Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy B
Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967kraj. muži 201-250 
2.Fryš Zdeněk1978kraj. muži 201-250 
3.Urban Jiří1973kraj. muži 251-300 
4.Bucek Jindřich1976kraj. muži 301-350 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
6.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
8.Vondra Jakub1992reg. muži 70,5 
9.Švejda Ondřej1994reg. muži 70,5 
10.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
11.Ledvinová Lucie1986reg. muži 120,5 
Lokomotiva Zdice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flodr Leoš1976kraj. muži 201. - 250. 
2.Slezák Václav1967kraj. muži 301. - 350. 
3.Prokop Břetislav1969reg. muži 41. - 50. 
4.Praizler Roman1963reg. muži 41. - 50. 
5.Klaus Ladislav1954reg. muži 51.- 65. 
6.Pech Luděk1964reg. muži 101. - 120. 
7.Jelšina Lukáš2001reg. muži 121. - 140. 
8.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
9.Preis Tomáš2001reg. muži 121. - 140. N 
10.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
11.Argaláš František1977nez.  
Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 28 
2.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
3.Šulc Jiří1975reg. muži 41-50 
4.Teiml Marek1973reg. muži 61-70 
5.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 71-80 
6.Hurt Miroslav1956reg. muži 81-90 
7.Vinkl Milan1966reg. muži 81-90 
8.Němec Josef1954reg. muži 91-100 
9.Husák Jan1945reg. muži 91-100 
10.Hrudka Petr1956reg. muži 100,5 
11.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 111-120 
Sokol Stochov-Honice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velc Tomáš1991kraj. muži 161-200 
2.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 251-300 
3.Jedlička Jaroslav1960kraj. mži 251-300 
4.Žák Roman1980kraj. muži 251-300 
5.Freiman Milan1967reg. muži 81-90 
6.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
7.Krob Pavel1969reg. muži 111-120 
8.Gniewek Michal1975reg. muži 111-120 
9.Šubrt Tomáš1965reg. muži 111-120 
10.Dušek Petr1978reg. muži 131-149 
Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Milan1976kraj. muži 130.N 
2.Hnidka Marian1975kraj. muži 201-250 
3.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 251-300 
4.Lafek Dominik2002kraj. muži 301-350 
5.Seibert Karel1972kraj. muži 350N 
6.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 350N 
7.Štěpán Pavel1954reg. muži 80,5 
8.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-100 
9.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
10.Sláma Jan1951reg. muži 111-120 
11.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-130 
12.Komárek Pavel1979reg. muži 149N 
Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
2.Lev Daniel1996kraj. muži 201.-250. 
3.Sklenář David1981reg. muži 31.-40. 
4.Lev Leoš1963reg. muži 51.-65.N 
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
6.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80.N 
8.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
9.Sklenář Lukáš1981reg. muži 101.-120.N 
10.Koudela Daniel2008reg. muži 161.-180. 
11.Lulák Matěj2006reg. muži 161.-180. 
12.Med Václav2006reg. muži 161.-180. 
13.Průša Oldřich2009reg. muži 161.-180.N 
14.Sklenář Jakub2006reg. muži 161.-180.N 
15.Sklenář Patrik2007reg. muži 161.-180.N 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966kraj. muži 251.-300. 
2.Jansa Stanislav ml.1995kraj. muži 251.-300. 
3.Jansa Stanislav st.1964kraj. muži 251.-300. 
4.Cibulka Josef1962reg. muži 51.-100. 
5.Stibor Josef1956kraj. muži 350.N 
6.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
7.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
9.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
10.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
11.Chládek David2008reg. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Nesuchyně, z.s.
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 131-160 
2.Vychodil Luděk1966kraj. muži 200N 
3.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
4.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 251-300 
5.Pírka Josef1965kraj. muži 201-250 
6.Pachman Tomáš1967kraj. muži 350N 
7.Tuček Miroslav1963reg. muži 36-40 
8.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 51-60 
10.Rybička Jan1986reg. muži 60,5 
11.Lážnovský Jiří1959reg. muži 60,5 
12.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
13.Coubal Václav1993reg. muži 61-70 
14.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
15.Čierný Jan1951reg. muži 61-70 
16.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
2.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
4.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
5.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
7.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
8.Trpák Radek1972reg. muži 31-50 
9.Kosár Ernest1961reg. muži 100,5 
10.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
11.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
12.Cibík Pavel2004reg. muži 151-200 
13.Chalupa Jan2005reg. muži 201-277 
Úholičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudolf Tomáš1973kraj. muži 161-200 
2.Vojtěch Dušan1973kraj. muži 201-250 
3.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-350 
4.Novosad Rostislav1960kraj. muži 350 
5.Novák Martin1974reg. muži 21-30 
6.Dvořák František2002reg. muži 61-70 
7.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
8.Tesař Ondřej1982reg. muži 81-90 
9.Dalihod Jakub2001reg. muži 91-100 
10.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
11.Kozel Vilém1966reg. muži 100,5 
12.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křikava Richard1994reg. muži 21-30N 
2.Včelička Lubomír1969reg. muži 31-40 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 41-50 
4.Břížďala Miroslav1995reg. muži 66-80 
5.Mayer Lukáš1986reg. muži 81-100 
6.Hucek Filip2003reg. muži 81-100 
7.Bielčik Miroslav1982reg. muži 81-100 
8.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
9.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
10.Hlásek Lukáš2009reg. muži 141-160N 
11.Trögler Šimon1995reg. muži 161-180 
12.Hlaváček Jan1976reg. muži 161-180N 
13.Souček Matěj2008reg. muži 161-180N 
14.Štorkán Dominik2009reg. muži 161-180N 
15.Bielčik Ondrej2010reg. muži 181-185 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy