Soupisky
Český pohár II.st. ženy
Klub stolního tenisu Olomouc z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratajská Linda2012ČR nžy 25. 
2.Sovadinová Sára2010nez.  
3.Sovadinová Rút2012nez.  
4.Dusíková Julie2011nez.  
5.Sovadinová Elisabeth Anna2014nez.  
6.Nezmeškalová Aneta2006nez.  
7.Majorošová Kristína1995nez. cizinec 
8.Ivanová Linda1979nez. Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
MH stolní tenis Ostrava,z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 8 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 13 
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 21 
4.Chovancová Marie2002ČR ženy 79Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
5.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 13Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Dvořáková Gábina2006kraj. ženy 51-68N 
7.Gavendová Aneta2006kraj. ženy 51-68N 
8.Ságlová Miroslava1988nez.  
9.Hrachová Marie1963nez.  
TJ Lomnice, z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972kraj. ženy 2 
2.Janků Karolina2006kraj. ženy 3 
3.Kárová Klára2003kraj. ženy 6 
4.Vondrušková Nikola2001kraj. ženy 15 
5.Kupčíková Nela2007ČR dky 55 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráková Markéta1980ČR ženy 46 
2.Kohlmannová Aneta2001ČR ženy 84 
3.Škopková Věra1994ČR ženy 99 
4.Handlová Natálie2004kraj. ženy 26-30 
5.Schwarzerová Tereza1983kraj. ženy 26-30 
6.Jungwirthová Andrea2005kraj. ženy 31-40 
7.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-50 
8.Jaroňová Karolína2007kraj. ženy 51-60 
SK Dobré, z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 4 
2.Paridi Konstantina1996ČR ženy N18cizinec 
3.Koďousková Eliška2003ČR ženy 35 
Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meškánová Andrea2004ČR ženy 71 
2.Nečasová Natálie2003ČR ženy 96Hostování z KST Orel ČB
3.Dubravcová Aneta2005kraj. ženy 5Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Lhenice
4.Petrů Andrea2006kraj. ženy 41-50 
5.Jarošová Anna2006kraj. ženy 51-70 
TJ SOKOL ŠTÍTY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreuzigerová Lucie1977kraj. ženy 7 
2.Haltmarová Martina2008kraj. mžy 4 
3.Pospíšilová Pavla2007kraj. ženy 26 
4.Fabiánková Tereza2011kraj. mžy 7 
5.Lédlová Hana1980kraj. ženy 25 
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
2.Širučková Aneta1991ČR ženy 7. 
3.Masopustová Lucie2006kraj. ženy 41.-45. 
4.Šinkarová Daša2001nez. cizinec 
5.Volkava Vera2005nez. cizinec 
6.Miklaszewska Maja2001nez. cizinec 
SK Kolšov, z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200Hostování z Table Tennis Club Šumperk, z.s.
2.Solařová Květoslava1949kraj. muži 201-230 
3.Zittová Radomíra1962reg. muži 131-160Hostování z TJ Sokol Jestřebí, z.s.
4.Švestáková Sandra2005reg. muži 201-250 
SF SKK El Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 19Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Ajdini Tereza2003ČR ženy 64Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
3.Němečková Monika1995ČR ženy 72 
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 76 
5.Slaninová Lucie1991kraj. ženy 41.-50. 
6.Bendová Amálie2005kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Březáková Helena1960kraj. ženy 61.-80. 
SKST PLUS Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grofová Karin1994ČR ženy 2 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 10 
4.Záděrová Linda2003ČR ženy 11 
5.Klempererová Anna2003ČR ženy 22 
6.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23 
7.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 25 
8.Ševčíková Klára2000ČR ženy 33 
9.Blechová Barbora1998ČR ženy 44 
10.Žižkovská Rebeka2003ČR ženy 45 
11.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
12.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
13.Látalová Lucie2005kraj. ženy 36-40 
14.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 46-50 
15.Holubová Simona2010kraj. ženy 51-55 
16.Novotná Eliška2009kraj. ženy 51-55 
17.Yang Qian1996nez. cizinec 
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 47 
2.Šichanová Vendula2007ČR ženy 93 
3.Kovaříčková Tereza2009kraj. ženy 17 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy