Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy B
TTC Brandýs n.L C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 71-100 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
3.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 101-130 
4.Balák Kryštof2001kraj. muži 130N 
5.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 
6.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 201-250 
7.Ivan Milan1964kraj. muži 301-350 
8.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 350N 
9.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 41.-50. 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 71.-100. 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131.-160. 
4.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 161.-200. 
5.Blecha David1997kraj. muži 161.-200. 
6.Grill Josef1967kraj. muži 251.-300. 
7.Lapka Miroslav1998reg. muži 21.-30. 
8.Krucký Milan1977reg. muži 31.-40. 
9.Kaňka Jakub1987reg. muži 31.-40.N 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 41.-50. 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 51.-60. 
12.Blecha Lubomír1971reg. muži 101.-120. 
13.Stachová Simona2006reg. dky 2. 
14.Smékal Jiří2008kraj. dci 52. 
15.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130Střídavý start z T.J. Jiskra Svor z.s.
Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Michal Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
3.Sauer Ondřej1996kraj. muži 160.N 
4.Beneš Tomáš1976kraj. muži 200.N 
5.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 200.N 
6.Němeček Jakub1989kraj. muži 251.-300. 
7.Weisser Petr1984kraj. muži 251.-300. 
8.Jelínek Pavel1977kraj. muži 301.-350. 
9.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 301.-350. 
10.Fabián Jiří1975reg. muži 18.-30. 
11.Janda Filip2000reg. muži 31.-45. 
12.Brodský Miroslav1968reg. muži 45.N 
13.Válek Zdeněk1974reg. muži 46.-60. 
14.Strnad Jiří1972reg. muži 46.-60. 
15.Salmon Ivan1961reg. muži 61.-68. 
16.Dvořák Zdeněk ml.2007reg. muži 80.-90. 
17.Kovařík Pavel1974reg. muži 96.-103. 
18.Krojidlo Jan2005reg. muži 104.-115. 
Sokol Rudná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýdl Miloš1974kraj. muži 71-100 
2.Barcal Petr1966kraj. muži 101-130 
3.Cacek Tomáš1987kraj. muži 131-160 
4.Hluchý Marek1989kraj. muži 131-160 
5.Plecitý Lukáš1988reg. muži 31-40 
6.Mühlhauser Zdeněk1987reg. muži 40,5 
7.Jelínek Vladimír1964reg. muži 50,5 
8.Nágr Pavel1966reg. muži 51-60 
9.Vraštil Petr1975reg. muži 61-70 
10.Foltyn Jiří1985reg. muži 80,5 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miffek Daniel1976kraj. muži 20.N 
2.Pěnkava Luboš1965kraj. muži 100.N 
3.Betuštiak Petr1977kraj. muži 101.-130. 
4.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 101.-130. 
5.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
6.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
7.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
8.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
9.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
10.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50. 
11.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
12.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70 
13.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
Sokol Libčice nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Štefan1984kraj. muži 160 N 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 161-200 
3.Slaměník Richard1961kraj. muži 161-200 
4.Šulc Dalibor1953kraj. muži 201-250 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
6.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
7.Bartoň Milan1975reg. muži 41-50 
8.Manek Jakub2000reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
10.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 71-80 
11.Klinga Petr1963reg. muži 80,5 
12.Špiegel Jan1961reg. muži 81-90 
AŠ Mladá Boleslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 51-70 
2.Čeřovský Petr1966kraj. muži 71-100 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 101-130 
4.Havlík Vít2002kraj. muži 161-200 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 131-160 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 161-200 
7.Botka Jan2001kraj. muži 201-250 
8.Botková Michaela2005kraj. muži 300 N 
9.Oplt Pavel2005kraj. muži 301-350 
10.Sedláček Jan ml.1977reg. muži 21-30 N 
11.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 
12.Oplt Miroslav2002reg. muži 61-80 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 71.-100. 
2.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 130. N 
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 131.-160. 
4.Šembera Karel1962reg. muži 21.-40. 
5.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 250 N. 
6.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
7.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
8.Lichtenberg Petr1983reg. muži 71.-100. 
9.Bárta Jiří2009ČR mži 31 
Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101. - 130. 
2.Hendrych Jan1987kraj. muži 131. - 160. 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 161. - 200. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31. - 40. 
5.Topol Martin1973kraj. muži 161. - 200. 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41. - 60. 
7.Procházka Michal2002reg. muži 61. - 80. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61. - 80. 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61. - 80. 
10.Valenta Petr1960reg. muži 81. - 100. 
11.Hanák Michal1979reg. muži 81. - 100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81. - 100. 
13.David Jan1979reg. muži 81. - 100. 
14.Procházka Petr st.1971reg. muži 101. - 130. 
15.Vaňásek Miloš1973reg. muži 131. - 160. 
16.Topol Filip nejml.2004reg. muži 161. - 190. 
17.Hudečková Hana1987kraj. ženy 14.N 
Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 300.N 
5.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
6.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
7.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
8.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
10.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
12.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
14.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
3.Doležal Martin1998kraj. muži 101-130 
4.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
5.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
6.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
7.Špitálský Ladislav1962kraj. muži 301-350 
8.Havel Martin1977reg. muži 51-70 
9.Janda Martin1978reg. muži 51-70 
10.Paclt Milan1961reg. muži 71-100 
11.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 71.-100. 
3.Paroulek Milan1962kraj. muži 101.-130. 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 161.-200. 
5.Procházka Roman1979kraj. muži 201.-250. 
Sokol Velké Popovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horut Daniel1981kraj. muži 70.N 
2.Semrád Petr1980kraj. muži 161.-200. 
3.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 201.-250. 
4.Strnadová Karolína2003kraj. muži 300. N 
5.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
6.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
7.Ivan Emil1950kraj. muži 350. N 
8.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
9.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
10.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
11.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
12.Kaválek Radim2002reg. muži 61.-80. 
13.Klimek Tomáš1990nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy