Soupisky
3.liga mužů sk.D
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 
2.Račák Vítězslav1976kraj. muži 7 
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 12 
4.Jahůdka Petr1976kraj. muži 13 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 71-80 
7.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 151-160 
8.Zuzaník Marek1972reg. muži 111-120 N 
9.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
10.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 N 
11.Chytil Jan1984reg. muži 161-170 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 191-200 
13.Úředníček Petr1978reg. muži 221-240 
14.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 221-240 
15.Zikmund Marek1998reg. muži 241-260 N 
16.Kozelek Ondřej2004kraj. muži 71.-80.Střídavý start z KST Hluk
SK - SVINOV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 50,5 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 70,5 
3.Palát Petr1992kraj. muži 70,5 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5 
5.Skulina David1991kraj. muži 120,5 
6.Przybyla Michal1983kraj. muži 120,5 
7.Foldyna Radek1981kraj. muži 120,5 
8.Theodor Filip1999kraj. muži 120,5 
9.Martinák Lukáš1982kraj. muži 120,5 
10.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
11.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
12.Jašek Milan1955kraj. muži 240,5 
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Vlček Pavel1984kraj. muži 9 
3.Hladil David1991kraj. muži 10 
4.Vlček Radim1974kraj. muži 21-30 
5.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
6.Jelínek Vojtěch2001kraj. muži 31-40 
7.Orlovský Pavel1980kraj. muži 31-40 
8.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 31-40 
9.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
10.Konečný Jiří1965kraj. muži 51-60 
11.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
12.Hladil Radek1965kraj. muži 81-90 
13.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
14.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50N 
15.Šíma Martin1989reg. muži 41-50N 
16.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50N 
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 3 
2.Brázdil Jiří1988kraj. muži 21-30 
3.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
4.Kubeš Dušan1980kraj. muži 41-50 
5.Uher Antonín2000kraj. muži 51-60 
6.Kolísek Josef1999kraj. muži 71-80 
7.Kučera Ondřej2001kraj. muži 81-90 
8.Ježek Jan1988kraj. muži 91-100 
9.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
TTC Ostrava-Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 41-60 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 41-60 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 61-80 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 81-100 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 61-80 
6.Merta Marek1992kraj. muži 101-140 
7.Solanský Petr1973kraj. muži 141-180 
8.Kolář Martin1973kraj. muži 141-180 
9.Chalupa Michal1980kraj. muži 221-260 
10.Danko Petr1966kraj. muži 261-300 
11.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 261-300 
TTC FRÝDLANT
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 21-40 
2.Tobola Petr1972kraj. muži 41-60 
3.Hrabec Michal1979kraj. muži 41-60 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 61-80 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 61-80 
6.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-80 
7.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 101-140 
8.Maršálek Patrik1994kraj. muži 141-180 
9.Vaňous Jiří1981kraj. muži 141-180 
10.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-220 
11.Židek Jiří1988kraj. muži 181-220 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 8. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 14. 
3.Černohorský Tomáš2004kraj. muži 17. 
4.Juřica Tomáš1997kraj. muži 19. 
5.Škrla Jiří2002kraj. muži 21.-30. 
6.Vaculík Vladimír1968nez.  
7.Škrla Jaroslav1964nez.  
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalský Ondřej1999kraj. muži 5 
2.Olejník Jakub1997kraj. muži 6 
3.Palásek Michal1993kraj. muži 7 
4.Valašík Lukáš1984kraj. muži 20-21 
5.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 22-30 
6.Plšek Josef1966kraj. muži 22-30 
7.Galanda Tomáš1975kraj. muži 31-50 
8.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-50 
9.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
10.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 51-70 
11.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 51-70 
12.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 51-70 
13.Prázdný Pavel ml.2004kraj. muži 71-100Hostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 41- 60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 81- 100 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 81- 100 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-140 
5.Laburda František1985kraj. muži 101-140 
6.Maier Zbyněk1989kraj. muži 261-300 
7.Rataj Jakub1984reg. muži 31-40 
8.Polák Jan1968reg. muži 41-50 
9.Vavřínek Hubert1954reg. muži 50,5 
10.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
11.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvečko Daniel1962kraj. muži 41-60Ncizinec 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61-80 
3.Štůsek David1983kraj. muži 81-100 
4.Štůsek Jakub1988kraj. muži 81-100 
5.Skalický Jiří1994kraj. muži 81-100 
6.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 81-100 
7.Uhlář Radim1972kraj. muži 101-140 
8.Válek Filip2000kraj. muži 101-140 
9.Guřan Jiří1978kraj. muži 141-180 
10.Olbricht Petr1978kraj. muži 261-300 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5 
2.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 50,5 
3.Beránek Pavel2002kraj. muži 50,5 
4.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 50,5 
5.Lisztwan Jan2005kraj. muži 90,5 
6.Chaloupka František1977kraj. muži 90,5 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 90,5 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 100,5cizinec 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 120,5 
10.Demek Zdeněk1963kraj. muži 120,5 
11.Mesaroš Petr1961kraj. muži 120,5 
12.Rak Jonáš2005kraj. muži 120,5 
13.Malík David1998kraj. muži 160,5 
14.Vitásek Daniel2006kraj. muži 240,5 
15.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 240,5 
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-40 
2.Sikora Filip1997kraj. muži 21-40 
3.Revay Radomír1970kraj. muži 21-40 
4.Wasilewski Damian1987kraj. muži 21-40Ncizinec 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-40 
6.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-40Ncizinec 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-80 
8.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-80 
9.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-100 
10.Branný Tomáš2002kraj. muži 141-180 
11.Cabák Josef1949kraj. muži 141-180 
TJ ODRY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randis Vilém1977kraj. muži 101-140 
2.Šustek Pavel1979kraj. muži 101-140 
3.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 101-140N 
4.Hendrych Daniel1998kraj. muži 141-180 
5.Orság Pavel1981kraj. muži 141-180 
6.Král Michal1985kraj. muži 141-180N 
7.Holemý Josef1970kraj. muži 181-220 
8.Hendrych Vojtěch2003kraj. muži 221-260 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 221-260 
10.Hrachovec Jakub2003kraj. muži 221-260 
11.Barša Michal1980kraj. muži 261-300 
12.Bača Jaroslav1972kraj. muži 261-300 
13.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
14.Lakomý Roman1991reg. muži 71-80 
15.Inderský Lukáš1976nez.  
16.Bača Jaroslav ml.2005kraj. muži 70,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Havířov z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy