Soupisky
1.liga žen sk.B
TTC Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 15 
2.Palkovská Ivana1980ČR ženy 73 
3.Stramová Eliška2007kraj. ženy 41-50Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
4.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Ropice
5.Svobodová Anna2006reg. muži 351-400 
6.Daková Aneta2008nez.  
7.Búlik Viktoria2015nez.  
8.Fabiánová Elizabeth Anna2015nez.  
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glücková Lenka2003ČR ženy 66Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
2.Březinová Barbora2004ČR ženy 77Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Chovancová Marie2002ČR ženy 79 
4.Bezděčíková Lenka1978ČR ženy 95 
5.Horná Petra1986kraj. ženy 15Hostování z TTC Ostrava-Poruba, z.s.
6.Bajgerová Kristýna2003kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
7.Hranická Jana1971kraj. ženy 21-40Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice
8.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 47 
2.Doucková Aneta1997kraj. ženy 10 
3.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N15 
4.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N13 
5.Macurová Denisa2003kraj. ženy N16 
6.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 21 
7.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 18 
8.Macurová Andrea1978nez. Hostování z T.J. Sokol Zbečník, z.s.
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovcová Daniela1993ČR ženy 26 
2.Sazimová Adéla2006ČR ženy 67 
3.Šichanová Vendula2007ČR ženy 93 
4.Antošová Bára2007kraj. ženy 12Hostování z TJ Tatran Hostinné, spolek
5.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 17 
6.Bačinová Lucie2004nez.  
HB Ostrov H.Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 37 
2.Stránská Anna2002ČR ženy 59Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Gallerachová Iva2007kraj. ženy 4 NHostování z TJ Sokol Bor z.s.
4.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12N 
5.Peštálová Klára2005kraj. ženy 26 
6.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 11NStřídavý start z SKST Vlašim
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 75 
2.Syrová Lucie1993kraj. ženy 4Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6 
4.Doležalová Markéta2004kraj. ženy 5 
5.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
6.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 10 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 11-15 
8.Najmanová Markéta2007kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Lanškroun
9.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásková Tereza2001ČR ženy 29Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Zoubková Adéla2006ČR ženy 74Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Sazimová Terezie2000ČR ženy 94Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 15Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Truněčková Anežka2008ČR dky 48Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Tomášková Jana2008ČR sžy 43Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Ciborová Natálie2009ČR sžy 54Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TTC MS Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 63 
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 81Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Zemanová Simona1992ČR ženy 88Ncizinec 
4.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
5.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
7.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-35 
8.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 41-45 
9.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
SKST Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanáková Nela2004ČR ženy 39 
2.Ščibraniová Magdaléna2007kraj. ženy 30,5 
3.Juchelková Lucie2007kraj. ženy 40,5N 
4.Kubjatková Alica2008nez. cizinec 
5.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41.-45.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TT Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bálint Bernadett1996ČR ženy 17Ncizinec 
2.Andriyanova Liliya1990ČR ženy 33Ncizinec 
3.Šedová Eliška2001ČR ženy 42 
4.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
5.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
7.Slaná Pavla2008kraj. ženy 66-68 
8.Telecká Jana1980kraj. muži 201-210Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
KST A. Eberle Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 34 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 40Hostování z Orel jednota Silůvky
3.Ševčíková Veronika1971kraj. ženy 26-30 
4.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 26-30 
5.Fialová Markéta1980kraj. ženy 36-40Hostování z Spartak Adamov, z.s.
6.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
7.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
8.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 61-65 
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 3Hostování z SKST Děčín, z.s.
2.Vrzalová Štěpánka2004ČR dky 44 
3.Popeláková Dana2010kraj. dky 9Hostování z KST Zlín, z.s.
4.Obdržálková Lucie2008kraj. dky 11 
5.Malíková Klára2002reg. muži 51-60 
6.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 8Střídavý start z TJ Olympia Bruntál z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy