Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
2.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
4.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
5.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
6.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
7.Burda Ondřej1986kraj. muži 301-400 
8.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
9.Valenta Miroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
11.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
12.Brož Tomáš1981reg. muži 101-200 
13.Vichérek Libor1953reg. muži 101-200 
14.Duchoň Miroslav1980reg. muži 201-228 
15.Fošum Rudolf1965nez. muži  
16.Škoda Martin1997nez. muži  
17.Škoda Zdeněk1963nez. muži  
18.Hornych Jiří1956kraj. muži 101-130 
TJ Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
2.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 71-100 
3.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
4.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
6.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
7.Dvořák Jan2000kraj. muži 201-250 
8.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-250 
9.Wolowiec Jaroslav1952kraj. muži 301-400 
10.Mašek Josef1959kraj. muži 301-400 
11.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 301-400 
TJ Slavoj Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-250 
2.Klárner Jakub2002kraj. muži 251-300 
3.Tománek Jan1983kraj. muži 251-300 
4.Topinka Václav1951kraj. muži 301-400 
5.Vařečka Pavel1959kraj. muži 251-300 
6.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 301-400 
7.Patzelt Pavel1967kraj. muži 401-500 
8.Polanský Milan1977kraj. muži 501- 
9.Soumar Milan1965kraj. muži 501- 
10.Macháček Jiří1963kraj. muži 501- 
11.Levita Bohdan2004kraj. muži 501- 
12.Marková Ivana1965kraj. muži 501- 
13.Färber František1963nez. muži  
14.Martan Pavel1956nez. muži  
15.Vařečka Karel1957nez. muži  
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 51-70 
2.Brom Jan1970kraj. muži 71-100 
3.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
4.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
5.Blažek Bohumír1956kraj. muži 201-250 
6.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 251-300 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hornych Pavel1963kraj. muži 51-70 
2.Sassmann Jakub1992kraj. muži 51-70 
3.Šilhavý Petr1965kraj. muži 131-160 
4.Vrzal Pavel1969kraj. muži 161-200 
5.Vrzal Petr1967kraj. muži 161-200 
6.Janouš Ivan1961kraj. muži 161-200N 
7.Nečasová Natálie2003kraj. muži 201-250 
8.Pazderová Klára2001kraj. muži 301-400 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jiří1959kraj. muži 71-100 
2.Čepelka Jan1994kraj. muži 71-100 
3.Krýsl Martin1997kraj. muži 101-130 
4.Cicko Tomáš1976kraj. muži 131-160 
5.Petrus Michal st.1969kraj. muži 251-300 
6.Jindra Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
7.Janda Vojtěch2002kraj. muži 301-400 
8.Mach Petr1965kraj. muži 401-500 
9.Hosnedl František1963kraj. muži 401-500 
10.Omar Josef1993kraj. muži N 
SKP Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nitrianský Igor1961kraj. muži 131-160 
2.Bauer Jan st.1969kraj. muži 131-160N 
3.Bauer Jan1993kraj. muži 131-160N 
4.Šána Václav1963kraj. muži 201-250 
5.Wimberský Václav1966kraj. muži 161-200 
6.Novák Zdeněk1963kraj. muži 401-500 
7.Kačer Jindřich1959kraj. muži 401-500 
8.Předota Karel1963kraj. muži 401-500 
9.Čejka Jiří1974kraj. muži 401-500 
10.Gruber Petr2002kraj. muži 401-500 
11.Kudrle Martin1981kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
2.Hrach František ml.1981kraj. muži 201-250 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 201-250 
4.Jungvirt Roman1975kraj. muži 251-300 
5.Hanuš Václav2002kraj. muži 251-300 
6.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 301-400 
7.Matějka Jan1982kraj. muži 301-400 
8.Fix Milan1960kraj. muži 501- 
9.Klečka Pavel2003kraj. muži 501- 
10.Zborník Jaroslav1961kraj. muži 501- 
11.Valíček Jaroslav1948kraj. muži 501- 
12.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 501- 
13.Dobeš jiří1969kraj. muži 501- 
14.Hrach František st.1947kraj. muži 501- 
15.Mašek Petr1968kraj. muži 501- 
16.Pojsl Lukáš2008kraj. muži 501- 
17.Soukup Robert2008kraj. muži 501- 
18.Jungvirtová Veronika2007kraj. ženy 51-70 
19.Jungvirtová Karolína2008kraj. ženy 51-70 
20.Hynková Gabriela2009kraj. ženy 51-70 
TJ Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 21.-30. 
2.Jareš Oldřich1961kraj. muži 71-100 
3.Martenek Vladimír1955kraj. muži 71.-100.N 
4.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 131.-160. 
5.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 301.-400. 
6.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
7.Icha Ivan1963reg. muži 31.-60. 
8.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 31.-60. 
9.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 61.-90. 
10.Holub Miroslav1964reg. muži 61.-90. 
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40 
2.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
3.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
4.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
5.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
6.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 251-300 
7.Novotný Martin1958kraj. muži 301-400 
8.Klabík Vilém1979kraj. muži 301-400N 
9.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 401-500 
10.Matějů Petr1976kraj. muži 401-500N 
11.Cvach Jiří1950kraj. muži 501 
12.Hložek Pavel1956kraj. muži 501 
13.Holub Martin2003kraj. muži 501N 
14.Losos Marek2005kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
15.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80Střídavý start z TJ VS Tábor, z.s.
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
2.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 101-130 
3.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
5.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-250 
7.Brada Adam ml.2002kraj. muži 201-250 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 201-250 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 301-400 
10.Zejda Petr1990nez. muži  
Velešín - Přídolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vochozka Roman1979kraj. muži 71-100 
2.Kamera Josef1964kraj. muži 71-100 
3.Betka Kamil1980kraj. muži 131-160 
4.Cipín Jan1959kraj. muži 101-130 
5.Blaženec Dušan1961kraj. muži 161-200 
6.Ferenčík František1982kraj. muži 210-250 
7.Javořík Miroslav1967kraj. muži 401-500 
8.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70 
9.Grznárik Jakub1995nez. muži  
10.Strapek Josef1966kraj. muži 71-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy