Soupisky
2.liga mužů sk.A
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Lubomír ml.1983kraj. muži 10 N 
2.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
4.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
5.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
6.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
7.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
8.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
9.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
10.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
11.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
12.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
13.Nádvorník Václav2006kraj. muži 201. - 250.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 31-40 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 41-60 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 61-80 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 101-150 
7.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
8.Černoch Jan1956kraj. muži 151-200 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 151-200 
10.Kučala Viktor1968kraj. muži 201-250 
11.Dusík Stanislav1998nez.  
12.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
13.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100Střídavý start z Klub stolního tenisu Bohnice z.s.
14.Benák Jan2005kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 83. 
2.Zikmund Adam1995kraj. muži 8. 
3.Kaněra Jan1989kraj. muži 8. 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 15,5 
5.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
6.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
7.Mejsnar František1988kraj. muži 15,5 
8.Kodým Jiří1968kraj. muži 15,5 
9.Fabíni Marek1995kraj. muži 20N 
10.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
11.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
12.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
13.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
14.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 30,5 
15.Řípa David1991kraj. muži 30,5 
16.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
17.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
18.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 70,5 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Calta David1992kraj. muži 11 
2.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 13 
3.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
4.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
5.David Jakub1991kraj. muži 31-40 
6.Hach Martin1986kraj. muži 31-40 
7.Svoboda David1992kraj. muži 51-70 
8.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
9.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
10.Turek Václav1948kraj. muži 161-200 
11.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži KN3 
3.Důra Matouš2002kraj. muži K6 
4.Legát Petr1999kraj. muži K12 
5.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
6.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
7.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
8.Závora Adam2001kraj. muži K21 
9.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
10.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
11.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 97 
2.Thang Do Trong1985kraj. muži 15 Ncizinec 
3.Dvořák Petr2000kraj. muži 21-30 
4.Krameš Jan2002kraj. muži 21-30 
5.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
6.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
7.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
8.Alka Rostislav1985kraj. muži 40 N 
9.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
10.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
11.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
12.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
13.Walker Clement Joe2001kraj. muži 100 Ncizinec 
14.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
2.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
3.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
5.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
7.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
8.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 60N 
9.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
11.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíma Miroslav1991kraj. muži 5. 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 10. 
3.Fencl Jakub2004kraj. muži 11. 
4.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
5.Macháček Jan1970kraj. muži 14. 
6.Keller Filip2003kraj. muži 35,5 
7.Holovčák Jiří1972kraj. muži 55,5 
8.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
9.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 55,5 
10.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
11.Dorko Tomáš1991kraj. muži 65,5Ncizinec 
12.Záruba David2002kraj. muži 75,5 
13.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 85,5 
14.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 95,5 
15.Skružný Vratislav1982kraj. muži 110,5 
16.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
TJ TATRAN SEDLČANY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 3. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 5. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 13. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 41.-50. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 71.-100. 
7.Janda Jaromír1998kraj. muži 131.-160. 
8.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 160. N 
9.Šíp Martin1981kraj. muži 201.-250. 
10.Bárta Radek1984reg. muži 51.-70. 
11.Poslední Pavel1961reg. muži 51.-70. 
12.Černý Pavel1998reg. muži 51.-70. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 50 
2.Čamr František2000kraj. muži 16 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 19 
4.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
5.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
6.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
7.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
8.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
9.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
10.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Němec Filip2002kraj. muži 61-80 
13.Sochor David2007kraj. muži 81-100 
TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 78 
2.Palkovský David1984ČR muži 100 
3.Polák Michal1979kraj. muži 2 
4.Žák Jan1989kraj. muži 3 
5.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4 
6.Hobl Lukáš1998kraj. muži 5 
7.Kuchař Jan1999kraj. muži N25 
8.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
9.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
SK Slavia Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 63 
2.Peko Štefan2000ČR muži 85 Ncizinec 
3.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
4.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
5.Novotný Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
7.Černý Jiří1990kraj. muži 61-80 
8.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 81-100 
9.Klouček Luboš1985kraj. muži 101-150 
10.Langer Aleš1981kraj. muži 101-150 
11.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 101-150 
TJ Tatran KRPA Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 9. 
2.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 12. 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži N16. 
4.Matýsek Libor1987kraj. muži N16. 
5.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N81. - 90. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži N101. - 120. 
7.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
TTC Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 2 
2.Lev Lukáš1981kraj. muži 4 
3.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 6 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 7 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 8 
6.Skokan Viktor2003kraj. muži 9 
7.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 18 
8.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
9.Hervert Josef1998kraj. muži 21-30 
10.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-50 
11.Jindřich Vít1982kraj. muži 51-60 
12.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51-60 
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 13cizinec 
2.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
3.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-60 
4.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
5.Kuba Josef1972kraj. muži 61-80 
6.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
7.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
8.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
9.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
10.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 150 N 
11.Vojáček Miloš1969kraj. muži 201-250 
12.Kabelka Jakub2009kraj. muži 101-120Střídavý start z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
13.Slavíček Jan ml.2005kraj. muži 601. - 700.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 4 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 5 
3.Kříž Dominik1999kraj. muži 10 
4.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 11 
5.Chvátal Martin1986kraj. muži 21 
6.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 31 
7.Noha Miroslav1954kraj. muži 41 
8.Krieger Ladislav1987kraj. muži 41 
9.Pitra František1960kraj. muži 101 
10.Krivda František1976kraj. muži 101 
11.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 251 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy