Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1. třídy
Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 91-100 
2.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
3.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-141 
4.Běloušek Jiří1971kraj. muži 171-200 
5.Kostelecký Jan1966kraj. muži 201-230 
DTJ Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pugzík Antonín1955kraj. muži 61-70 
2.Klemperer Jan1973kraj. muži 71-80 
3.Píše Pavel1976kraj. muži 81-90 
4.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-120 
5.Daněk Roman1976kraj. muži N 101-120 
6.Grešo Vojtěch1997kraj. muži 121-140 
7.Michálek Roman1970kraj. muži 141-170 
8.Skákal Martin1974kraj. muži N171-200 
9.Kolman Ivo1967kraj. muži N201-230 
10.Záleský Martin2007kraj. muži N231-260 
11.Šlechta Roman1967kraj. muži N231-260. 
12.Skákal Dominik2009kraj. muži N231-260. 
13.Kalenský Štěpán1994kraj. muži N231-260. 
14.Landa Matěj2008kraj. sži 10 
15.Skákal Daniel2011kraj. nži 1 
16.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 71.-80. 
2.Klejch Filip1995kraj. muži 91.-100. 
3.Klejch Adam2002kraj. muži 91.-100. 
4.Petřivý Michal1981kraj. muži 101.-120. 
5.Fejfar Zdeněk1977kraj. muži 231.-260. 
6.Ordáň Martin1971kraj. muži 231.-260. 
7.Zívr Pavel1971reg. muži 63. 
8.Petřivý Milan1953reg. muži 67. 
9.Šulc Milan1965reg. muži 75. 
10.Šulc Jiří1962reg. muži 109. 
11.Vít Jiří1951reg. muži 115. 
12.Šulc Jan1988nez.  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Částka David1999kraj. muži N 230 
7.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
8.Rákosník Josef1934reg. muži 61-70 
9.Balcar Vojtěch2008reg. muži 71-76 
10.Suchánek Filip2006reg. muži 71-76 
11.Šanc Vojtěch1995reg. muži nezař. 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91-100 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101-120 
3.Marx Jan1987kraj. muži 121-141 
4.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
5.Solovic Martin1994reg. muži 142-170 
6.Trejtnar Ladislav1969reg. muži 45 
7.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51-60 
8.Trudičová Ludmila1962reg. muži 61-70 
9.Špelda Jiří1960reg. muži 71-80 
10.Hoferka Dušan1949reg. muži 101-120 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Jakub2004kraj. muži 71-80 
2.Šedivý Roman2000kraj. muži 71-80 
3.Cudlín Michael1975kraj. muži N81-90 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 91-100 
5.Kycelt Martin1996kraj. muži 91-100 
6.Jiřička Josef1983kraj. muži 141-170 
7.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
8.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
9.Kubánek Josef1961reg. muži N60 
10.Havlín Jan1966reg. muži 117 
11.Kycelt Lukáš2008reg. muži 136 
12.Černý Vít1985reg. muži N150 
13.Koníček Jan1992reg. muži 157-158 
14.Leden Michal1976reg. muži N182 
15.Veselý Zdeněk1960reg. muži 201 
16.Vávra Martin2008kraj. mži 57-63 
17.Skřivan Tobiáš2011kraj. nži 29-33 
TJ Sparta Úpice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 51-60 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 71-80 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
4.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
5.Oláh Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
7.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
8.Hofman Jan1959reg. muži 85N 
9.Landsmannová Alena1973reg. muži 85N 
10.Berger Martin st.1960reg. muži 86-90 
11.Hejna Josef1971reg. muži 101-110 
12.Glemba Adam1994nez. muži  
13.Novotný Milan1960nez. muži  
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedomlel Lukáš1995kraj. muži 81 - 90 
2.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 101 - 120 
3.Kadaník Martin2004kraj. muži 121 - 140 
4.Tomanec Jan1959kraj. muži N 141 - 170 
5.Kopecký Pavel1954kraj. muži N 141 - 170 
6.Pelikus Bronislav1964kraj. muži N 141 - 170 
7.Krulich Miloš1968kraj. muži N 141 - 170 
8.Svoboda Jakub2001kraj. muži N 141 - 170 
9.Vávra Pavel1953kraj. muži N 201 - 230 
10.Slobodzian Adam1997kraj. muži 231 - 260 
11.Joneš Patrik2006reg. muži 51 - 60 
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 49. 
2.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 91.-100. 
3.Lulek Radim1989kraj. muži N 170. 
4.Polívka Marian1978kraj. muži 171.-200. 
5.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
6.Fiala Josef1976reg. muži 71.-80. 
7.Kozák Ladislav1948reg. muži 81.-90. 
8.Galina Michal1982reg. muži N 90. 
9.Plachta Jiří1989reg. muži 91.-100. 
10.Dacho Mikuláš1996reg. muži N 160. 
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 51-60 
2.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 71-80 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 101-120 
5.Horák Jaroslav1949kraj. muži 141-170 
6.Brázda Martin1959kraj. muži 171-200 
7.Tomeš Petr1957nez. muži  
8.Šín Jiří1948nez. muži  
Tatran Hostinné D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži N81.-90. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži N101.-120. 
3.Sivák Ivan2005kraj. muži N121.-140. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
5.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 141.-170. 
6.Buchar Petr1960kraj. muži 201.-230. 
7.Schwab Ráchel Magdaléna2003kraj. muži N201.-230. 
8.Doubek Martin1965kraj. muži 231.-260. 
9.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
10.Sivák Jakub2007reg. muži N60. 
11.Petružálková Anna2004reg. muži N85. 
12.Antoš Michal2002reg. muži N90. 
13.Kalvach Petr1949reg. muži N130. 
14.Matěják Jan1991reg. muži 131.-140. 
15.Matuška Petr ml.2007ČR dci 82. 
Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 51-60 
2.Trč Tomáš1978kraj. muži 101-120 
3.Brett Ondřej1987kraj. muži 101-120 
4.Pažout Radek1987reg. muži N80 
5.Tomi Marek1990reg. muži N85 
6.Stránský Michal1982reg. muži 98 
7.Macek David1982reg. muži 104 
8.Trč Roman st.1957reg. muži 106 
9.Olejarčík Stanislav1988reg. muži 113 
10.Nosek Milan1966reg. muži 130 
11.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200Střídavý start z TJ Sadská o.s.
12.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350Střídavý start z TJ Sadská o.s.
TJ Sokol Stěžery C - KPST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příborský David1979kraj. muži 91-100 
2.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 121-140 
4.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
5.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
6.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
7.Rákosník Vladimír1955reg. muži 61-70 
8.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
9.Rambousek Martin1984kraj. muži 171-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy