Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy D
Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 250N 
2.Mucha Ondřej1974kraj. muži 251-300 
3.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
4.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 31-40 
6.Líska Filip2001reg. muži 31-40 
7.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 41-50 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Širák Daniel1972reg. muži 51-60 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
11.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 71-80 
Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Martin1979kraj. muži 201-250 
2.Liška Josef1979kraj. muži 251-300 
3.Kořínek Miroslav1964kraj. muži 301-350 
4.Táborský Vladimír1979reg. muži 21-30 
5.Hatala Peter1963reg. muži 50N 
6.Hrčka Milan1979reg. muži 51-60 
7.Kristek Ondřej1999reg. muži 61-70 
8.Stínil Václav1950reg. muži 61-70 
9.Novotný Ondřej1986reg. muži 61-70 
10.Ronovský Milan1957reg. muži 61-70 
11.Dastych Jiří1970reg. muži 71-80 
12.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vendl Jakub1985kraj. muži 130-N 
2.Jindra Josef1951kraj. muži 160-N 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 201-250 
4.Buriánek Daniel2000kraj. muži 251-300 
5.Lhoták Lubor1978kraj. muži 251-300 
6.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 21-40 
7.Čebiš Luboš1973reg. muži 21-40 
8.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
9.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
10.Koubek Václav1976reg. muži 41-70 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
12.Laštovička Jiří1952reg. muži 101-130 
13.Jetenský Marek2004reg. muži 701-750Střídavý start z AC Sparta Praha - stolní tenis, z.s.
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stárek Karel ml.1979kraj. muži 251-300 
2.Stárek Karel st.1956kraj. muži 251-300 
3.Erlich Luboš1963kraj. muži 301-350 
4.Pígl Tomáš1982kraj. muži 301-350 
5.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 350 N 
6.Váňa Martin1987reg. muži 21-30 
7.Štěpánek Aleš1981reg. muži 31-40 
8.Černý Roman1980reg. muži 41-60 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Stárek Martin1983reg. muži 61-80 
11.Riedl Martin1991reg. muži 61-80 
12.Šanc Karel1953reg. muži 61-80 N 
13.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
14.Dědič David2004reg. muži 101-130 
15.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 131-160 
16.Bébr Leoš1957reg. muži 131-160 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985kraj. muži 201.-250. 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 251.-300. 
3.Bečvářová Michaela1996kraj. muži 251.-300. 
4.Kvasnička Jan1987kraj. muži 301.-350. 
5.Plaček Jiří1987reg. muži 21.-30. 
6.Pivný Aleš1986reg. muži 71.-100. 
7.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 71.-100. 
8.Košnerová Alena1983reg. muži 101.-150. 
9.Šimek Adam2005reg. muži 101.-150.Střídavý start z Sportovní klub ACS Přední Lhota,z.s.
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lupták Marián1970reg. muži 11-20 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 21-40 
3.Pych Luděk1972reg. muži 21-40 
4.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
5.Řehák Josef ml.1987reg. muži 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
7.Holeček Martin1989reg. muži 71-100 
8.Šíma Roman1966reg. muži 101-130 
9.Hladík Martin1975reg. muži 101-130 
10.Voslař Jiří1949reg. muži 101-130 
11.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
12.Kubišta Petr1965reg. muži 131-160 
13.Římal Lukáš1980reg. muži 161-190 
14.Hrouda Vladimír2004reg. muži 161-190 
15.Ulman Radim1964reg. muži 191-200 
Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 161-200 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972kraj. muži 301-350 
4.Vacek Miroslav1960kraj. muži 350.N 
5.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
6.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
7.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
8.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
9.Syrový Jiří1974reg. muži 160.N 
10.Herman Michal1976reg. muži 190.N 
11.Kortus Petr1967nez. muži  
12.Kolářová Linda2006reg. muži 161-190Střídavý start z TJ Sokol Český Brod
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šturc Jiří1989kraj. muži 131.-160. 
2.Barta Ivan1977kraj. muži 161.-200. 
3.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 301.-350. 
4.Žydyk Roman1996kraj. muži 301.-350. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 31.-50. 
7.Srb Pavel1978reg. muži 31.-50. 
8.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
9.Dvořák Martin2005reg. muži 51.-70. 
10.Bidlo Tomáš1989reg. muži 51.-70. 
11.Košař Pavel1952reg. muži 51.-70. 
12.Melíšek Martin2002reg. muži 71.-100. 
Sokol Uhlířské Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 200N 
2.Šimek Jan1980reg. muži 21-30 
3.Číž Josef1977reg. muži 30N 
4.Zahrádka Zdeněk1988reg. muži 31-40 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
6.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
7.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
8.Vlasák Ota1958reg. muži 51-60 
9.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
10.Pufler Václav2001reg. muži 71-80 
11.Mulenková Eva2000reg. muži 80N 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 91-100 
Sokol Malín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 131.-160. 
3.Dusil Filip2000kraj. muži 201.-250. 
4.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21.-30. 
5.Hladík Jan1978reg. muži 30. N 
6.Kolman Leon2003reg. muži 41.-50. 
Sokol Velké Popovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupavský Milan1966kraj. muži 251.-300. 
2.Vosátka Patrik2006kraj. muži 300. NHostování z SKST Vlašim
3.Ivan Emil1950kraj. muži 350. N 
4.Steffl Jan1981reg. muži 21.-30. 
5.Lauko Ladislav1975reg. muži 31.-40. 
6.Šoltés Martin1971reg. muži 41.-60. 
7.Strnad Martin1998reg. muži 61.-80. 
8.Kaválek Radim2002reg. muži 61.-80. 
9.Doule Josef1972reg. muži 81. - 100. 
10.Holub Pavel1974reg. muži 81. - 100. 
11.Hejda Karel1955reg. muži 101. - 130. 
12.Hozman Luděk1964reg. muži 101. - 130. 
13.Tyller Jiří1965reg. muži 131. - 160. 
14.Hynek Jaroslav1949reg. muži 161. - 190. 
15.Procházka Martin1967reg. muži 161.-190. N 
16.Maršál Petr1964nez. muži  
17.Durdil Ivo1961nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy