Soupisky
Extraliga žen
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 54 
2.Vysocká Karolína1998ČR ženy 69Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
3.Smíšková Martina1979ČR ženy 70 
4.Allertová Sára1999kraj. ženy 6 
5.Hanušová Monika1972kraj. ženy 9Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
6.Meidlová Čečotka Iva1993reg. ženy 1N 
7.Štiková Martina1994reg. ženy 2N 
8.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 61Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 4 
2.Paridi Konstantina1996ČR ženy N18cizinec 
3.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
4.Sazimová Adéla2006ČR ženy 67 
5.Šichanová Vendula2007ČR ženy 93 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanová Tamara1994ČR ženy 6 
2.Labošová Ema2001ČR ženy 20Ncizinec 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 31 
4.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 37Střídavý start z HB Ostrov , z.s.
5.Glücková Lenka2003ČR ženy 66Střídavý start z TJ Granitol Moravský Beroun
6.Březinová Barbora2004ČR ženy 77Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
7.Strnadová Karolína2003ČR ženy 91Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
8.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
9.Stramová Eliška2007kraj. ženy 41-50Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
MH stolní tenis Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 8 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 13 
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 21 
4.Vašendová Jana2003ČR ženy 27 
5.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 51-68N 
7.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 51-68N 
8.Ságlová Miroslava1988nez.  
9.Hrachová Marie1963nez.  
10.Chovancová Marie2002ČR ženy 79Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
2.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 17 Ncizinec 
3.Miklaszewska Maja2001ČR ženy 18. Ncizinec 
4.Volkava Vera2005ČR ženy 23. Ncizinec 
5.Šinkarová Daša2001ČR ženy 45. Ncizinec 
6.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41.-45. 
7.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
8.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40Střídavý start z KST Blansko, z.s.
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 9 
2.Stakhova Olesia1985ČR ženy 17 Ncizinec 
3.Bártová Tereza2005ČR ženy 32Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Zoubková Adéla2006ČR ženy 74Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Truněčková Anežka2008ČR dky 48Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Ciborová Natálie2009ČR sžy 54Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TT Moravský Krumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 10 Ncizinec 
2.Petrovová Nikita1999ČR ženy 17 
3.Bálint Bernadett1996ČR ženy 17Ncizinec 
4.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 25NcizinecHostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
5.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 33Ncizinec 
6.Šedová Eliška2001ČR ženy 42 
7.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
8.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 18 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 19Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 64Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
3.Plachá Liliana2003ČR ženy 68Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
5.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 76 
6.Hrušková Lucie1991kraj. ženy 41.-50. 
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
9.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
10.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 5Střídavý start z TJ Olympia Bruntál z.s.
11.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
SKST Charvát Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 12 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 14 
3.Hrabicová Klára2003ČR ženy 20 
4.Hanáková Nela2004ČR ženy 39 
5.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 24. 
2.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 38. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 41. 
4.Keroušová Michaela1996ČR ženy 48. 
5.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12. 
6.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19.-20. 
7.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 24.-25. 
SKST PLUS Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 2 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Záděrová Linda2003ČR ženy 11 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 10 
5.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
7.Yang Qian1996nez. cizinec 
SKST PLUS Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 33 
3.Blechová Barbora1998ČR ženy 44 
4.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
5.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
SKST PLUS Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 25 
3.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 45 
4.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
5.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
6.Pařízková Monika2005ČR ženy 52.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 4 NStřídavý start z TJ Sokol Bor z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy