Soupisky
Krajská soutěž I. třídy B
SK Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fila Martin1991kraj. muži 111-120 
2.Oleksík Václav1972kraj. muži 161-170 
3.Táborský Jindřich1956kraj. muži 221-230 
4.Tupec Pavel1978kraj. muži 221-230 
5.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
6.Smílek Zdeněk1988reg. muži 81-90 
7.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 
8.Kozel Petr1981reg. muži 91-100 
9.Halický David2000reg. muži 101-110N 
10.Adam Vlastimil1980reg. muži 121-130 
11.Konečný Rostislav1968reg. muži 121-130 
12.Holčik Petr1963reg. muži 121-130N 
13.Habrnal Lukáš1991reg. muži 121-130N 
14.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
15.Ondruš Milan1952reg. muži 141-150 
16.Křeček Michal1978reg. muži 141-150N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 171-180 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Ječmínek Radek1964kraj. muži 271-280 
4.Robek Petr1968reg. muži 81-90 
5.Hynšt Martin1970reg. muži 81-90 
6.Macek Ondřej1981reg. muži 91-100 
7.Marcell Jan1962reg. muži 101-110 
8.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
9.Vytřísal Karel1958reg. muži 131-140 
10.Krajčovič Jozef1972reg. muži 141-150 
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 191.-200. 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži 201.-210. 
3.Hrubý Otto1999kraj. muži 211.-220. 
4.Kuchařič Jiří st.1969kraj. muži 251.-260. 
5.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 291.-300. 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 41.-50.N 
7.Charvát Vít st.1975reg. muži 51.-60. 
8.Šrédl Pavel1989reg. muži 51.-60.N 
9.Kordula Jiří1984reg. muži 51.-60.N 
10.Hrbáček Milan1970reg. muži 61.-70. 
11.Hradil Kryštof2000reg. muži 71.-80. 
12.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 91.-100. 
SKST PLUS Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 91-100 
2.Morávek Jindřich2007kraj. muži 101-110Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
3.Buriánek Patrik1993kraj. muži 101-110 
4.Veselý Jan1993kraj. muži 191-200 
5.Kosík Tomáš1975kraj. muži 181-190 
6.Orel Eduard2005kraj. muži 201-210 
7.Grabovský Jaroslav ml.2008kraj. muži 241-250 
8.Mikulecký Marek1985kraj. muži 281-290 
9.Brhel Richard1965reg. muži 11 N 
10.Gallus Petr st.1971reg. muži 41-50 N 
11.Kokeš Lukáš1995reg. muži 51-60 N 
12.Pařízek Richard2008reg. muži 61-70 
13.Jakubíček Matěj2004reg. muži 81-90 
14.Král Ondřej2009reg. muži 151-160 N 
15.Brhel Tomáš1988nez.  
16.Lorenc David2002nez.  
17.Zůbek Tomáš1985nez.  
18.Blechová Barbora1998ČR ženy 44 
19.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 45 
20.Příkaský Libor2005reg. muži 81-90Střídavý start z SKST Rohatec
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 91-100 
2.Šmídek Roman1975kraj. muži 201-210 
3.Galanda František1947kraj. muži 261-270 
4.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
5.Tatar Ivo1965reg. muži 71-80 
6.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
7.Basovník Dalibor1985reg. muži 81-90 
8.Matějka Josef1948reg. muži 101-110 
9.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 101-110N 
10.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
11.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
12.Švehla David1969reg. muži 111-120 
13.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 121-130 
15.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130N 
16.Voznica František1952reg. muži 131-140 
17.Metelka Jan2001reg. muži 91-100Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
18.Števčík Samuel2001reg. muži 91-100NcizinecStřídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
3.Pyskatá Denisa1998kraj. muži 131 - 140 
4.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
5.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 49 
7.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 71 - 80 
9.Polášek Michal1984reg. muži 81 - 90 
10.Kotásek Jan1977reg. muži 81 - 90 N 
11.Němeček Radek2003reg. muži 91 - 100Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Tomek Jan1958reg. muži 91 - 100 
13.Maněk Marek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
14.Beneš Lukáš2007reg. muži 201 - 250Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999kraj. muži 101-110 
2.Zajíc René1973kraj. muži 171-180 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 211-220 
4.Pešek Oldřich1980reg. muži 41 
5.Hanák Zdeněk1963reg. muži 61-70 
6.Filip Bohumír1961reg. muži 91-100 
7.Lorenc Miroslav1967reg. muži 101-120 
8.Damborský Bohumil1966kraj. muži 131-140 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Petr1981kraj. muži 271-280 
2.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
3.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 61-70 
4.Ryšavý Luděk1965reg. muži 131-140 
5.Huták Ondřej2005reg. muži 141-160 
6.Pilát Ondřej2006reg. muži 181-120 
7.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 201-250 
8.Hutáková Pavla nejml.2009reg. muži 201-250 
9.Bedřichová Ema2006reg. muži 251-300 
10.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70Střídavý start z Orel jednota Šitbořice
KST LVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 111-120 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 181-190 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
4.Šimon Peter1984kraj. muži 221-230cizinec 
5.Pagáč Martin1982kraj. muži 251-260cizinec 
6.Mikuš Josef1975reg. muži 51-60 
7.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
8.Svoboda Michal1985reg. muži 61-70 
9.Baťka Stanislav1983reg. muži 81-90 
10.Lunzar Ladislav1967reg. muži 101-120 
11.Zechmeister Jan1984reg. muži 101-120 
12.Kováč Josef1966reg. muži 121-140 
13.Chromík Martin2006reg. muži 201-250Střídavý start z STP Mikulov z.s.
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 121-130 
2.Mosnák Milan1988kraj. muži 141-150 
3.Jangl Marek1981kraj. muži 181-190 
4.Kubík Josef1999kraj. muži 191-200 
5.Charvát Vavřinec1963reg. muži 51-60 
6.Soukal Jiří st.1966reg. muži 61-70 
7.Zvychainyi Mykyta1998reg. muži 61-70N .cizinec 
8.Hoch Vítek2000reg. muži 71-80 
9.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
10.Oslzlý Michal1992reg. muži 81-90 
11.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Jakub1991kraj. muži 101-110 
2.Novák Martin1965kraj. muži 141-150 
3.Nespěšný Hynek2006kraj. muži 251-260 
4.Janošek Adam2004kraj. muži 271-280 
5.Pecka Karel2004reg. muži 51-60 
6.Herman Jaroslav2001reg. muži 81-90 
7.Kysela Štěpán2003reg. muži 141-150 
8.Bušek Vladimír1957reg. muži 141-150 
9.Hrdlička Miroslav2009kraj. mži 12 
10.Drápal Metoděj2006reg. muži 71-80NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
11.Buk Lukáš2006reg. muži 131-140Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 71-80 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 131-140 
3.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 141-150 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 181-190 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Frolek Radek1995kraj. muži 241-250 
7.Lanová Renata1969kraj. muži 251-260 
8.Martinek Tomáš1982kraj. muži 261-270 
9.Kubina Jaromír1966reg. muži 17.N 
10.Marek Jan st.1973reg. muži 18 
11.Černý Zdeněk1968reg. muži 51-60 
12.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy