Soupisky
3.liga mužů sk.A
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 73 
2.Kowal René1996kraj. muži 14N 
3.Brožek Michal1987kraj. muži 21-30 
4.Hýža Daniel2000kraj. muži 21-30 
5.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 21-30 
6.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
7.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
8.Fiala Jakub1995kraj. muži 41-50 
9.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
10.Vonášek Jan2003kraj. muži 71-100 
11.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 101-130 
12.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 101-130 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986nez.  
6.Cafourek Jan1988nez.  
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zábranský Josef1960kraj. muži 31-40 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-60 
3.Bochňák David1995kraj. muži 41-60 
4.Kézr Aleš1974kraj. muži 60N 
5.Milek Petr1978kraj. muži 41-60 
6.Kuba Miloslav1973kraj. muži 61-80 
7.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 61-80 
8.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 81-100 
9.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
10.Maršík Richard1970kraj. muži 81-100 
11.Brož Pavel1977kraj. muži 101-150 
12.Kouba Jan1999kraj. muži 151-200 
13.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
14.Košacký Adam2004kraj. muži 201-250 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
3.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
4.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
5.Závora Adam2001kraj. muži K21 
6.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
7.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
8.Macháček Radek1969kraj. muži 51 
9.Gabriel Petr2003kraj. muži 151 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 35,5 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 25,5 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 35,5 
7.Kysela Martin1975kraj. muži 55,5 
8.Soukup Miloš1976kraj. muži 65,5 
9.Kunst Petr1981kraj. muži 75,5 
10.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
11.Dietl Luboš1973kraj. muži 90,5 
12.Horek Daniel1970kraj. muži 90,5 
13.Mandík Petr1979kraj. muži 90,5 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
2.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
4.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 60 N 
6.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
7.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
8.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. muži 81-100 
9.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
10.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
4.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
DDM Soběslav-Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 21-30 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 21-30 
3.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30N 
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 31-40 
5.Šindelář Radim2000kraj. muži 31-40 
6.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40 
7.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160 
8.Sechovec Vít1964kraj. muži 161-200 
9.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
10.Holub Martin2003kraj. muži 501N- 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 21-30 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
4.Karda Martin1993kraj. muži 51-70 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 71-100 
6.Drož Jan1965kraj. muži 131-160 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Hnízdil Tomáš ml.2006kraj. muži 251-300 
9.Čepelák Vladimír ml.1988kraj. muži 251-300 
10.Skalka Josef1974kraj. muži 301-350 
11.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65N 
12.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
13.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
14.Kozel Rudolf1959reg. muži 101-120 
15.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
SportSpin TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 6N 
2.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 31-40 
4.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-40 
5.Jirkovský Antonín ml.2004kraj. muži 71-100 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30N 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 31-40 
8.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
9.Nevolný Milan1975reg. muži 51-65 
10.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 66-80 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
SKST Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček František1989kraj. muži 1N 
2.Minář Marek1985kraj. muži 7 
3.Huleš Petr1971kraj. muži 10 
4.Kruliš David1994kraj. muži 14 
5.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 12 
6.Vála Bohuslav1956kraj. muži 20 
7.Kolář Pavel1982kraj. muži 21-25 
8.Skokov Jaroslav1976kraj. muži 21-25 
9.Malina Josef1972kraj. muži 26-30 
10.Noveský Leon1987kraj. muži 41-50 
11.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
2.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
3.Kubát Jan1989kraj. muži 40N 
4.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 41-60 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 41-60 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
8.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
9.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 61-80 
10.Stano Peter1989kraj. muži 80Ncizinec 
11.Sochor David2007kraj. muži 81-100 
12.Sochor Adam2002kraj. muži 81-100 
13.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-150 
14.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
15.Chlumský Petr1996kraj. muži 101-150 
16.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
17.Karásek Vít1994nez.  
SF SKK El Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 60N 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
5.Gajda Jonáš2004kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kopecký Michael2005kraj. muži 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Počta Tomáš1981kraj. muži 81.-100. 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 31-40 
3.Myler Matěj2004kraj. muži 51-70 
4.Škopek Stanislav1956kraj. muži 71-100 
5.Nedvěd Matyáš2001kraj. muži 41-50Střídavý start z KST Orel ČB
6.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži 101-130Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200Střídavý start z TJ Sokol Hluboká nad Vltavou

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy