Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
2.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
5.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
7.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
8.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
9.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
2.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
3.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
4.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
5.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
6.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
7.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
8.Žid Čeněk1997reg. muži 100N 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
10.Jandák Jan2004reg. muži 149 
11.Perný Matěj2003reg. muži 149 
12.Richter Pavel1970reg. muži 149 
13.Zacharová Kateřina1980reg. muži 149 
14.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
15.Nevery Filip2001reg. muži 149 
16.Žid Jaromír1962nez. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
2.Kahan Ondřej2007reg. muži 100N 
3.Vejvoda Viktor2006reg. muži 100N 
4.Wolf Filip2008reg. muži 149 
5.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
6.Harries Charlie2008reg. muži 149 
7.Heller Šimon2009nez. muži 149 
8.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
9.Faltus Dominik2008reg. muži 149 
10.Kovář Samuel2009reg. muži 149 
11.Tůma Daniel2002reg. muži 149 
12.Kos Vincent2009reg. muži 149 
13.Tietze Alfons2010reg. muži 149cizinec 
14.Šedo Pavel2005reg. muži 149 
15.Kos Tomáš1976nez. muži xxx 
16.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
17.Donát Ondřej2000reg. muži 149 
18.Glázr Tomáš2000reg. muži 149 
19.Hauptig Tomáš2003reg. muži 149 
20.Misař Daniel1999reg. muži 149 
21.Ryška Tomáš2003reg. muži 149 
22.Nohejl Václav ml.2005reg. muži 61-100Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
23.Nohejl Martin ml.2005reg. muži 101-197Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
24.Nohejl Matěj2005reg. muži 101-197Střídavý start z ST Frýdlant, z.s.
25.Korpová Romana ml.2007reg. muži 149Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 11-30 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 31-60 
4.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
5.Procházka Jiří1977reg. muži 61-100 
6.Drábek Milan1981reg. muži 61-100 
7.Šlégr Ondřej1976reg. muži 61-100 
8.Kryl Vladimír1955reg. muži 61-100 
9.Červinka Tomáš1989nez.  
10.Drábek Milan2009nez.  
11.Dušek Pavel1965nez.  
12.Flener Jakub1994nez.  
13.Jaderný Miroslav ml.1985nez.  
14.Jirák Jiří1987nez.  
15.Jonák Jan1977nez.  
16.Martínek Jaromír1946nez.  
17.Oppel Denis1993nez.  
18.Pavlíček Jonáš2008nez.  
19.Pavlíček Martin1971nez.  
20.Polák Pavel1960nez.  
21.Polák Tomáš1982nez.  
22.Taller René1960nez.  
23.Dudka Milan1962nez.  
24.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 61-100 
Sokol Jablonec n. J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
2.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
3.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
7.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
8.Exner Petr1977nez. muži  
Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
2.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
9.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
10.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
11.Vondrák Michal2003reg. muži 61-100 
12.Nechvíl Richard2008reg. muži 154-158 
13.Varcl Jan ml.1990nez.  
14.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
DDM Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojt Pavel1974reg. muži 61-100 
2.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
3.Tomek Jaroslav st.1963reg. muži 61-100 
4.Studničný Josef1968nez. --- 
5.Madaraszová Klára1994nez. --- 
6.Růžička Zdeněk1953nez. --- 
7.Viktora Radek1976nez. --- 
8.Gežo Miroslav1978nez. --- 
9.Kříž Josef1982nez. --- 
10.Libichová Kateřina1984nez. --- 
11.Kocelská Monika1989nez. --- 
12.Křížová Gabriela1992reg. muži 31-60 
Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971reg. muži 11 - 20 
2.Janoušek Ladislav1953reg. muži 21 - 30 
3.Kvapil Josef1950reg. muži 21 - 30 
4.Bareš Karel1959reg. muži 21 - 30 
5.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21 - 30 
6.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
7.Šonský Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
8.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31 - 60 
10.Vynokurov Viktor1974reg. muži 31-60cizinec 
11.Pospíšil Pavel1962nez.  
12.Vrabec Milan1960nez.  
TTC Preciosa Jablonné v Podj. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Linder Ladislav1953reg. muži 61-100 
3.Kučírek Ondřej1988reg. muži 61-100 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-100 
5.Čornyjová Adéla1992reg. muži okres - 100N 
6.Pýcha Patrik1975reg. muži 101-197 
7.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
8.Flégl Pavel1957reg. muži 101-197 
9.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
10.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
11.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
12.Trojan František1984reg. muži 101-197 
13.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
14.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
15.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
16.Říčař Rudolf1956reg. muži N 
17.Bába Petr1979reg. muži N 
18.Vastl František1993reg. muži N 
19.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži N 
20.Blahovec Ondřej2007reg. muži N 
Sokol Nová Ves n.P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
7.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
11.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
12.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
13.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
14.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
15.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
Loko Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
2.Reichl Radomír1951kraj. muži 101 - 130 
3.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
4.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
5.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
6.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
7.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
8.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
9.Jaderný Petr1958nez.  
10.Tuzar Zdenek1950nez.  
11.Škola Miroslav1961nez.  
12.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
2.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
3.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
4.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
5.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
6.Kašubiaková Viktorie2004reg. muži 61-100 
7.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
8.Černohub Vít2010nez.  
9.Lepšík Jan1995nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy