Soupisky
1.liga žen sk.A
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002ČR ženy 58Hostování z TJ Hrádek z.s.
2.Hnojská Andrea2003ČR ženy 80 
3.Marešová Zdeňka ml.2003ČR ženy 100Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
5.Hnojská Helena1974nez.  
6.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
7.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Střídavý start z Sportovní klub U Řeky Plzeň
8.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 65 
2.Hagino Petra1974kraj. ženy 21-25 
3.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-25 
4.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-25 
5.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12.Střídavý start z SKST Vlašim
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998ČR ženy 87 
2.Bartoňová Tereza2003ČR ženy 98 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 41-50 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 41-50 
5.Zuzáková Anežka2006kraj. ženy 81-100 
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004ČR ženy 71 
2.Nečasová Natálie2003ČR ženy 96Hostování z KST Orel ČB
3.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
5.Jarošová Anna2006kraj. ženy 51-70 
6.Chaloupková Tereza2009nez. ženy nez. 
7.Vaverová Vanesa2009nez. ženy nez. 
8.Procházková Šárka2002kraj. ženy 19 
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobková Martina1988ČR ženy 55 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 60 
3.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 15N 
4.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 29NHostování z TJ Spartak Čenkov, spolek
5.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 31 
6.Perlingerová Kateřina2008kraj. ženy 32 
7.Svobodová Nikol2006kraj. sžy 17 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005ČR ženy 52.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Kaba Radka1975ČR ženy 78. 
3.Diblíková Klára1997ČR ženy 90. 
4.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 85. 
5.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
6.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
7.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
8.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Karolína2003ČR ženy 91Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
2.Síbrtová Kateřina1971kraj. ženy 16-20 
3.Franeková Věra2003kraj. ženy 31-40 
4.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
5.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 N 
6.Alinčová Michaela2010ČR mžy 31 
7.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 49Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kacálková Kristýna2003ČR ženy 61 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 83 
3.Střihavková Zdeňka1989kraj. ženy 8 
4.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
5.Čížková Jana1995kraj. ženy 14 
6.Nesměráková Eliška1999kraj. ženy 20 
7.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 21 
8.Hampejsová Lucie2004reg. ženy 8 
9.Švihnosová Eliška2006reg. ženy 9 
KST Kalich Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilová Petra1980ČR ženy 82 
2.Eisnerová Heda1983ČR ženy 86 
3.Pavelková Lenka1981kraj. ženy 13Hostování z T.J. Sokol Terezín
4.Petržílková Eliška2006kraj. ženy 15Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
5.Brandtlová Sára2004kraj. ženy 16Hostování z TJ Sever Žatec, z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
2.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
3.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 51-60 
4.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
5.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
6.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 46 
2.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 84 
3.Tenglová Vendula1993ČR ženy 92Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
4.Škopková Věra1994ČR ženy 99 
5.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 26-30 
6.Radnicová Lenka1979nez. ženy Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-25 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 26-30 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 31-40 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 31-40 
5.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 51-60 
6.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 51-60 
7.Rousková Růžena1972nez. ženy Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy