Soupisky
1.liga mužů
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jan2003ČR muži 85 
2.Vybíral Marek1997kraj. muži 1N 
3.Nedbálek Michal2001kraj. muži 6 
4.Dufek Jakub1999kraj. muži 16 
5.Kopečný Roman2004kraj. muži 81-90 
6.Sigmund Michael2005kraj. muži 101-110 
7.Vranka Ondřej2007kraj. muži 141-150 
8.Střelec Marek1968kraj. muži 151-160N 
9.Babica Vladimír1981reg. muži 71-80N 
10.Dufek Filip2009reg. muži 141-150 
11.Račák Filip2010reg. muži 151-160 
12.Březina Radovan2009reg. muži 161-170 
13.Topič Arnošt1993nez. xxx 
14.Vondráček Filip2004kraj. muži 17Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
15.Záboj Matěj2002kraj. muži 19Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
16.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 53 
2.Štrof Vojtěch1992ČR muži 57 
3.Kopányi Tomáš1997ČR muži 57 Ncizinec 
4.Klimek Vojtěch1992ČR muži 79 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
6.Hoferik Petr1978kraj. muži 19 
7.Klabusay Martin1983kraj. muži 211-220 
8.Hušek Jan1982kraj. muži 281-290 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 47 
10.Blažek Jiří1974reg. muži 48 N 
11.Šlancar Jiří1961reg. muži 50 
12.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
13.Hanák František1971reg. muži 101-120 
14.Janoušek Přemek1976nez.  
15.Pavlovský Lukáš1986nez.  
16.Obešlo Marek1991ČR muži 59 
HB Ostrov H. Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1977ČR muži 12 
2.Skála Radek2002ČR muži 32 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 68Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
5.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
6.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
7.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
8.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
9.Šimončík Josef1980ČR muži 69 
10.Brhel Štěpán2006kraj. muži 12 NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fígeľ Jakub1992ČR muži 35 Ncizinec 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 47 
3.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 97 
4.Thang Do Trong1985kraj. muži 15 Ncizinec 
5.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
6.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
8.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
9.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
10.Alka Rostislav1985kraj. muži 40 N 
11.Stibor Michal1983kraj. muži 40 N 
12.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
13.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
14.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
15.Higuchi Shota1997kraj. muži 12 Ncizinec 
TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 39 
2.Hanák Martin1983ČR muži 40 
3.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 7 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 11 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
6.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
7.Naziri Masoud1990reg. muži 21-50cizinec 
8.Kortus Pavel1969nez.  
9.Horák Přemysl1977nez.  
10.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
DTJ Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 62. 
2.Zavoral Roman1980ČR muži 74. 
3.Průša David2000ČR muži 76. 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 86. 
5.Bittner Michal1979kraj. muži N 16 
6.Ramírez Francisco1993kraj. muži N 17cizinec 
7.Jakubský Filip2002kraj. muži 18. 
8.Pozník David1985kraj. muži 22. 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34. 
10.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 38. 
11.Slavík Libor1975kraj. muži N 38 
12.Lučan Martin1966kraj. muži N 38 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Jakub2000ČR muži 32Ncizinec 
2.Kaucký Jakub2003ČR muži 80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Šíp Martin2006ČR muži 91Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Stach Matěj2003ČR muži 93Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
6.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
7.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
9.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
TJ Sokol PP Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Jan2002ČR muži 72 
2.Šlapák Miloš1986kraj. muži 4 
3.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 6 
4.Janovský Dan2003kraj. muži 7 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 10 
6.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 11 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 13 
8.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 15 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 28 N 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 48 
11.Hrunka Jakub1992kraj. muži 51-60 N 
KST NOVÝ JIČÍN A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Tomáš1975ČR muži 37 
2.Krčil František1974ČR muži 38 
3.Lapčík Ondřej1999ČR muži 61 
4.Liška Libor1995kraj. muži 21-40N 
5.Kratochvíl Michal1995ČR muži 81 
6.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
7.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
8.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
9.Vincek Martin2000kraj. muži 81-100 
10.Pavlík Tibor1996kraj. muži 21-40 
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 51 
2.Smýkal Tomáš1993ČR muži 75 
3.Gorecki Jan1999ČR muži 87 
4.Šmerda Marek1973ČR muži 95 
5.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
6.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
7.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
8.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
10.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
11.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
12.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
13.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
14.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
15.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
2.Morávek Radim2003ČR muži 67 
3.Štalzer Adam2003ČR muži 82 
4.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
5.Lisztwan Jan2005kraj. muži 90,5 
6.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
7.Martinko Tomáš2002ČR muži 27 
8.Javůrek Jiří1990ČR muži 89 
9.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4Střídavý start z TTC KARLOVARSKO 2020, z.s.
10.Důra Matouš2002kraj. muži K6Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachta Jakub2000ČR muži 84 
2.Vybíral Filip2002kraj. muži 30,5 
3.Karásek Karel1968kraj. muži 30,5 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 50,5 
5.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
6.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
7.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
8.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
9.Mesaroš Petr1961kraj. muži 120,5 
10.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
11.Hýl Jakub2006reg. muži 100,5 
12.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice z.s.
TTC Ostrava 2016 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Delinčák Filip2003ČR muži 23Ncizinec 
2.Korbel Richard1977kraj. muži 30,5 
3.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 50,5 
4.Skotnica Martin2004kraj. muži 50,5 
5.Sedláček Michael2003kraj. muži 70,5 
6.Moravec Borek1981kraj. muži 140,5 
7.Korbel Karol1948kraj. muži 180,5cizinec 
8.Szczurek Milan1968kraj. muži 240,5 
9.Břeský Jaroslav1989reg. muži 100,5 
10.Krupa Daniel1998reg. muži 160,5 
11.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
12.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
13.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinez Livan1998ČR muži 45Ncizinec 
2.Čihák Marek1974ČR muži 46 
3.Valenta Jan2001ČR muži 49 
4.Pavlica Martin1983ČR muži 60 
5.Harenčák Jakub2000ČR muži 94 
6.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 20 
7.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
8.Mikolášík Michal1999kraj. muži 30,5 
9.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
10.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
11.Bělík Šimon2004ČR muži 22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy