Soupisky
2.liga žen sk.A
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 3 
2.Kocourková Blanka1967kraj. ženy 4 
3.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol Písek
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 21-30 
5.Kohoutová Ema2004kraj. ženy 51-70 
6.Škochová Klára2010nez.  
7.Riantová Lucie2010nez.  
8.Horká Nela2005kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Sokol Lhenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišerová Iveta1974kraj. ženy 8 
2.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 20Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice
3.Dubravcová Eliška2001kraj. ženy 21.-30 
4.Novotná Tereza2007kraj. ženy 31.-40 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002ČR ženy 85. 
2.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 41. - 50.cizinec 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 50 N 
4.Averina Sergeevna Aleksandra2001kraj. ženy 51. - 60.cizinec 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 60 N 
6.Kodetová Hanka2010kraj. ženy 81. - 100. 
7.Mikešová Adéla2008kraj. ženy 81. - 100. 
8.Slavíčková Eliška2009kraj. ženy 130 N 
9.Havlíčková Eva2008kraj. ženy 130 N 
10.Rousová Tereza2010ČR nžy 12. 
11.Rohlíková Michaela1988nez.  
12.Prášilová Andrea1980nez.  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
5.Kupčíková Nela2007ČR dky 55 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franeková Věra2003kraj. ženy 31-40 
2.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 31-40 
3.Maršíková Martina1973kraj. ženy 40 N 
4.Vránová Helena1976kraj. ženy 60 N 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
6.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
7.Kemlinková Nela2008kraj. ženy 101-130 
8.Alinčová Michaela2010ČR mžy 31 
9.Bartoníčková Lucie2007kraj. sžy 15Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
10.Kůsová Adéla2007kraj. dky 17Střídavý start z TJ Sokol Všetaty
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 3 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 7 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 8 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 11 
5.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
6.Čákorová Tereza2007kraj. ženy 14Hostování z Sportovní klub U Řeky Plzeň
7.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 17 
8.Vyletová Helena ml.2002reg. ženy 13 
9.Jůzová Viktorie2008reg. ženy 20 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slámová Andrea2008kraj. ženy 21-23 
2.Maurerová Lucie2007kraj. ženy 26-29 
3.Hýžová Denisa2006kraj. ženy 30 
4.Toužimská Rozálie2009ČR mžy 21 
5.Martinovská Alena2005kraj. dky 16 
6.Šafková Veronika2005nez.  
7.Hubingerová Natálie2003kraj. ženy 31Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
8.Krejčová Soňa2007nez. Střídavý start z TJ ČZ Strakonice , spolek
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 26-30 
2.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
3.Tichá Vendula1994kraj. ženy 51-60Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
4.Melíšková Tereza2007kraj. ženy 101-130 
5.Nosková Adéla2008kraj. ženy 101-130 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Keroušová Michaela1996ČR ženy 48. 
2.Poláková Veronika ml.2008kraj. ženy 12. 
3.Čížová Tereza2006kraj. ženy 19.-20. 
4.Holejšovská Anna2008kraj. ženy 24.-25. 
5.Maršíčková Laura2011ČR nžy 17. 
6.Müllerová Sofie2010ČR nžy 23. 
7.Budilová Ella2012ČR nžy 27. 
8.Plešnerová Yveta2011ČR nžy 27. 
9.Beranová Sára1999nez.  
10.Pěnkavová Dagmar1998nez. Hostování z Sokol Divišov
11.Bošinová Veronika1998nez. Hostování z Sokol Divišov
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
2.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 76 
3.Hrušková Lucie1991kraj. ženy 41.-50. 
4.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
6.Seidlová Monika2000kraj. ženy 81.-100. 
7.Makarová Tereza2009nez. Hostování z Stolní tenis club Slaný, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy