Soupisky
2.liga mužů sk.B
TJ Sokol Studená I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 3 
2.Čermák Marek2000kraj. muži 16 
3.Doležal Ondřej1997kraj. muži 18 
4.Smola Igor1962kraj. muži 19 
5.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 101-130 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 131-160 
7.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
8.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 131-160 
9.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14 
2.Forman Libor1981kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40N 
5.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
6.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
7.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
8.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
9.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
10.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
11.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
12.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
HB Ostrov H. Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 66 
2.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
3.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
4.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
5.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
6.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
7.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 19 
9.Bártík Tomáš1996kraj. muži 20 
10.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
11.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
12.Hitzger Jakub2006kraj. muži 51-60 
13.Karel Filip2004ČR dci 121 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 17 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 21-40 
3.Vitásek Adam2000kraj. muži 41-60 
4.Rybár Petr1974kraj. muži 41-60 
5.Kudela Petr1972kraj. muži 41-60 
6.Wallik Lukáš1989kraj. muži 81-100 
7.Vícha Radomír1980kraj. muži 101-140 
8.Bereiter Marek1971kraj. muži 101-140 
9.Dzida Martin2001kraj. muži 181-220 
10.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 221-260 
11.Dzida Lukáš2006kraj. muži 261-300Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Adam2001kraj. muži 1N 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 1N 
3.Otáhal Bořek2004kraj. muži 3Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.
4.Škvrna Jan1983kraj. muži 3N 
5.Skalský Ondřej1999kraj. muži 5 
6.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
7.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
8.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
9.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
10.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
11.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
12.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
13.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
TJ Sokol PP Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Tomáš1997kraj. muži 5 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 10 
3.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 11 
4.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 15 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 13 
6.Čepelka Jan1975kraj. muži 28 N 
7.Kačer Radek1997kraj. muži 48 
8.Hrunka Jakub1992kraj. muži 51-60 N 
9.Truněček Martin2004kraj. muži 61-70 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 91-100 N 
11.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-120 N 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 121-140 N 
13.Drábek Zbyněk1962kraj. muži 141-170 N 
14.Zoubek Šimon2008kraj. muži 231-260 
15.Řehounek Kristian2007reg. muži 61-70 
16.Novák Hynek2009ČR mži 65 
17.Novák Daniel2009ČR mži 66 
18.Vícha Jan2010ČR mži 71 
19.Fidler Jakub2010ČR mži 85 
KST NOVÝ JIČÍN B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995ČR muži 81 
2.Liška Libor1995kraj. muži 21-40N 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 41-60 
4.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-60 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-60 
6.Vincek Martin2000kraj. muži 81-100 
7.Trabura Lubomír1983kraj. muži 181-220 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 181-220 
9.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 261-300 
10.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 261-300 
11.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
12.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
13.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
14.Beier David2000reg. muži 101-110 
15.Tichavský Filip2004kraj. muži 101-140Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
16.Pařil Ondřej2003kraj. muži 141-180Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejzlík Martin1988kraj. muži 15 
2.Bíza Petr1995kraj. muži 21-30 
3.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 21-30 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 21-30 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
6.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
7.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
8.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
9.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
10.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
11.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
12.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
13.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
14.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
15.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
16.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
17.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 12 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
3.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 61-70 
5.Fábo Ján1980kraj. muži 41-50 
6.Babák Petr1970kraj. muži 81-90 
7.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
8.Vičík Oldřich1962kraj. muži 241-250 
9.Vysloužil Jan1996kraj. muži 261-270 
10.Klimeš René1966kraj. muži 281-290 
11.Škvařil Petr1997kraj. muži 291-300N 
12.Zimola Ondřej1981reg. muži 181-190N 
13.Bartoš Milan1964nez.  
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jan2002kraj. muži N 16 
2.Hnik Ondřej1991kraj. muži 32 
3.Fausek Matěj1999kraj. muži N 35 
4.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 61 - 70 
5.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
6.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
7.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34.Střídavý start z DTJ Hradec Králové
10.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 61-70Střídavý start z TJ Jičín z.s.
11.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 8. 
2.Schwab Richard1974kraj. muži 14. 
3.Valeš Jakub2003kraj. muži 16. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži N32. 
5.Šplíchal Jan1979kraj. muži N46. 
6.Šorm Luboš ml.2005kraj. muži 51.-60. 
7.Sixta Vít2005kraj. muži 61.-70. 
8.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
9.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201.-230. 
10.Matuška Petr ml.2007ČR dci 82. 
SKST Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harenčák Jakub2000ČR muži 94 
2.Tomaniec Jiří1973kraj. muži 20 
3.Rusnák Aleš2002kraj. muži 30,5 
4.Gráf Jiří1978kraj. muži 30,5 
5.Mikolašík Michal1999kraj. muži 30,5 
6.Košťál Daniel2005kraj. muži 50,5 
7.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 70,5 
8.Macurák Michal2002kraj. muži 90,5 
9.Baroš Antonín2005kraj. muži 120,5 
10.Slaný Vojtěch2005kraj. muži 120,5 
11.Mazůrek Matěj1999kraj. muži 160,5 
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 23. 
2.Wagner Richard2005kraj. muži 41.-50. 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 41.-50. 
4.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 51.-60. 
5.Buchal Dušan1967kraj. muži 61.70. 
6.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 71.-80. 
7.Joska Miloš1962kraj. muži 81.-90. 
8.Skohoutil Patrik2004kraj. muži 81.-90. 
9.Wagner Mark2007kraj. muži 91.-100. 
10.Černík Jan2005kraj. muži 101.-120. 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš I.1981kraj. muži 20 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
5.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 71-80 
6.Petr Michal2002kraj. muži 81-90 
7.Polívka Ondřej2001kraj. muži 91-100 
8.Zukal Adam1998kraj. muži 101-110 
9.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141-150 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 151-160 
11.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 191-200 
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 54 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 17 
3.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 31-40 
4.Brhel Štěpán2006kraj. muži 41-50 NHostování z HB Ostrov , z.s.
5.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
6.Mikulec Ivo1987kraj. muži 51-60 N 
7.Svoboda Petr2002kraj. muži 61-70 
8.Jakubčík Roman1991kraj. muži 81-90 
9.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
10.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
11.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
12.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
13.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy