Soupisky
3.liga mužů sk.C
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuča Jan1986kraj. muži 81-90 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 81-90 
3.Vaculík Filip1995kraj. muži 91-100 
4.Traxler Jan1985kraj. muži 121-130 
5.Fila Martin1991kraj. muži 111-120 
6.Oleksík Václav1972kraj. muži 161-170 
7.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221-230 
8.Tupec Pavel1978kraj. muži 221-230 
9.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
10.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81-90 
11.Kozel Petr1981reg. muži 91-100 
12.Petr Michal2002kraj. muži 81-90Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 31.-40. 
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 31.-40. 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 51.-60. 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 61.-70. 
5.Vitula Josef1974kraj. muži 71.-80. 
6.Hruška Pavel1984kraj. muži 291.-300. 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 71.-80. 
8.Klusák Jaromír1974reg. muži 101.-111. 
9.Krištof Lukáš2005reg. muži 121.-130. 
10.Dospíšil Jiří1945reg. muži 121.-130. 
11.Kurdiovský Matěj2006reg. muži 211.-220. 
12.Bahenský Tomáš2006kraj. muži 231.-240. 
13.Sedlář David2000nez.  
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 8. 
2.Loudín Petr1979kraj. muži 17. 
3.Nevřela Daniel1973kraj. muži 20. 
4.Slavík Radek2000kraj. muži 31.-40. 
5.Škopek Pavel1997kraj. muži 41.-50. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 201.-250. 
7.Jandejsek Pavel1985reg. muži 30. N 
8.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
9.Herout Václav1981reg. muži 51.-60. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
11.Babka Dominik2005reg. muži 81.-90. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 81.-90. 
13.Förster Vojtěch2006reg. muži 91.-100. 
14.Vacík Patrick1984reg. muži 100.N 
15.Förster Josef1971reg. muži 121.-149. 
16.Nácovský Ondřej2007reg. muži 121.-149. 
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21.-30. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 41.-50. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 41.-50. 
4.Mocek Jan1984kraj. muži 51.-60. 
5.Kurka Milan1964kraj. muži 191.-200. 
6.Pinda Dušan1995reg. muži 51.-60. 
7.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 51.-60. 
8.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 131.-140. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 101.-110. 
10.Hrdlička Petr1985nez.  
11.Pospíšil Jiří1982nez.  
TJ Sokol Borová-Korouhev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 1 N 
2.Vrba Jan1976kraj. muži 7N 
3.Bezdíček Martin1977kraj. muži 8 
4.Štieber Břetislav1976kraj. muži 10 
5.Stránský Matěj1998kraj. muži 9 
6.Langr Lukáš1988kraj. muži 31-35 
7.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 36-40 
8.Škalda Jan2009kraj. muži N60Hostování z SK Dobré, z.s.
9.Štrof Jaroslav1963reg. muži 18 
HB Ostrov H. Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1998kraj. muži 12 
2.Mádr Miloslav1989kraj. muži 13 
3.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
4.Záboj Matěj2002kraj. muži 19 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 20 
6.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
7.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 31-40 
8.Hitzger Jakub2006kraj. muži 51-60 
9.Hitzger Pavel1979kraj. muži 61-70 
10.Vaigl Martin2007kraj. muži 61-70 N 
11.Hejkal Filip1984kraj. muži 71-80 
12.Svoboda Lukáš2006kraj. muži 91-100 
13.Karel Filip2004ČR dci 121 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Michal1979kraj. muži N 16 
2.Ramírez Francisco1993kraj. muži N 17cizinec 
3.Jakubský Filip2002kraj. muži 18. 
4.Pozník David1985kraj. muži 22. 
5.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 34. 
6.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 38. 
7.Slavík Libor1975kraj. muži N 38 
8.Lučan Martin1966kraj. muži N 38 
9.Šumpík Viktor1984kraj. muži N 50 
10.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
11.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
12.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
TJ Jiskra Holice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Martin1986kraj. muži 4 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 5 
3.Bako Adam1999kraj. muži 17 
4.Kuchta Pavel1983kraj. muži 25N 
5.Táborský Jiří1976kraj. muži 41-50 
6.Koubek René1974kraj. muži 41-50 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 71-80 
9.Zajíček Miroslav1987reg. muži 60N 
10.Theodor Jiří1963reg. muži 61-80 
11.Andrlík Tomáš1979reg. muži 61-80 
12.Svojanovský Radim2002kraj. muži 25Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 1 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 2 
3.Merta Jakub1989kraj. muži 2N 
4.Kleprlík Michal1986kraj. muži 26-30N 
5.Souček Martin1986kraj. muži 26-30N 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 36-40 
7.Marel David1999kraj. muži 36-40 
8.Kudýn Petr1987kraj. muži 36-40 
9.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
10.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
11.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
12.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
13.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 141-162N 
14.Wagner Robin Mark2007kraj. muži 91-100Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
15.Černík Jan2005kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
TTC MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 31-40 
2.Svoboda Lukáš II.1989kraj. muži 41-50 
3.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
4.Juroška Ivan1955kraj. muži 51-60 
5.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
7.Tureček Petr1983kraj. muži 91-100 
8.Sirbu Jakub1983kraj. muži 101-110 
9.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
10.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
11.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
12.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
13.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
14.Novotný Petr1985kraj. muži 281-290 
15.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
16.Chmelík Daniel1970reg. muži 71-80 
17.Barč Andrej1997reg. muži 71-80cizinec 
18.Skála Marek2004reg. muži 121-130N 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 18 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41 - 50 N 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51 - 60 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 91 - 100 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
6.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
7.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
8.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
9.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
10.Gajdoschík Adrián1993nez. cizinec 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 17 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 24 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 26 
4.Brož Petr1996kraj. muži N 61-70 
5.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
6.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
7.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
8.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
9.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
10.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
11.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
12.Částka David1999kraj. muži N 230 
13.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1996kraj. muži 31-40 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41-50 
3.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 121-130 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 111-120 
6.Vybíral Matouš2001kraj. muži 121-130 
7.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
8.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170 
9.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 231-240 
10.Nechvátal Petr1982kraj. muži 231-240 
11.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 251-260 
12.Hruška Petr1964kraj. muži 261-270 
13.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 271-280 
14.Ondra Milan1970kraj. muži 281-290 
15.Kazdera Pavel1955kraj. muži 291-300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy