Soupisky
Český pohár II.st. muži
SK TTC Duchcov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 51-60 
2.Kövér Lubomír1975kraj. muži 71-80 
3.Hanousek Josef1948kraj. muži 121-140 
4.Vích Josef1962kraj. muži 201-250 
5.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 21-30 
7.Pomej Tomáš1979reg. muži 21-30 
8.Mareš Jan1981reg. muži 31-40 
9.Míka Martin1971reg. muži 41-50 
10.Mrha Zdeněk1971reg. muži 61-70 
11.Janečka Josef1956reg. muži 61-70 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 61-70 
13.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 71-80 
14.Jelonek Vladimír1959reg. muži 81-90 
15.Kropáček Ladislav1958reg. muži 81-90 
16.Jonáš Josef1950reg. muži 81-90 
17.Kopenec Martin1981reg. muži 121-130 
TJ Sokol Kosmonosy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131.-160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 131.-160. 
3.Lauber Jakub2005kraj. muži 161.-200. 
4.Bernát Jan2004reg. muži 31.-40. 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 31.-40. 
6.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
7.Horsák Oldřich1960reg. muži 31.-40.N 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 41.-50. 
9.Veselý Martin2004reg. muži 61.-80. 
10.Reiter Jiří1960reg. muži 61.-80.N 
11.Veselý Michal2007reg. muži 121.-150. 
12.Černý Jaroslav1941reg. muži 121.-150. 
13.Falta Michal2004reg. muži 151.-180. 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 31.-50. 
2.Orság David1978kraj. muži 31.-50.N 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 51.-70. 
4.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
5.Sedláček Radek1979kraj. muži 51.-70.N 
6.Janík Michal ml.2002kraj. muži 71.-100. 
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 19N 
2.Res Jiří1977kraj. muži 20 
3.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50N 
4.Rychlík Ivan1951kraj. muži 141-150 
5.Svoboda David2000reg. muži 81-90 
6.Dvořák Jakub2003reg. muži 81-90 
7.Šerý Ondřej2005reg. muži 111-120 
8.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 201-220 
TJ Lanškroun, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1997kraj. muži 101.-120. 
2.Jányš Ondřej1988kraj. muži 121.-140. 
3.Vybíral Jakub1998reg. muži 12. 
4.Kleiner Marek1989reg. muži 22. 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr1997kraj. muži 71-100 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 201-250 
6.Spiegl Richard1963kraj. muži 300,5 
7.Běloušek David1999kraj. muži 301-350 
8.Chrt Lukáš1989reg. muži 31-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 15 
2.Bláha František1980kraj. muži 16 
3.Babínek Jiří1997kraj. muži 71. - 80. 
4.Vaněk Radim1970kraj. muži 71. - 80. 
5.Kučera Martin2000kraj. muži 101. - 120. 
6.Hladík Jiří1980kraj. muži 101. - 120. 
7.Šejstal Adolf1947kraj. muži 101. - 120. 
8.Manelyuk Dmytro2005nez. muži  
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 50,5 
2.Palát Petr1992kraj. muži 70,5 
3.Záškodný Marek1990kraj. muži 70,5 
4.Henžel Michal2002kraj. muži 120,5 
5.Przybyla Michal1983kraj. muži 120,5 
6.Foldyna Radek1981kraj. muži 120,5 
7.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 120,5 
8.Theodor Filip1999kraj. muži 120,5 
9.Javůrek Martin1970kraj. muži 200,5 
10.Lysek Tomáš2001reg. muži 90,5 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 90,5 
12.Milkov Tomáš2003reg. muži 120,5 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31. - 40. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 51. - 60. 
3.Románek Ivo1960kraj. muži 61. - 70. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 101. - 110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 101. - 110. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
7.Gregor Radek1974reg. muži 121. - 130. 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 1 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 2 
3.Merta Jakub1989kraj. muži 2N 
4.Kleprlík Michal1986kraj. muži 26-30N 
5.Marel David1999kraj. muži 36-40 
6.Kudýn Petr1987kraj. muži 36-40 
7.Lukeš Marek1994kraj. muži 36-40 
8.Novotný Luboš1979kraj. muži 71-80 
9.Karcol Martin1992kraj. muži 81-90 
10.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
11.Daneš Filip1980kraj. muži 141-162N 
12.Isach Robert1977kraj. muži 141-162N 
Stolní tenis club Slaný, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 4. 
2.Černý Martin2005kraj. muži 51.-70. 
3.Řeháček Jiří2007kraj. muži 131.-160. 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 131-160 
5.Makara Jakub2006kraj. muži 161.-200. 
6.Vesecký David2006kraj. muži 251.-300. 
7.Makara Michal2003kraj. muži 251.-300. 
8.Pánek Jan1968kraj. muži 251.-300. 
9.Chadima Ondřej2005reg. muži 71.-80. 
10.Krček Adam2007reg. muži 90,5 
11.Elicer Lukáš2010reg. muži 101.-110. 
12.Kasner Vítek2008reg. muži 121.-130. 
Orel jednota Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 18 
2.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
3.Dvořák Martin1988kraj. muži 61-70 
4.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91-100 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 101-120 
6.Sychra Václav1974kraj. muži 141-162N 
7.Synek Martin1973reg. muži 4 
8.Kučera Martin1998reg. muži 8 
9.Herel Miroslav1982reg. muži 46 
10.Novák Jan1977reg. muži 61-70 
TJ Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 17 
2.Slavík Jan1975kraj. muži 24 
3.Kodym Tomáš1985kraj. muži 31 
4.Brož Petr1996kraj. muži N 61-70 
5.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Částka David1999kraj. muži N 230 
8.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži N 231-260 
TJ Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Lukáš1997kraj. muži 26 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 81-90 
3.Bílek Luboš1979kraj. muži N 91-100 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 201-230 
5.Hrbek Martin1964kraj. muži 231-260 
6.Krása Jakub2005reg. muži 61-70 
7.Novák Jiří1982reg. muži 61-70 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 21-30 
2.Horák Aleš1985kraj. muži 31-40 
3.Bíla Jindřich1980kraj. muži 111-120 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 121-130 
5.Maštera Martin1984kraj. muži 131-140N 
6.Dohnal František2006kraj. muži 151-160 
7.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 141-150 
8.Lustig Adam2003kraj. muži 171-180 
9.Lehocký Vojtěch2000kraj. muži 211-220 
10.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 241-250 
11.Netolička Lubomír1971kraj. muži 251-260 
12.Telitsyn Vladimir1996nez. cizinec 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. muži 41-50 
2.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 41-50 
3.Dvořák Martin1978kraj. muži 71-100 
4.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 71-100 
5.Soucha Jan1970kraj. muži 71-100 
6.Smažík David2004kraj. muži 71-100Hostování z SK Pedagog ČB
7.Hornych Jiří1956kraj. mži 101-130 
8.Duspiva Martin1972kraj. muži 161-200 
9.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
10.Škoda Petr2004kraj. muži 161-200 
11.Palivec Zdeněk1979kraj. muži 301-400 
12.Zima Jiří1966kraj. muži 301-400 
13.Vojta František1973kraj. muži 301-400 
14.Fošum Rudolf1965nez. muži  
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965reg. muži 31-50 
2.Jemelka Libor1975reg. muži 31-50 
3.Jemelka Ivan1980reg. muži 31-50 
4.Klos Otto1944reg. muži 51-100 
5.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-100 
6.Březík Lukáš1980reg. muži 51-100 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
9.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 101-150 
10.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
11.Kaspar Michal2001reg. muži 101-150 
12.Zavadil Dominik2001reg. muži 151-200 
13.Vitoul Pavel1967reg. muži 151-200N 
14.Němeček Ladislav1948reg. muži 151-200 
15.Stuchlík Pavel1978nez. muži  
TTC Mohelnice, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 22-30 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 31-50 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 51-70 
5.Zedníček Miloš1972kraj. muži 71-100 
6.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
7.Voříšek Tomáš1991kraj. muži 101-150 
8.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
9.Duchaň Stanislav1986reg. muži N 12 
10.Hojgr Stanislav1951reg. muži 63 
11.Májek Josef1968reg. muži 82 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 15 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 20N 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 20N 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 21 - 30 
5.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 - 70 
6.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51 - 70 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101 - 130 
8.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101 - 130 
9.Špinar Rostislav1979kraj. muži 101 - 130 
10.Žežule Ondřej2002kraj. muži 161 - 200 
11.Motl Milan1975kraj. muži 301 - 350 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 301 - 350 
13.Stejskal Tomáš2002kraj. muži 301 - 350 
14.Vojáček Jiří1979reg. muži 16 - 20 
15.Fedačka Michal1976reg. muži 21 - 30 
16.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
17.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
18.Neubauer Lukáš1973reg. muži 71 - 100 
19.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
20.Švarc Ivo1979reg. muži nezařazen 
Sokol Horní Jiřetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 31-40 
2.Röber Jakub1988kraj. muži 121-140 
3.Pech Martin st.1980kraj. muži 181-200 
4.Vondráček Josef1973kraj. muži 201-250 
5.Mikač Jiří1981kraj. muži 251-300 
TJ Sokol Jestřebí, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 31-50 
2.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
3.Král Pavel1991kraj. muži 201-231 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-231 
5.Straka Michal1975reg. muži 51-70 
6.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
7.Milek Libor1981reg. muži 71-100 
8.Solník Jan1991reg. muži 131-160 
9.Bzdyl Josef1948reg. muži 161-200 
10.Daniel Jan nejml.2002reg. muži 201-250 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986kraj. muži 101.-150. 
2.Řehulka Michal1986kraj. muži 151.-200. 
3.Cetkovský Martin1986kraj. muži 151.-200. 
4.Hájek Svatopluk1969kraj. muži 201.-231. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 201.-231. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Zich Petr st.1961reg. muži 31.-50. 
8.Vystavěl Jakub1988reg. muži 51.-70. 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shouman Mohamed1993ČR muži 16Ncizinec 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 28. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 41. 
4.Medek Josef1976ČR muži 83. 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 8. 
2.Kutifel Josef ml.2002kraj. muži 15,5 
3.Mareš Erik2002kraj. muži 15,5 
4.Rose Radek1972kraj. muži 30,5 
5.Holík Tomáš2002kraj. muži 70,5 
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Copák František1995kraj. muži KN3 
3.Důra Matouš2002kraj. muži K6 
4.Legát Petr1999kraj. muži K12 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 31 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Vladimír1989kraj. muži K9 
2.Vaněček Petr1988kraj. muži K13 
3.Říšský Pavel1992kraj. muži 16 
4.Závora Adam2001kraj. muži K21 
5.Klier Jakub1988kraj. muži K26 
6.Grus Matěj2002kraj. muži K151 
7.Farajzl Filip2000reg. muži 81 
8.Vintr Josef2006reg. muži 101 
9.Sýkora David2006reg. muži 111 
10.Kysela Filip2010reg. muži 141 
HB Ostrov H.Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 5 
2.Prokopcov Dmitrij1980ČR muži 6 
3.Obešlo Michal1989ČR muži 11 
4.Vožický Bohumil1977ČR muži 12 
5.Vondráček Filip2004kraj. muži 17 
6.Sivera Adam2004kraj. muži 21-30 
HB Ostrov H.Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Radek2002ČR muži 32 
2.Kanta František1971ČR muži 66 
3.Květon Ondřej2004ČR muži 68Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
4.Slapnička Jakub2003ČR muži 70 
5.Jadrný Šimon2002ČR muži 98 
6.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
TJ VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehně Richard2002kraj. muži 71-100 
2.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 101-130 
3.Děd Lukáš1999kraj. muži 101-130 
4.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
5.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
6.Procházka Petr1964kraj. muži 131-160 
7.Losos Marek2005kraj. muži 161-200 
8.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 161-200 
9.Losos Lukáš2004reg. muži 61-80 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81 
2.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 101 
3.Mandák Pavel1973kraj. muži 61 
4.Šimanovský Marek2008reg. muži 41-60 
5.Mandák Lukáš2008kraj. muži 41-60 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Končal Adam2002kraj. muži 19 
2.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 31 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 41 
4.Pergler Jakub1991kraj. muži 41 
5.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51 
6.Javorský Daniel1977kraj. muži 51 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 121 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 121 
9.Sladký Antonín1966kraj. muži 121 
10.Koval Jan1993kraj. muži 151 
11.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151 
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 14. 
2.Mazura David1996kraj. muži 41.-50. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61.-70. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 71.-80. 
5.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 81.-90. 
6.Mazura Pavel1971kraj. muži 81.-90. 
7.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
8.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151.-200. 
9.Jarab Josef1986kraj. muži 151.-200. 
10.Milfort Jiří st.1973kraj. muži 201.-250. 
11.Vítovec Miroslav1959reg. muži 201.-250. 
TJ Šanov, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 1 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 12 
3.Koděra Filip1987kraj. muži 16 
4.Volák Martin1975kraj. muži 21 - 30 
5.Cafourek Tomáš1986nez. muži  
6.Cafourek Jan1988nez. muži  
ST AMON Kunovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 31-40 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 31-40 
3.Šašinka Radek1987kraj. muži 61-70 
4.Mořický Tomáš1995kraj. muži 61-70 
5.Autrata Vít1974kraj. muži 71-80 
6.Chvíla Pavel1976kraj. muži 81-90N 
7.Juřena Ondřej1998kraj. muži 111-120 
8.Jančík Martin1997kraj. muži 131-140 
9.Hajduk Jan1975kraj. muži 141-150 
10.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
11.Volák Marek1994reg. muži 111-120 
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volhejn Dan2006kraj. muži 23. 
2.Wagner Richard2005kraj. muži 41.-50. 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 41.-50. 
4.Jirout Vojtěch2007kraj. muži 51.-60. 
5.Wagner Mark2007kraj. muži 91.-100. 
6.Černík Jan2005kraj. muži 101.-120. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pusch František2002kraj. muži 30,5 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 30,5 
3.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 30,5 
4.Huk Martin2000kraj. muži 50,5 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 50,5 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Michal1973kraj. muži 21. - 30. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Šimeček Jan1960kraj. muži 40.N 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 41. - 50. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 100. 
6.Kastner Patrik1974kraj. muži 161. - 200. 
7.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 161. - 200. 
8.Beniš Ondřej1990kraj. muži 161. - 200. 
9.Dusil Petr1999kraj. muži 350. N 
10.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 350. N 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 31.-40. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61.-80. 
14.Bukovský Radek1977nez. muži  
15.Blažek Jan1989nez. muži  
16.Ort Josef1983nez. muži  
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Petr2005kraj. muži 41-50 
2.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 51-70 
3.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 51-70 
4.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 51-70 
5.Růžička Milan1971kraj. muži 71-100 
6.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
7.Dvořák Rudolf1971kraj. muži 131-160 
8.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 
Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 25,5 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 45,5 
3.Držálek Jan1958kraj. muži 45,5 
4.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 55,5 
5.Pail Jáchym2001reg. muži 65,5 
Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 45,5 
2.Sučík Jan1998kraj. muži 85,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 130,5 
4.Kroc Tomáš1976kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Drahota David1996nez. muži  
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 71.-100. 
2.Kobza Štěpán1997kraj. muži 71-100N 
3.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
4.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
5.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151.-200. 
6.Hranička Libor1974reg. muži 51.-70. 
7.Jelínek Pavel1965reg. muži 71.-100. 
8.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 71.-100. 
9.Jelínek Jiří1964reg. muži 71.-100.N 
10.Jandejsek Martin ml.2000reg. muži 101.-130. 
11.Kočnar Libor1958reg. muži 161.-200. 
12.Sasz Jiří1944nez. muži  
SK Slavia Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 63 
2.Peko Štefan2000ČR muži 85 Ncizinec 
3.Šálený David1999kraj. muži 21-30 
4.Maruniak Dominik2000kraj. muži 21-30cizinec 
5.Novotný Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Pluhař Jan1997kraj. muži 41-60 
7.Černý Jiří1990kraj. muži 61-80 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 25,5 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 45,5 
3.Fencl Lukáš1996kraj. muži 110,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 130,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
6.Čejka Vratislav1959kraj. muži 150,5 
7.Piskáček Ondřej2004kraj. muži 170,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 170,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 170,5 
10.Kadlec Michal1980kraj. muži 190,5 
11.Čmerda Ondřej2005kraj. muži 275,5 
12.Jankovič Štěpán1949reg. muži 30,5 
13.David Jaroslav1959reg. muži N 
Orel jednota Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Slavík Ondřej2001reg. muži 61-70 
3.Skála Richard1969reg. muži 61-70N 
4.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
5.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
6.Halas Pavel st.1968reg. muži 81-90 
7.Vokál Radek1974reg. muži 181-200 
8.Zelinka Roman1990reg. muži 251-300 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 6. 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 9. 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10. 
4.Shaposhnikov Stepan1996ČR muži 46.Ncizinec 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 9. 
6.Pažma Lukáš1992kraj. muži 10.Ncizinec 
7.Gavlas Petr1980kraj. muži 14. 
8.Trgo Michael2001kraj. muži 41.-50. 
9.Veinfurt Adam2004kraj. muži 71.-.80. 
10.Kytka Rudolf2002kraj. muži 81.-90. 
11.Gavlas Anton st.1948nez. muži  
12.Černík Jaroslav1974nez. muži  
13.Černý Petr1976nez. muži  
14.Průcha Petr1948nez. muži  
15.Kadlec Vít2005kraj. muži 30,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Matěj2006kraj. muži N231-260 
2.Dušek Rostislav2007ČR sži 26 
3.Dušek Jakub2009ČR sži 41 
SKST Děčín, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 1 
2.Matas Jan1988kraj. muži 17 
3.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
4.Beneš Jiří1990kraj. muži 25,5 
5.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 35,5 
6.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 35,5 
7.Sobíšek Martin1971kraj. muži 35,5 
8.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 75,5 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 15 
2.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 20 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 35,5 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysela Martin1975kraj. muži 55,5 
2.Čákora Ladislav1970kraj. muži 75,5 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 75,5 
4.Dietl Luboš1973kraj. muži 90,5 
5.Čákora Ladislav ml.2004kraj. muži 135,5 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laboutka Luděk1966ČR muži 47 
2.Komenda Karel1981kraj. muži 31-40 
3.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 41-60 
4.Juhasz Martin1981kraj. muži 151-200 
5.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
6.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
7.Kaňka Tomáš1976kraj. muži 251-300 
8.Podrazký Adam2007kraj. muži 850 N 
9.Walker Clement Joe2001nez. muži cizinec 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
2.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-60 
4.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
5.Zacharda Jáchym2005kraj. muži 61-80 
6.Benák Vít2005kraj. muži 101-150 
7.Rochowanski Jan2005kraj. muži 101-150 
8.Benák Jan2005kraj. muži 201-250 
9.Šimeček Jan1995kraj. muži 201-250 
10.Vožický Bohumil1957kraj. muži 250 N 
11.Daníček Adam2000kraj. muži 301-350 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 41 - 60 
2.Jindrák Lukáš2003kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Flanderka Miloš1957kraj. muži 61 - 80 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
7.Motlík Lukáš2004kraj. dci 9 
8.Gabriel Jan2007kraj. dci 14 
TJ Sokol Plzeň V
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 26-30 
2.Pechman Petr1998kraj. muži 71-80 
3.Kuncl Denis2003kraj. muži 81-100 
4.Jánský Marek2000kraj. muži 101-120 
5.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 101-120cizinec 
6.Auterský Václav1960kraj. muži 151-200 
7.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
8.Fencl Václav1995kraj. muži 201-251 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-251 
TTC Karlovarsko 2020 Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 78 
2.Polák Michal1979kraj. muži 2 
3.Žák Jan1989kraj. muži 3 
4.Levora Vojtěch2003kraj. muži 4 
5.Hobl Lukáš1998kraj. muži 5 
6.Kuchař Jan1999kraj. muži N25 
7.Špalek Vít2003kraj. muži 51-60 
8.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 71-80 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Jiří1983ČR muži 8 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 21 
3.Zelinka Jakub2000ČR muži 32Ncizinec 
4.Onderka František2002ČR muži 33 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003ČR muži 80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Šíp Martin2006ČR muži 91Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Stach Matěj2003ČR muži 93Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Přída Kryštof2002kraj. muži 21.-30. 
5.Pisár Jan2004kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
2.Beran Tomáš2001kraj. muži 31.-40. 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60. 
5.Mihalachi Marek2004kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
3.Plachý Jiří1967kraj. muži 61.-80. 
4.Kubát Petr1999kraj. muži 80N 
5.Filípek Martin2000kraj. muži 101.-150. 
6.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 101.-150. 
7.Khalaila Adam2002kraj. muži 101.-150. 
8.Procházka Michal2007kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 18 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41 - 50 N 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51 - 60 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 91 - 100 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 101 - 110 
6.Baláž Branislav1975kraj. muži 111 - 120cizinec 
7.Podrazil David2001kraj. muži 151 - 160 
8.Koníček Marek1978kraj. muži 281 - 290 
9.Hrubý Petr1993reg. muži 61 - 70 N 
10.Němeček Radek2003reg. muži 91 - 100Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
11.Maněk Marek2003reg. muži 101 - 120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Gajdoschík Adrián1993nez. cizinec 
TTC Brandýs n.L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 19 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 21-30 
3.Šejvl Jakub2000kraj. muži 21-30 
4.Chalupa Josef2000kraj. muži 31-40 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 101-130 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
9.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 101-130 
10.Strnad Richard1997kraj. muži 131-160 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy