Soupisky
2.liga žen sk.C
HB Ostrov H.Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lošťáková Tereza2006kraj. ženy 12N 
2.Rohová Michaela2007kraj. ženy 16Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
3.Janů Veronika2008kraj. ženy 22Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
4.Peštálová Klára2005kraj. ženy 26 
5.Feitová Nikola2006reg. muži 121-150. 
6.Vožická Eliška2009reg. muži 151-180. 
7.Mušková Agáta2011reg. muži 151-180. 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králová Lucie1998kraj. ženy 4NHostování z TJ Sokol Loučka
2.Mazalová Veronika2006kraj. ženy 5Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 8 
4.Prázdná Tereza2002kraj. ženy 10NHostování z T.J. Sokol Náklo z.s.
5.Slavíková Kristýna2003kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabcová Helena1997kraj. ženy 6NHostování z TJ Velehrad z.s.
2.Obdržálková Lucie2008kraj. ženy 6N 
3.Ježková Aneta2010kraj. ženy 7N 
4.Popeláková Dana2010kraj. dky 9Hostování z KST Zlín, z.s.
5.Konečná Kristýna2012kraj. dky 24-25 
6.Hájíčková Darina2006kraj. dky 24-25 
7.Štipčáková Zuzana2009kraj. dky 26 
8.Pyskatá Denisa1998kraj. muži 131-140Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.
9.Michalčíková Vladislava1976nez.  
TJ Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tydlačková Simona1979ČR ženy 88 
2.Bezděková Gábina1972kraj. ženy 4Hostování z Orel Zlín
3.Bezděková Kristýna2000kraj. ženy 5Hostování z Orel Zlín
4.Holíková Kristýna2005kraj. ženy 6 N 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 7 
6.Filipová Sára2009kraj. dky 12 
7.Macháčková Marie2006kraj. dky 13 
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001ČR ženy 89Hostování z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
2.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 26-30Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-35 
5.Zánová Martina1997kraj. ženy 31-35cizinecHostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
6.Hubáčková Marta1990kraj. ženy 41-45 
7.Sobotíková Monika2007kraj. ženy 46-50 
8.Blatná Alena1957reg. muži 171-180N 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Segetová Patricie2004kraj. ženy 16 
2.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 19 
3.Straková Bára2005kraj. ženy 21-40 
4.Mojžíšková Kristýna1998kraj. ženy 21-40 
5.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 21-40 
6.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-40 
7.Synková Markéta2001kraj. ženy 41-50 
8.Havrlantová Klára2007kraj. ženy 41-50 
9.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
TT Moravský Krumlov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
2.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 26-30 
3.Janáčková Lucie2004kraj. ženy 36-40NHostování z TJ Žďár nad Sázavou
4.Vaňková Petra1997kraj. ženy 51-55Hostování z TJ Oslavany
5.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60Hostování z MK Řeznovice, oddíl stolního tenisu Sportovního klubu Řeznovice, z.s.
6.Lustigová Barbora2003kraj. ženy 61-65 
7.Slaná Pavla2008kraj. ženy 66-68 
8.Šedová Natálie2008ČR sžy 62Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí
9.Vasilenka Darya2004nez. cizinec 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradská Karolína2005kraj. ženy 36-40 
2.Mazalová Kristýna2004kraj. ženy 41-45 
3.Svobodová Anna2006kraj. ženy 61-65 
4.Pilitowská Lea2005kraj. ženy 61-65 
5.Habáňová Michaela2005nez.  
6.Krchňáková Viktorie2009nez.  
7.Zouharová Zuzana2010nez.  
8.Přikrylová Adéla2010nez.  
9.Fousková Jarmila2009nez.  
SKST PLUS Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 10 
2.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
4.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
6.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
7.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
8.Bučková Eliška2011reg. ženy 23 
9.Brhelová Adéla2013reg. dky 19 
10.Baldrianová Pavla2008reg. dky 20 
11.Orlová Marta2009reg. dky 21 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šinkarová Daša2001ČR ženy 45. Ncizinec 
2.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41.-45. 
3.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 56.-60. 
4.Krňová Anna2009kraj. ženy 51.-55.NHostování z TJ Sokol Čechovice, z.s.
5.Klepáčová Daniela2007kraj. ženy 61.-65- 
6.Jungová Nicol2008kraj. mži 52. 
7.Daňková Sofie Karolína2009kraj. mži 64. 
8.Luhanová Barbora2008kraj. mži 68. 
9.Struhárová Jana2011kraj. nži 16. 
10.Kadlčáková Alena1981nez. Hostování z GRM Systems Olomouc
11.Koberová Klára2003kraj. ženy 46.-50. 
12.Ratajská Linda2012ČR nžy 25.Střídavý start z Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
13.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250Střídavý start z SK Kolšov, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy