Soupisky
M ČR družstev 2021 dorostenci
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
5.Kadlec Vít2005ČR muži 4 
6.Morávek Radim2003ČR muži 5 
7.Rak Jonáš2005ČR muži 38 
8.Štalzer Adam2003ČR muži 3 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
6.Doušek Tomáš2007ČR muži 140 
7.Hejduk Pavel2003ČR muži 47 
9.Otáhal Bořek2004ČR muži 22 
10.Severa Milan2006ČR muži 140 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jan2003ČR muži 10 
2.Kopečný Roman2004ČR muži 56 
3.Vranka Ondřej2007ČR muži 80 
6.Sigmund Michael2005ČR muži 140 
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Daniel2005ČR muži 16 
2.Bača Jaroslav ml.2005ČR muži 19 
4.Baroš Antonín2005ČR muži 25 
5.Slaný Vojtěch2005ČR muži 27 
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíp Martin2006ČR muži 6 
2.Stach Matěj2003ČR muži 8 
3.Kaucký Jakub2003ČR muži 11 
4.Podrazil Václav2005ČR muži 31 
TJ Loko Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
9.Gabriel Jan2007ČR muži 140 
11.Motlík Lukáš2004ČR muži 140 
13.Pícha Štěpán2005ČR muži 140 
Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
7.Janovský Dan2003ČR muži 9 
8.Lebeda Matyáš2005ČR muži 13 
9.Řehounek Kristian2007ČR muži 140 
10.Truněček Martin2004ČR muži 36 
HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slapnička Jakub2003ČR muži 12 
2.Vondráček Filip2004ČR muži 17 
3.Sivera Adam2004ČR muži 26 
Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
5.Černík Jan2005ČR muži 140 
6.Jirout Vojtěch2007ČR muži 78 
7.Volhejn Dan2006ČR muži 84 
9.Wagner Max Richard2005ČR muži 95 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orel Eduard2005ČR muži 42 
2.Grabovský Jaroslav ml.2008ČR muži 140 
3.Král Ondřej2009ČR muži 140 
4.Pařízek Richard2008ČR muži 140 
TTC Karlovarsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
4.Andresik Ondřej2009ČR muži 140 
5.Levora Vojtěch2003ČR muži 18 
6.Naske Daniel2009ČR muži 140 
7.Špalek Vít2003ČR muži 113 
TJ Dobřany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šperl Jakub2004ČR muži 48 
2.Umner Filip2004ČR muži 115 
5.Sedláček Štěpán2008ČR muži 140 
TTC Libín Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Tomáš2003ČR muži 140 
2.Halabrín Milan ml.2006ČR muži 70 
3.Horčica Michal2009ČR muži 140 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Jan2005ČR muži 34 
2.Benák Vít2005ČR muži 37 
3.Zacharda Jáchym2005ČR muži 43 
5.Benák Jan2005ČR muži 70 
KST Apollo Ústí n. Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Karel2008ČR muži 140 
2.Kabelka Jakub2009ČR muži 140 
3.Nechyba Radim2007ČR muži 140 
4.Vršovský Tadeáš2009ČR muži 140 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Martin2005ČR muži 30 
2.Vesecký David2006ČR muži 65 
3.Chadima Ondřej2005ČR muži 77 
4.Řeháček Jiří2007ČR muži 78 
5.Makara Jakub2006ČR muži 84 
6.Makara Michal2003ČR muži 96 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy