Soupisky
2.liga žen sk.B
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 13-14 
2.Hudečková Hana1987kraj. ženy 14NHostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
3.Čermáková Anna1964kraj. ženy 15NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
4.Hudečková Věra1962kraj. ženy 16-18Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
5.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 19-20 
6.Šeligová Tereza1995nez.  
7.Tomsová Kateřina1972nez.  
TJ ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 41-50 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 41-50 
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 60NHostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
4.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 61-80 
5.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 31-40 
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy 15NcizinecHostování z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Sokol Votice
3.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 31-40 
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 31-40 
5.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 51-60 
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Denisa2003kraj. ženy N16 
2.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 17 
3.Kuchařová Elena2009kraj. ženy 18 
4.Čermáková Eliška2008kraj. ženy 21 
5.Grimmerová Diana2004ČR dky 37 
6.Bačinová Lucie2004nez.  
7.Píčová Karolína2010nez.  
8.Vyskočilová Ester2011nez.  
9.Macurová Andrea1978nez. Hostování z T.J. Sokol Zbečník, z.s.
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 3 
2.Heřmánková Andrea1998kraj. ženy 4Hostování z USK Pardubice
3.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 7Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 8Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
5.Vohradníková Adéla2004kraj. ženy 16 
6.Kacafírková Agáta2007kraj. dky 11-13 
7.Borecká Karolína2009kraj. mžy 5 
8.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
9.Jílková Vanessa1997nez.  
10.Nováková Kristýna1999nez.  
11.Sedláčková Karla2001nez.  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 11Hostování z Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.
2.Čížková Jana1995kraj. ženy 14 
3.Nesměráková Eliška1999kraj. ženy 20 
4.Ramešová Magdaléna2002kraj. ženy 21 
5.Brabencová Pavlína1975reg. ženy 6Hostování z TJ Slavoj Děčín
6.Hampejsová Lucie2004reg. ženy 8 
7.Švihnosová Eliška2006reg. ženy 9 
8.Hlavacká Jana1971reg. muži 56 
9.Kubánková Kateřina2009ČR mžy 15 
10.Martinová Amálie2009ČR mžy 26 
TJ Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy N12Hostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14 
3.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N24 
4.Měšťanová Pavlína2006reg. sžy 5 
5.Landsmannová Alena1973kraj. muži 529Hostování z TJ Sparta Úpice
6.Vítková Hana1984nez. Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 6 
2.Špičková Lucie1990kraj. ženy 10 
3.Janotová Monika1994kraj. ženy 11-15 
4.Najmanová Markéta2007kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Lanškroun
5.Šilarová Lucie2005kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Lanškroun
6.Krupová Soňa2005kraj. ženy 16 
7.Kodytková Martina1993nez.  
8.Motlová Jitka1967nez.  
9.Rebejová Karla1959nez.  
10.Zemková Barbora1988nez.  
11.Klátová Zuzana1991nez. Hostování z 1. FC Rokytnice v Orlických horách, z.s.
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botková Michaela2005kraj. ženy 13-14 
2.Ginzlová Eva1989kraj. ženy 16-18Hostování z Tělovýchovná jednota Březovice z.s.
3.Janoušková Jitka1975kraj. ženy 16-18 
4.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 20 NHostování z TTC Žehuň,z.s.
5.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 23 NHostování z Tělovýchovná jednota T.T.C. table tennis club LIBE
6.Křížová Gabriela1992kraj. ženy 25 NHostování z Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organiz
7.Svatoňová Eliška2001kraj. ženy 25 NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
AST Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výborná Michala1982kraj. ženy 1Hostování z SK Malá Veleň
2.Tonarová Tereza2006kraj. ženy 10NHostování z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
3.Korpová Romana ml.2007kraj. ženy 11Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Kolářová Linda2006kraj. ženy 30NHostování z TJ Sokol Český Brod
5.Korpová Romana st.1984kraj. ženy 30N 
6.Korpová Tereza2012kraj. ženy 30NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy