Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž A
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 41 - 50 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 91 - 100 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 121 - 140 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 141 - 162 
5.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
6.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
7.Jirout Rostislav1989reg. muži 81 - 90 
8.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Trojovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neufinger Petr1972kraj. muži 81 - 90 
2.Neufinger Ivo1975kraj. muži 101 - 120 
3.Pavlík Stanislav1964reg. muži 141 - 162 
4.Mattuš Milan ml.1962kraj. muži 141 - 162 
5.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
6.Friedl Jan1983reg. muži 71 - 80 
7.Motyčka Zdeněk1957reg. muži 91 - 100 
8.Jirout Josef st.1964reg. muži 81 - 90 
9.Mattuš Milan st.1937reg. muži 181 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
2.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
3.Sedláčková Tereza1999kraj. muži 81-90 
4.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 121-140 
5.Hanousek Ondřej1988reg. muži 16-20 
6.Starka Martin2005reg. muži 51-60 
7.Komárek Adam2003reg. muži 26-30N 
8.Šula Petr1998reg. muži 81-90 
9.Pospíšil Jaroslav2004reg. muži 91-100 
10.Dus Dalibor2007reg. muži 181 
11.Michek Tomáš2009kraj. sži 23-25 
12.Hübner Lukáš2008nez.  
13.Foltýnová Laubová Žaneta1996reg. muži 126-140N 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 26-30N 
2.Rulík Jiří1972kraj. muži 61-70 
3.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 91-100 
4.Tajovský Václav1952kraj. muži 141-162 
5.Hladík Miroslav1955kraj. muži 121-140 
6.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-162 
7.Sourada Petr1961kraj. muži 141-162 
8.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 141-162 
9.Stehlík Milan1960reg. muži 41-50N 
10.Hort Miloš1964reg. muži 41-50N 
11.Steklý Tibor1964reg. muži 61-70 
TJ Loko Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadleček Radomír1969kraj. muži 36-40 
2.Ecler Michal1973kraj. muži 41-50 
3.Mudruňka Karel2001kraj. muži 91-100 
4.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
5.Kolář Michal1965kraj. muži 101-120 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
7.Pytlík Jiří1969kraj. muži 121-140N 
8.Václavek Michal1975reg. muži 44 
9.Mandys Ota1963reg. muži 56N 
10.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 60N 
11.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-80 
12.Šimůnek Michal1979reg. muži 61.80 
13.Novák Karel1947reg. muži 81-100 
14.Valenta Petr1953reg. muži 81-100 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
2.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
3.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
4.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
5.Zajíček Martin1998kraj. muži 141-162N 
6.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 141-162N 
7.Loudil Jan1959kraj. muži 141-162N 
8.Herudek Miroslav1964kraj. muži 141-162N 
9.Zoubek David1979kraj. muži 141-162N 
10.Miřejovský Jan1961reg. muži 48 
11.Vojtěch Petr1993reg. muži 49 
12.Bayerová Anežka ml.2003reg. muži 55 
13.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 56 
14.Makalouš Vladimír1955reg. muži 59 
15.Vitvar Ondřej1998reg. muži 61-80 
16.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-80 
17.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-80 
18.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-80 
19.Novák Milan1956reg. muži 61-80N 
20.Weber Jan1966reg. muži 101-120 
TTC Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Martin1993kraj. muži 71-80 
2.Černý Stanislav1976kraj. muži 81-90 
3.Černý Radek1975kraj. muži 101-120 
4.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
5.Rybenský Dušan1974nez. muži  
6.Smékal Petr1974nez. muži  
7.Zíb Petr1986nez. muži  
8.Saifr Vladimír1963nez. muži  
9.Boháč Milan1985nez. muži  
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 91-100 
2.Vanžura Jakub2001kraj. muži 101-120 
3.Zelinka Robert1966kraj. muži 101-120 
4.Beránek Michal1975kraj. muži 121-140 
5.Netolický Lukáš ml.2002kraj. muži 141-162 
6.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
7.Krupka Jan1998reg. muži 91-100 
8.Doležal Marek1973reg. muži 91-100N 
9.Holas Pavel1970reg. muži 111-125 
10.Hubený Zdeněk1959reg. muži 111-125 
11.Pacetti Lukáš2000reg. muži 111-125 
12.Andrle David1997reg. muži 126-140 
13.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
14.Novák Pavel1962reg. muži 157-180 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polach Miroslav1988kraj. muži 61-70 
2.Netolický Jan1982kraj. muži 91-100 
3.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 141-162 
5.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
6.Budinský Petr1961reg. muži 31-40 
7.Pilař Jaroslav1991reg. muži 51-60N 
8.Mandlík Miroslav1979reg. muži 71-80 
9.Nepovím Martin1972reg. muži 157-180 
10.Štěpánek Pavel1958reg. muži 181 
11.Daněk Aleš1976reg. muži 181 
12.Daněk Tomáš1997reg. muži 181 
13.Kacálek Aleš1976reg. muži 181 
14.Vich Mikoláš1970nez. muži  
15.Říha Zbyněk1984nez. muži  
16.Procházková Jana1986nez. ženy  
TJ Sokol Borová-Korouhev B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Matěj1998kraj. muži 9 
2.Štieber Břetislav1976kraj. muži 10 
3.Langr Lukáš1988kraj. muži 31-35 
4.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 36-40 
5.Štrof Jaroslav1963reg. muži 18 
6.Štrofová Tereza1988reg. ženy 1 
7.Dušek Rostislav2007kraj. dci 28-30Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Dušek Jakub2009kraj. dci 38-40Hostování z SK Dobré, z.s.
Orel jednota Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
2.Sychra Václav1974kraj. muži 141-162N 
3.Synek Martin1973reg. muži 4 
4.Kučera Martin1998reg. muži 8 
5.Kopecký Pavel1986reg. muži 40N 
6.Šimek Libor1975reg. muži 42 
7.Stejskal Jan1999reg. muži 47 
8.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
9.Novák Jan1977reg. muži 61-70 
10.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
11.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
12.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
13.Zemek Jiří1957nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy