muži 85-92 
10.Kořínková Nela2008reg. muži 93-96 
11.Manoch Jan2006reg. muži 93-96 
12.Preložníková Adéla2008reg. muži 97-100 
Tělovýchovná jednota Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babor Václav1961kraj. muži 61-70 
2.Zika Miroslav1972kraj. muži 71-80 
3.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
4.Zika Petr1974kraj. muži 101-120 
5.Vařejčka Josef1953kraj. muži 101-120 
6.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 121-150 
7.Ježek Tomáš2004kraj. muži nez. 
8.Kuchař Ondřej2003kraj. muži nez. 
9.Provazník Jakub1990kraj. muži nez. 
TJ Baník Vintířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Karel1947kraj. muži 101-120N 
2.Ludrovský Josef2003kraj. muži 121-150 
3.Špecián Karel2003kraj. muži 121-150 
4.Jaroš Vladimír1964reg. muži 57-58 
5.Horvát Milan2000reg. muži 57-58 
6.Kraka Lukáš1998reg. muži 73-77 
7.Daněk Roman1968reg. muži 78-84 
8.Nesměrák Jiří st.1971reg. muži 78-84 
9.Hlavatý Jaroslav1973reg. muži 78-84 
10.Ševc Jozef1965reg. muži 78-84N 
11.Stellner Karel ml.2009reg. muži 85-90 
SK Toužim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokeš Jan2005reg. muži 51-60 
2.Blažek František1975reg. muži 51-60 
3.Mašek Marek1975reg. muži 61-70 
4.Jaša Jan1948reg. muži 61-70 
5.Vohryzka Jiří2003reg. muži 71-80 
6.Šindelář František2006reg. muži 71-80 
7.Hemzáček Lothar2006reg. muži 71-80 
8.Heinrich Petr1969nez. muži  
9.Chmelík Jiří1960nez. muži  
SK Děravý pálky Jenišov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Petr1972kraj. muži 26-30 
2.Malý Karel ml.1970kraj. muži 31-40N 
3.Kostroun Jiří1971kraj. muži 51-60 
4.Pechman Vladimír1971kraj. muži 61-70 
5.Černík Jaroslav1953reg. muži 31-40 
6.Záhorec Michael1989reg. muži 51-60 
7.Schafer Michal1974reg. muži 51-60 
8.Červenka Anatol1962reg. muži 51-60 
9.Kraus Milan1951reg. muži 51-60 
10.Šoupal Jan2007reg. muži 71-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy